Wagtail - en to ca translation catalogue (872 entries)

en: Publish
ca: Publicar

en: Submit for moderation
ca: Envia per moderació

en: Resubmit to %(task_name)s
ca: Torna a enviar a %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
ca: Envia a %(workflow_name)s

en: Restart workflow
ca: Reinicia el fluxe de treball

en: Cancel workflow
ca: Cancel·lar fluxe de treball

en: Unpublish
ca: Anul·lar la publicació

en: Save Draft
ca: Desa l'esborrany

en: Page locked
ca: Pàgina bloquejada

en: %(label)s and Publish
ca: %(label)si Publica

en: Wagtail admin
ca: Administració de Wagtail

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
ca: No teniu permís per accedir a aquesta àrea.

en: You do not have permission to access the admin
ca: No teniu permís per accedir a la pàgina d'administració

en: None
ca: Cap

en: Date from
ca: Data d'inici

en: Date to
ca: Data de fi

en: Locale
ca: Localització

en: All
ca: Tot

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Filter by up to ten most popular tags.
ca: Filtrar per fins a 10 de les etiquetes més populars.

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: Current time zone
ca: Zona horària actual

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Upload a profile picture
ca: Carregar una imatge de perfil

en: Enter password
ca: Introdueix la contrassenya

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
ca: El vostre %(username_field)s i contrasenya no coincideixen. Torneu-ho a provar.

en: Enter your %(username_field_name)s
ca: Introduïu el vostre %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
ca: Escriu el teu correu per reiniciar la teva contrasenya

en: Search term
ca: Terme de cerca

en: Search
ca: Cercar

en: All collections
ca: Totes les col·leccions

en: Parent
ca: Pare

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
ca: Seleccioneu la posició jeràrquica. Nota: una col·lecció no pot ser filla d'ella mateixa o d'un dels seus descendents.

en: Please select another parent
ca: Trieu un altre pare

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
ca: No podeu tenir múltiples registres de permisos per la mateixa col·lecció.

en: Add
ca: Afegir

en: Add collections
ca: Afegir col·leccions

en: Edit
ca: Edita

en: Edit collections
ca: Editar col·leccions

en: Delete
ca: Esborra

en: Delete collections
ca: Esborrar col·leccions

en: You cannot edit another user's comment.
ca: No podeu editar un comentari d'un altre usuari.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
ca: La data/hora de pas a en viu ha de ser anterior a la data/hora de caducitat.

en: Expiry date/time must be in the future
ca: La data/hora de caducitat ha d'estar en el futur

en: New title
ca: Nou títol

en: New slug
ca: Nou slug

en: New parent page
ca: Nova plana pare

en: This copy will be a child of this given parent page.
ca: Aquesta còpia serà filla de la plana pare donada.

en: Copy subpages
ca: Copiar subpàgines

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
ca[0]: Es copiarà %(count)s subpàgina.
ca[1]: Es copiaran %(count)s subpàgines.

en: Publish copied page
ca: Publicar la plana copiada

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
ca: Aquesta plana està visible. Voleu publicar també la seva còpia?

en: Publish copies
ca: Publicar còpies

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
ca[0]: %(count)s de les pàgines a copiar està en viu. Voleu publicar-ne la còpia?
ca[1]: %(count)s de les pàgines a copiar estan en viu. Voleu publicar-ne les còpies?

en: Alias
ca: Àlies

en: Keep the new pages updated with future changes
ca: Mantenir les noves pàgines actualitzades amb futurs canvis

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
ca: No teniu permís per copiar a la pàgina "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
ca: Aquest slug ja està en ús dins el context de la seva plana pare "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
ca: No podeu copiar una pàgina a ella mateixa quan esteu copiant subpàgines

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
ca: El llimac '%(page_slug)s' ja està en ús a la pàgina principal

en: Select a new parent for this page.
ca: Seleccioneu un nou pare per aquesta pàgina.

en: Parent page
ca: Pàgina pare

en: The new page will be a child of this given parent page.
ca: La nova pàgina serà una filla d'aquesta pàgina pare.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
ca: No teniu permís per crear una pàgina a sota de "%(page_title)s".

en: You cannot create a page of type "%(page_type)s" under "%(page_title)s".
ca: No podeu crear una pàgina de tipus "%(page_type)s" a sota de "%(page_title)s".

en: Search…
ca: Cercar...

