Wagtail - en to az_AZ translation catalogue (23 entries)

en: Publish
az_AZ: Dərc et

en: Submit for moderation
az_AZ: Moderasiyaya göndər

en: Unpublish
az_AZ: Dərc etməmək

en: Save Draft
az_AZ: Qaralama kimi yadda saxla

en: Page locked
az_AZ: Səhifə kilidləndi

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
az_AZ: Bu əraziyə keçid üçün sizin icazəniz yoxdur.

en: You do not have permission to access the admin
az_AZ: Administrasiya hissəsinə keçid üçün sizin icazəniz yoxdur.

en: None
az_AZ: Boşluq

en: Enter password
az_AZ: Şifrəni daxil edin

en: Enter your %(username_field_name)s
az_AZ: %(username_field_name)s daxil edin

en: Enter your email address to reset your password
az_AZ: E-poçt ünvanını daxil edərək şifrənizi bərpa edin.

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
az_AZ: Eyni cəm üçün çox sayda icazə qeydinə sahib ola bilməzsiniz.

en: Delete
az_AZ: Silmək

en: New title
az_AZ: Yeni başlıq

en: New parent page
az_AZ: Yeni ana səhifə

en: This copy will be a child of this given parent page.
az_AZ: Nüsxə bu ana səhifənin alt səhifəsi olacaq.

en: Copy subpages
az_AZ: Altsəhifələrin surətini çıxart

en: Content
az_AZ: Məzmun

en: Promote
az_AZ: Reklam et

en: Settings
az_AZ: Parametrlər

en: Save
az_AZ: Yadda saxla

en: Saving…
az_AZ: Yadda saxlanılır...

en: Editing
az_AZ: Düzəliş edilir
