Wagtail - en to bg translation catalogue (99 entries)

en: Publish
bg: Публикувай

en: Submit for moderation
bg: Предостави за модерация

en: Unpublish
bg: Отмени публикуването

en: None
bg: Нищо

en: First Name
bg: Първо Име

en: Last Name
bg: Последно Име

en: Email
bg: Имейл

en: Enter your email address to reset your password
bg: Въведете вашият имейл адрес за да си възстановите паролата

en: Search term
bg: Фраза за търсене

en: Search
bg: Търсене

en: Parent
bg: Родител

en: Edit
bg: Редакция

en: Delete
bg: Изтрий

en: Title
bg: Заглавие

en: Page title
bg: Заглавие на Страница

en: Account
bg: Профил

en: Reset password
bg: Възстановете паролата

en: Password change successful
bg: Възстановяване на паролата е успешно

en: Login
bg: Влез

en: Set your new password
bg: Задайте нова парола

en: Check your email
bg: Проверете си имейла

en: Password reset
bg: Паролата е възстановена

en: Reset your password
bg: Възстановете паролата си

en: Internal link
bg: Вътрешен линк

en: External link
bg: Външен линк

en: Email link
bg: Имейл линк

en: Choose
bg: Избери

en: Choose a page
bg: Изберете страница

en: Add an email link
bg: Добави имейл линк

en: Insert link
bg: Добави линк

en: Add an external link
bg: Добави външен линк

en: Explore
bg: Мениджър

en: Save
bg: Запази

en: Yes, delete
bg: Да, изтрий го

en: Unpublish %(title)s
bg: Отмени публикуването на %(title)s

en: Yes, unpublish it
bg: Да, отмени публикуването

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
bg: Добре дошъл в %(site_name)s Wagtail CMS

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
bg: Това е вашето работно табло, където ще бъде показана полезна информация за контент, който сте създали.

en: Edit this page
bg: Редактирайте тази страница

en: Your most recent edits
bg: Вашите последни редакции

en: Status
bg: Статус

en: Date
bg: Дата

en: Site summary
bg: Обобщение на Страницата

en: Preview
bg: Преглед

en: Sign in
bg: Влез

en: Sign in to Wagtail
bg: Влезте в Wagtail

en: The page "%(title)s" has been approved.
bg: Страницата "%(title)s" беше одобрена.

en: You can view the page here:
bg: Можете да прегледате страницата тук:

en: The page "%(title)s" has been approved
bg: Страницата "%(title)s" беше одобрена

en: The page "%(title)s" has been rejected.
bg: Елемента "%(title)s" на страницата бе отхвърлен.

en: You can edit the page here:
bg: Можете да редактирате страницата тук:

en: The page "%(title)s" has been rejected
bg: Елемента "%(title)s" на страницата бе отхвърлен

en: You can preview the page here:
bg: Можете да прегледате страницата тук:

en: Save draft
bg: Запази като чернова

en: Create a page in %(title)s
bg: Създайте страница в %(title)s

en: Create a page in
bg: Създайте страница в

en: Choose which type of page you'd like to create.
bg: Изберете какъв тип страница искате да създадете.

en: Pages using %(page_type)s
bg: Страници използващи %(page_type)s

en: Move
bg: Премести

en: Delete %(title)s
bg: Изтрийте %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
bg: Сигурен ли сте, че искате да изтриете страницата?

en: Move %(title)s
bg: Промести %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да преместите страницата в '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
bg: Сигурни ли сте, че искате да преместите страницата и принадлежащите към нея дъщерни страници в '%(title)s'?

en: Yes, move this page
bg: Да, премести тази страница

en: Are you sure you want to unpublish this page?
bg: Сигурен ли сте, че искате да отмените публикуването на тази страница?

en: Add a child page to '%(title)s'
bg: Добавете дъщерна страница към '%(title)s'

en: Drag
bg: Плъзнете

en: Disable ordering of child pages
bg: Отменете подредбата на дъщерни страници

en: Enable ordering of child pages
bg: Позволете подредба на дъщерни страници

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Следващо

en: Add child page
bg: Добави дъщерна страница

en: Enter a search term above
bg: Добавете дума за търсене по-горе

en: Move up
bg: Нагоре

en: Move down
bg: Надолу

en: Type
bg: Вид

en: Name
bg: Име

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
bg: Страница %(page_num)s от %(total_pages)s.

en: New
bg: Ново

en: More
bg: Повече

en: Log out
bg: Излез

en: Password
bg: Парола

en: Home
bg: Начало

en: Editing
bg: Редактиране

en: Dashboard
bg: Работно Табло

en: View draft
bg: Преглед на Чернова

en: View live
bg: Преглед на живо

en: Page '%(page_title)s' created.
bg: Страница '%(page_title)s' е създадена.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
bg: Страница '%(page_title)s' е изтрита.

en: The page could not be saved due to validation errors
bg: Тази страница не можеше да бъде запазена поради валидационни грешки

en: Page '%(page_title)s' moved.
bg: Страница '%(page_title)s' преместена.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
bg: Страница '%(page_title)s' отменена от публикуване.

en: Pages using
bg: Страници използващи

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
bg: Страница '%(page_title)s' не очаква да бъде модерирана.

en: Choose an item
bg: Изберете обект

en: Choose another item
bg: Избери друг обект

en: Clear choice
bg: Изчисти избора

en: Choose another page
bg: Избери друга страница