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
ca: Etiqueta(es) %(value_too_long)s té/tenen més de %(max_tag_length)d caràcters

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori

en: Please select at least one group.
ca: Seleccioneu com a mínim un grup.

en: All types
ca: Tots els tipus

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
ca: Aquesta pàgina ja té el fluxe de treball '%(workflow_name)s' assignat.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
ca: No podeu assignar aquest fluxe de treball més d'una vegada a la mateixa pàgina.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
ca: El fragment '%(content_type)s' ja té el fluxe de treball '%(workflow_name)s' assignat.

en: Give your workflow a name
ca: Poseu-li un nom al fluxe de treball

en: Add tasks to your workflow
ca: Afegir tasques al fluxe de treball

en: Task
ca: Tasca

en: 1 page selected
ca: 1 pàgina seleccionada

en: %(objects)s pages selected
ca: %(objects)s pàgines seleccionades

en: All %(objects)s pages on this screen selected
ca: S'ha seleccionat les %(objects)s pàgines de la pantalla

en: All pages in listing selected
ca: S'ha seleccionat totes les pàgines del llistat

en: 1 document selected
ca: 1 document seleccionat

en: %(objects)s documents selected
ca: %(objects)s documents seleccionats

en: All %(objects)s documents on this screen selected
ca: S'ha seleccionat els %(objects)s documents de la pantalla

en: All documents in listing selected
ca: S'ha seleccionat tots els documents del llistat

en: 1 image selected
ca: 1 imatge seleccionada

en: %(objects)s images selected
ca: %(objects)s imatges seleccionades

en: All %(objects)s images on this screen selected
ca: S'ha seleccionat les %(objects)s imatges de la pantalla

en: All images in listing selected
ca: S'ha seleccionat totes les imatges del llistat

en: 1 user selected
ca: 1 usuari seleccionat

en: %(objects)s users selected
ca: %(objects)s usuaris seleccionats

en: All %(objects)s users on this screen selected
ca: S'ha seleccionat els %(objects)s usuaris de la pantalla

en: All users in listing selected
ca: S'ha seleccionat tots els usuaris del llistat

en: 1 snippet selected
ca: S'ha seleccionat 1 fragment

en: %(objects)s snippets selected
ca: %(objects)s fragments seleccionats

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
ca: Tots els fragments %(objects)s seleccionats en aquesta pantalla

en: All snippets in listing selected
ca: Tots els fragments de la llista seleccionats

en: 1 item selected
ca: 1 element seleccionat

en: %(objects)s items selected
ca: %(objects)s elements seleccionats

en: All %(objects)s items on this screen selected
ca: S'ha seleccionat els %(objects)s elements de la pantalla

en: All items in listing selected
ca: S'ha seleccionat tots els elements del llistat

en: Can access Wagtail admin
ca: Pot accedir a l'administració de Wagtail

en: For search engines
ca: Per motors de cerca

en: For site menus
ca: Per menús de lloc web

en: Content
ca: Contingut

en: Promote
ca: Promoure

en: Settings
ca: Configuració

en: Title
ca: Títol

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Error 404: Page not found
ca: Error 404: Pàgina no trobada

en: The requested page could not be found.
ca: No s'ha trobat la pàgina demanada

en: Go to Wagtail admin
ca: Anar a l'administració de Wagtail

en: Account
ca: Compte

en: More actions
ca: Més accions

en: Save account details
ca: Desar els detalls del compte

en: Reset password
ca: Reiniciar contrasenya

en: Password change successful
ca: Canvi de contrasenya correcte

en: Login
ca: Connectar

en: Set your new password
ca: Estableix la nova contrasenya

en: Invalid password reset link
ca: L'enllaç de reinici de contrasenya no és vàlid

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
ca: L'enllaç de renici de contrasenya no és vàlid. És possible que ja hagi estat usat.

en: Request a new password reset
ca: Sol·licita un nou reinici de contrasenya

en: Check your email
ca: Revisa el teu correu

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
ca: S'ha enviat per correu electrònic un enllaç de reinici de contrasenya (només si existeix un compte d'usuari vinculat a aquesta adreça).

en: Please follow the link below to reset your password:
ca: Seguiu l'enllaç inferior per reiniciar la vostra contrasenya:

en: Your username (in case you've forgotten):
ca: El vostre nom d'usuari (en cas que l'hagueu oblidat):

en: Password reset
ca: Contrasenya reiniciada

en: Reset your password
ca: Reinicia la teva contrasenya

en: Reset to default
ca: Reinicialitzar als valors per defecte

en: Default avatar
ca: Avatar per defecte

en: Upload a profile picture:
ca: Pujar una imatge de perfil:

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Go back
ca: Anar enrere

en: Bulk actions
ca: Accions en lot

en: Select
ca: Seleccionar

en: Select row
ca: Seleccionar fila

en: Select all
ca: Seleccionar tot

en: Internal link
ca: Enllaç intern

en: External link
ca: Enllaç extern

en: Email link
ca: Enllaç de correu electrònic

en: Phone link
ca: Enllaç a telèfon

en: Anchor link
ca: Enllaç a àncora

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
ca[0]: Hi ha %(counter)s coincidència
ca[1]: Hi ha %(counter)s coincidències

en: Add an anchor link
ca: Afegir un enllaç a àncora

en: Insert anchor
ca: Insereix àncora

en: Choose
ca: Seleccionar

en: Choose a page
ca: Escull una pàgina

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
ca[0]: Només les pàgines de tipus "%(type)s" poden ser triades per aquest camp. Els resultats de cerca exclouran les pàgines d'altres tipus.
ca[1]: Només els següents tipus de pàgines poden ser triats per aquest camp:: %(type)s. Els resultats de cerca exclouran les pàgines d'altres tipus.

en: Confirm selection
ca: Confirmar la selecció

en: Convert to internal link
ca: Convertir a enllaç intern

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
ca: La URL que heu introduït, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, sembla que coincideix amb la pàgina interna %(page)s, la qual té la URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
ca: Convertir-ho en un enllaç intern cap a %(page)s farà que l'enllaç s'actualitzi automàticament si la pàgina canvia la seva URL. Voldries fer això?

en: Use external link
ca: Utilitzar enllaç extern

en: Add an email link
ca: Afegir un enllaç de correu

en: Insert link
ca: Insereix un enllaç

en: Add an external link
ca: Afegir un enllaç extern

en: Add a phone link
ca: Afegir un enllaç a telèfon

en: Select %(title)s
ca: Seleccionar %(title)s

en: Explore subpages of '%(title)s'
ca: Explorar subpàgines de '%(title)s'

en: Explore
ca: Explora

en: This collection has been made private by a parent collection.
ca: Aquesta col·lecció ha estat feta privada per una col·lecció pare.

en: You can edit the privacy settings on:
ca: Podeu editar la configuració de privadesa a:

en: Save
ca: Desar

en: Change privacy
ca: Modificar la privacitat

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
ca: La configuració de privadesa determina qui pot visualitzar documents d'aquesta col·lecció.

en: Privacy
ca: Privadesa

en: Set collection privacy. Current status: Public
ca: Establir privadesa de la col·lecció. Estat actual: Pública

en: Public
ca: Pública

en: Set collection privacy. Current status: Private
ca: Estableix la privacitat de la col·lecció. Actualment: Privat

en: Private
ca: Privada

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
ca: Aquesta col·lecció no pot ser eliminada donat que no està buida. Conté:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
ca: No ha estat creada cap col·lecció. Per què no n'<a href="%(add_collection_url)s">afegiu una</a>?

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
ca: No hi ha coincidències per "<em>%(search_query)s</em>"

en: There are no results.
ca: No hi ha resultats.

en: Yes, delete
ca: Sí, eliminar

en: No, don't delete
ca: No suprimir

en: Unpublish %(title)s
ca: Anul·lar la publicació de %(title)s

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
ca: Segur que voleu anul·lar la publicació d'aquest/a %(model_name)s?

en: Yes, unpublish it
ca: Anul·lar la publicació

en: No, don't unpublish
ca: No anul·lar la publicació

en: Publish %(model_name)s
ca: Publicar %(model_name)s

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ca: Aquest/a %(model_name)s va ser marcat com que necessita canvis el <strong>%(task)s</strong> a <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ca: Aquest/a %(model_name)s està actualment a <strong>%(task)s</strong> a <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
ca: Publicar aquest/a %(model_name)s cancel·larà el fluxe de treball actual.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
ca: Encara voleu publicar aquest/a %(model_name)s?

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Comment
ca: Comentari

en: Actions
ca: Accions

en: No %(model_name)s match your query.
ca: Cap %(model_name)s coincideix amb la vostra consulta.

en: There are no %(model_name)s to display. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ca: No hi ha %(model_name)s per mostrar. En voleu <a href="%(add_url)s">afegir</a>?

en: There are no %(model_name)s to display.
ca: No hi ha %(model_name)s per mostrar.

en: Update
ca: Actualitzar

en: Preview not available
ca: Previsualització no disponible

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
ca: No es pot mostrar la previsualització per causa d'error de validació. <br /> Feu clic a desar per ressaltar els camps rellevants.

en: Comparing %(title)s
ca: Comparant %(title)s

en: Comparing
ca: Comparant

en: Fields
ca: Camps

en: Changes
ca: Canvis

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
ca[0]: S'ha mogut cap avall 1 posició.
ca[1]: S'ha mogut cap avall %(counter)s posicions.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
ca[0]: S'ha mogut camp amunt 1 posició.
ca[1]: S'ha mogut cap amunt %(counter)s posicions.

en: There are no differences between these two versions
ca: No hi ha diferències entre les dues versions

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
ca: Benvingut al Wagtail CMS del lloc %(site_name)s

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
ca: Aquest es el teu tauler de control on es mostrarà informació útil sobre el contingut que has creat

en: Your locked pages
ca: Les vostres pàgines bloquejades

en: Locked at
ca: Bloquejat el

en: Edit this page
ca: Edita aquesta pàgina

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Draft
ca: Esborrany

en: Live
ca: En viu

en: Your most recent edits
ca: Edicions més recents

en: Status
ca: Estat

en: Date
ca: Data

en: Site summary
ca: Resum del lloc

en: <span>%(total)s</span> Page <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Pages <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
ca[0]: <span>%(total)s</span> Pàgina <span class="w-sr-only">creada a %(site_name)s</span>
ca[1]: <span>%(total)s</span> Pàgines <span class="w-sr-only">creades a %(site_name)s</span>

en: Wagtail upgrade available. Your version: <strong>%(current_version)s</strong>. New version: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.
ca: Hi ha disponible una actualització de Wagtail. La vostra versió: <strong>%(current_version)s</strong>. Nova versió: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.

en: Read the release notes.
ca: Llegiu les notes de publicació.

en: Your pages and snippets in a workflow
ca: Les vostres pàgines i fragments en un fluxe de treball

en: Task started
ca: La tasca s'ha iniciat

en: Changes requested at
ca: Canvis sol·licitats el

en: Awaiting
ca: En espera

en: Close
ca: Tanca

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
ca: Coses que han canviat a Wagtail %(version)s!

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
ca: No et preocupis, t'acompanyem. Fes una ullada a la <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Guia de l'editor de Wagtail</a> per conèixer el que ha canviat i algunes funcions noves i emocionants!

en: Awaiting your review
ca: En espera de la vostra revisió

en: Tasks
ca: Tasques

en: Task submitted by
ca: Tasca enviada per

en: Preview
ca: Vista prèvia

en: Compare with live version
ca: Comparar amb la versió en viu

en: Compare with previous version
ca: Compara amb la versió anterior

en: Sign in
ca: Registra't

en: Sign in to Wagtail
ca: Connecta't a Wagtail

en: Forgotten password?
ca: Has oblidat la clau?

en: Remember me
ca: Recorda'm

en: Signing in…
ca: Iniciant la sessió...

en: The page "%(title)s" has been approved.
ca: La pàgina "%(title)s" ha sigut aprovada

en: You can view the page here:
ca: Pots veure la pàgina aquí:

en: The page "%(title)s" has been approved
ca: La pàgina "%(title)s" ha sigut aprovada

en: Hello %(username)s,
ca: Hola %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
ca: Editeu les preferències de notificació aquí:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
ca: La pàgina "%(title)s" ha sigut rebutjada.

en: You can edit the page here:
ca: Pots editar la pàgina aquí:

en: The page "%(title)s" has been rejected
ca: La pàgina "%(title)s" ha sigut rebutjada

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
ca: La pàgina "%(title)s" s'ha aprovat en fase de moderació "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat aprovat/da a la fase de moderació "%(task)s".

en: You can edit the %(model_name)s here:
ca: Podeu editar el/la %(model_name)s aquí:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat aprovada a "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat aprovat/da a "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat rebutjada a la fase de moderació "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat rebutjada a la fase de moderació "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat rebutjada durant "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat rebutjat/da durant "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat enviada a aprovació a la fase de moderació "%(task)s".

en: You can preview the page here:
ca: Pots veure la vista prèvia de la pàgina aquí:

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat enviat/da a aprovació a la fase de moderació "%(task)s".

en: You can preview the %(model_name)s here:
ca: Podeu previsualitzar el %(model_name)s aquí:

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat enviada a aprovació a la fase de moderació "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat enviat/da a aprovació a la fase de moderació "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat enviada a aprovació a la fase de moderació "%(task)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat enviat/da a aprovació a la fase de moderació "%(task)s"

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
ca: %(editor)s té comentaris actualitzats a "%(title)s".

en: New comments
ca: Comentaris nous

en: Resolved comments
ca: Comentaris resolts

en: Deleted comments
ca: Comentaris esborrats

en: New replies
ca: Noves respostes

en: New replies to:
ca: Noves respostes a:

en: New comments:
ca: Nous comentaris:

en: Resolved comments:
ca: Comentaris resolts:

en: Deleted comments:
ca: Comentaris esborrats:

en: New replies:
ca: Noves respostes:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
ca: %(editor)s té comentaris actualitzat a "%(title)s"

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat aprovada en el fluxe de treball "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat aprovat/da en el fluxe de treball "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat aprovada a "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat aprovat/da a "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat rebutjada durant "%(task)s" al fluxe de treball "%(workflow)s" per %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat rebutjada durant "%(task)s" al fluxe de treball "%(workflow)s".

en: The following comment was left: "%(comment)s"
ca: S'ha deixat el següent comentari: "%(comment)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat rebutjat/da durant "%(task)s" en el fluxe de treball "%(workflow)s" per %(rejector)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat rebutjat/da durant "%(task)s" en el fluxe de treball "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat rebutjada durant "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat rebutjat/da durant "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat enviada a moderació al fluxe de treball "%(workflow)s" per %(requester)s.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat enviada a moderació al fluxe de treball "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat enviat/da a moderació al fluxe de treball "%(workflow)s" per %(requester)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat enviat/da a moderació al fluxe de treball "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
ca: La pàgina "%(title)s" ha estat enviada al fluxe de treball "%(workflow)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
ca: El/la %(model_name)s "%(title)s" ha estat enviat/da al fluxe de treball "%(workflow)s"

en: This page has been made private by a parent page.
ca: Aquesta pàgina ha estat feta privada per una pàgina pare.

en: Changing the privacy for this page has been disabled.
ca: S'ha desactivat la modificació de la privacitat d'aquesta pàgina.

en: Save the page before leaving
ca: Desar la pàgina abans de sortir

en: You have <span>unsaved edits</span>
ca: Teniu <span>edicions sense desar</span>

en: You have <span>unsaved comments</span>
ca: Teniu <span>comentaris sense desar</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
ca: Teniu <span>edicions sense desar</span> i <span>comentaris</span>

en: Publishing…
ca: Publicant...

en: Publish this version
ca: Publicar aquesta versió

en: Saving…
ca: Desant...

en: Replace current draft
ca: Reemplaçar l'esborrany actual

en: Save draft
ca: Desa esborrany

en: Create a page in %(title)s
ca: Crear una pàgina a %(title)s

en: Create a page in
ca: Crear una pàgina a

en: Choose which type of page you'd like to create.
ca: Tria quin tipus de pàgina vols crear

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
ca: No podeu crear una pàgina en aquesta ubicació.

en: Pages using %(page_type)s
ca: Pàgines que fan servir %(page_type)s

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
ca[0]: Esborrar 1 pàgina
ca[1]: Esborrar %(counter)s pàgines

en: Are you sure you want to delete these pages?
ca: Segur que voleu esborrar aquestes pàgines?

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
ca[0]: S'esborrarà una subpàgina més.
ca[1]: S'esborraran %(counter)s subpàgines més.

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
ca[0]: No teniu permisos per esborrar aquesta pàgina
ca[1]: No teniu permisos per esborrar aquestes pàgines

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
ca[0]: Moure 1 pàgina
ca[1]: Moure %(counter)s pàgines

en: Move
ca: Mou

en: Are you sure you want to move these pages?
ca: Segur que voleu moure aquestes pàgines?

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
ca[0]: Aquesta pàgina té una pàgina filla
ca[1]: Aquesta pàgina té %(counter)s pàgines filles

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
ca[0]: No teniu permisos per moure aquesta pàgina
ca[1]: No teniu permisos per moure aquestes pàgines

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
ca[0]: No es pot moure la pàgina següent a %(dest_title)s
ca[1]: No es poden moure les pàgines següents a %(dest_title)s

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
ca[0]: No es pot moure la següent pàgines per causa d'àlies duplicat
ca[1]: No es poden moure les següent pàgines per causa d'àlies duplicats

en: There is no valid destination page for these pages
ca: No hi ha cap pàgina de destinació vàlida per aquestes pàgines

en: Yes, move these pages
ca: Sí, moure aquestes pàgines

en: No, don't move
ca: No, no moure

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
ca[0]: Publicar 1 pàgina
ca[1]: Publicar %(counter)s pàgines

en: Are you sure you want to publish these pages?
ca: Segur que voleu publicar aquestes pàgines?

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
ca[0]: Aquesta pàgina té una subpàgina no publicada
ca[1]: Aquesta pàgina té %(counter)s subpàgines no publicades

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
ca[0]: No teniu permís per publicar aquesta pàgina
ca[1]: No teniu permís per publicar aquestes pàgines

en: Yes, publish
ca: Sí, publicar

en: No, don't publish
ca: No, no publicar

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
ca[0]: Anul·lar la publicació de 1 pàgina
ca[1]: Anul·lar la publicació de %(counter)s pàgines

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
ca: Segur que voleu anul·lar la publicació d'aquestes pàgines?

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
ca[0]: Aquesta pàgina té 1 subpàgina
ca[1]: Aquesta pàgina té %(counter)s subpàgines

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
ca[0]: No teniu permisos per anul·lar la publicació d'aquesta pàgina
ca[1]: No teniu permisos per anul·lar la publicació d'aquestes pàgines

en: Yes, unpublish
ca: Anul·lar la publicació

en: Convert alias %(title)s
ca: Convertir àlies %(title)s

en: Convert alias
ca: Convertir àlies

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
ca: Voleu convertir aquest àlies en una pàgina ordinària?

en: This action cannot be undone.
ca: Aquesta acció no es pot desfer.

en: Yes, convert it
ca: Sí, convertir

en: No, leave it as an alias
ca: No, deixar-ho com un àlies

en: Delete %(title)s
ca: Esborra %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
ca: Estàs segur que vols esborrar aquesta pàgina?

en: Deleting this page will also delete %(descendant_count)s child page. | Deleting this page will also delete %(descendant_count)s more child pages.
ca[0]: Esborrar aquesta pàgines esborrarà també %(descendant_count)s pàgina filla.
ca[1]: Esborrar aquesta pàgina esborrarà també %(descendant_count)s pàgines filles més.

en: It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ca[0]: S'esborrarà també 1 traducció i les seva %(translation_descendant_count)s combinada pàgina filla traduïda.
ca[1]: S'esborrarà també 1 traducció i les seves %(translation_descendant_count)s combinades pàgines filles traduïdes.

en: It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ca[0]: S'esborrarà també %(translation_count)s traduccions i la seva %(translation_descendant_count)s combinada pàgina filla traduïda.
ca[1]: S'esborrarà també %(translation_count)s traduccions i les seves %(translation_descendant_count)s combinades pàgines filles traduïdes.

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
ca[0]: També s'esborrarà %(translation_count)s traducció.
ca[1]: També s'esborraran  %(translation_count)s traduccions.

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ca[0]: Esborrar aquesta pàgina esborrarà també 1 traducció i la seva %(translation_descendant_count)s combinada pàgines filla traduïda.
ca[1]: Esborrar aquesta pàgina esborrarà també 1 traducció i les seves %(translation_descendant_count)s combinades pàgines filles traduïdes.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ca[0]: Esborrar aquesta pàgines esborrarà també  %(translation_count)s traduccions i la seva %(translation_descendant_count)s combinada pàgina filla traduïda.
ca[1]: Esborrar aquesta pàgines esborrarà també %(translation_count)s traduccions i les seves %(translation_descendant_count)s combinades pàgines filles traduïdes.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translation of this page. | This will also delete %(descendant_count)s more child pages. Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations of this page.
ca[0]: Esborrar aquesta pàgines esborrarà també %(translation_count)s traduccions d'aquesta pàgina.
ca[1]: S'esborraran també %(descendant_count)s pàgines filles més. Esborrar aquesta pàgines esborrarà també %(translation_count)s traduccions d'aquesta pàgina.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
ca: Aquesta acció esborrarà un total de <b>%(total_pages)s</b> pàgines.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
ca: Escriviu <b>%(wagtail_site_name)s</b> per confirmar.

en: Yes, delete it
ca: Sí, eliminar-la

en: No, don't delete it
ca: No eliminar-la

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
ca: Alternativament, podeu <a href="%(unpublish_url)s">anul·lar la publicació de la pàgina</a>. Això treurà la pàgina de la visualització pública i us permetrà tornar-la a editar o publicar més endavant.

en: Move %(title)s
ca: Mou %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
ca: Estàs segur que vols moure aquesta pàgina dins de '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
ca: Estàs segur que vols moure aquesta pàgina i els seus fills dins de '%(title)s'?

en: This will also move one translation of this page and its child pages | This will also move %(translations_to_move_count)s translations of this page and their child pages
ca[0]: També es mourà una traducció d'aquesta pàgina i de les seves pàgines filles
ca[1]: També es mouran %(translations_to_move_count)s traduccions d'aquesta pàgina i de les seves pàgines filles

en: Yes, move this page
ca: Si, mou la pàgina

en: Are you sure you want to unpublish this page?
ca: Estàs segur que vols anul·lar la publicació d'aquesta pàgina?

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
ca[0]: També s'anul·larà la publicació d'una traducció de la pàgina.
ca[1]: També s'anul·larà la publicació de %(translation_count)s traduccions de la pàgina.

en: This page has one subpage and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too
ca[0]: Aquesta pàgines té una subpàgina i les seves traduccions tenen una pàgina filla traduïda combinada. Anul·leu també la publicació d'aquestes
ca[1]: Aquesta pàgina té %(live_descendant_count)s pàgines filles i les seves traduccions tenen una pàgina filla traduïda combinada. Anul·leu també la publicació d'aquestes

en: This page has one child page and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too
ca[0]: Aquesta pàgina té una pàgina filla i les seves traduccions tenen%(translation_descendant_count)s pàgines filles traduïdes combinades. Anul·leu també la publicació d'aquestes
ca[1]: Aquesta pàgina té %(live_descendant_count)s pàgines filles i les seves traduccions tenen %(translation_descendant_count)s pàgina filla traduïda combinada. Anul·leu també la publicació d'aquestes

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
ca[0]: Aquesta pàgines té una subpàgina. Anul·leu també la publicació d'aquesta
ca[1]: Aquesta pàgina té %(live_descendant_count)s subpàgines. Anul·leu també la publicació d'aquestes

en: Publish page
ca: Publica la pàgina

en: This page was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ca: Aquesta pàgina va ser marcada com que necessita canvis el <strong>%(task)s</strong> a <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This page is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ca: Aquesta pàgina està actualment a <strong>%(task)s</strong> a <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
ca: Publicar aquesta pàgines cancel·larà el fluxe de treball actual.

en: Would you still like to publish this page?
ca: Seguiu volent publicar aquesta pàgina?

en: Copy %(title)s
ca: Copiar %(title)s

en: Copy
ca: Copiar

en: Copy this page
ca: Copiar aquesta pàgina

en: This page has unsaved changes.
ca: Aquesta pàgina té modificacions no desades

en: This page is an alias of another page.
ca: Aquesta pàgina és un àlies d'una altra.

en: Edit original page
ca: Editar la pàgina original

en: Convert this alias into an ordinary page
ca: Convertir aquest àlies en una pàgina ordinària

en: Select all pages in listing
ca: Seleccionar totes les pàgines del llistat

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
ca: El nivell arrel és on podeu afegir nous llocs a la vostra instal·lació de Wagtail. Les pàgines creades aquí no seran accessibles des de cap URL fins que siguin associades a un lloc.

en: Configure a site now.
ca: Configurar un lloc ara.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
ca: Si el que voleu és afegir pàgines a un lloc ja existent, creeu-les com a filles de la pàgina inicial.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
ca: Les pàgines creades aquí no seran accessibles des de cap URL. Per afegir pàgines a un lloc ja existent, creeu-les com a filles de la pàgina inicial.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
ca: No hi ha cap lloc configurat per aquesta ubicació. Les pàgines creades aquí no seran accessibles des de cap URL fins que un lloc sigui associat amb aquesta ubicació.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
ca: No hi ha registre de lloc per aquesta ubicació. Les pàgines creades aquí no seran accessibles de cap URL.

en: This page is locked, by you, to further editing
ca: L'edició d'aquesta pàgina ha estat bloquejada per vos

en: This page is locked to further editing
ca: Aquesta pàgina està bloquejada per a la seva posterior edició

en: Explore child pages of '%(title)s'
ca: Explorar pàgines filles de '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
ca: Afegeix una pàgina filla a '%(title)s'

en: Drag
ca: Agafa

en: Item %(index)s of %(total)s
ca: Element %(index)s de %(total)s

en: Disable ordering of child pages
ca: Desactiva l'ordenació de les pàgines fill

en: Sort
ca: Ordenació

en: Enable ordering of child pages
ca: Activa l'ordenació de les pàgines fill

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s across entire site.
ca: %(start_index)s-%(end_index)s de %(items_count)s a tot el lloc.

en: No results across entire site.
ca: No s'han trobat resultats en tot el lloc.

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
ca: Cercar a '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
ca: %(start_index)s-%(end_index)s de %(items_count)s a '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
ca: No hi ha resultats a '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: Search the whole site
ca: Cercar en tot el lloc

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s
ca: %(start_index)s-%(end_index)s de %(items_count)s

en: Sites menu
ca: Menú de llocs

en: Pagination
ca: Paginació

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
ca: Pàgina %(page_number)s de %(num_pages)s.

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: This page is protected from public view
ca: Aquesta pàgina està protegida de la vista pública

en: Confirm
ca: Confirmar

en: Add child page
ca: Afegeix una pàgina filla

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
ca[0]: Hi ha una pàgina coincident
ca[1]: Hi ha %(counter)s pàgines coincidents

en: Page types
ca: Tipus de pàgina

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
ca: Cap pàgina trobada amb <em>%(query_string)s</em>

en: Enter a search term above
ca: Introdueix un terme de cerca abaix

en: No pages use
ca: No hi ha pàgines que enllacin

en: Add %(label)s
ca: Afegir %(label)s

en: Move up
ca: Puja

en: Move down
ca: Baixa

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
ca: Escollir quan aquest/a %(model_name)s hagi d'anar a En viu i/o expirar

en: Choose when this page should go live and/or expire
ca: Trieu quan aquesta pàgina ha de passar a En viu i/o caducar

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
ca: Aquesta programació de publicació només serà efectiva quan seleccioneu l'opció "Publicar"

en: Anyone with editing permissions can create schedules
ca: Qualsevol usuari amb permís d'edició pot programar publicacions

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
ca: Però només aquells amb permís de publicació pot fer-les efectives.

en: Set publishing schedule
ca: Establir la programació de la publicació

en: Save schedule
ca: Desar programació de publicació

en: Collection management permissions
ca: Permisos de gestió de col·leccions

en: Add a collection permission
ca: Afegir un permís de col·lecció

en: Last published
ca: Última publicació

en: Last published by
ca: Última publicació per

en: Type
ca: Tipus

en: No pages found.
ca: No s'ha trobat cap pàgina.

en: No pages match this report's criteria.
ca: No s'han trobat pàgines que acompleixin aquests criteris d'informe.

en: Updated
ca: Actualitzat

en: App
ca: Aplicació

en: Pages
ca: Pàgines

en: Last edited page
ca: Última pàgina editada

en: Last edit
ca: Última edició

en: Locking status
ca: Estat de bloqueig

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
ca: Bloquejada per <b>tu</b> el <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
ca: Bloquejada per <b>%(locked_by)s</b> el <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
ca: Bloquejat el <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked
ca: Bloquejada

en: No locked pages found.
ca: No s'ha trobat cap pàgina bloquejada.

en: No page types found.
ca: No s'ha trobat cap tipus de pàgina.

en: Name
ca: Nom

en: Action
ca: Acció

en: User
ca: Usuari

en: Date / Time
ca: Data / Hora

en: Edit this item
ca: Editar aquest element

en: No log entries found.
ca: No s'han trobat entrades de registre.

en: Workflow
ca: Fluxe de treball

en: Page/Snippet
ca: Pàgina/Fragment

en: Requested by
ca: Sol·licitat per

en: Started at
ca: Iniciat el

en: Incomplete task
ca: La tasca és incompleta

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
ca: No s'ha enviat a moderar cap pàgina/fragment

en: Completed at
ca: Completat el

en: Clear
ca: Netejar

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
ca: Pàgina %(page_num)s de %(total_pages)s.

en: Toggle breadcrumbs
ca: Commutar rutes de navegació

en: Breadcrumb
ca: Ruta de navegació

en: Close dialog
ca: Tancar el diàleg

en: You saved a new version in another window
ca: Heu desat una nova versió en una altra finestra

en: System
ca: Sistema

en: %(user_name)s saved a new version
ca: %(user_name)s ha desat una nova versió

en: Refresh
ca: Refrescar

en: You have unsaved changes in another window
ca: Teniu canvis sense desar en una altra finestra

en: %(user_name)s has unsaved changes
ca: %(user_name)s té canvis sense desar

en: Currently viewing
ca: Actualment visualitzant

en: One other user is currently viewing | %(num_user)s other users are currently viewing
ca[0]: Un altre usuari està actualment visualitzant
ca[1]: %(num_user)s altres usuaris estan actualment visualitzant

en: Proceeding will overwrite the changes you made in that window. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes in the current window.
ca: Si continueu es sobreescriuran els canvis que heu fet en aquesta finestra. Si actualitzeu la pàgina es mostraran els nous canvis, però perdreu els canvis no desats a la finestra actual.

en: Proceeding will overwrite the changes made by %(user_name)s. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes.
ca: Si continueu es sobreescriuran els canvis fets per %(user_name)s. Si actualitzeu la pàgina es mostraran els nous canvis, però perdreu els vostres canvis no desats.

en: Refreshing the page means you will lose any unsaved changes
ca: Si es refresca la pàgina es perdrà qualsevol canvi no desat

en: Refresh page
ca: Refrescar la pàgina

en: Continue
ca: Continuar

en: Refresh the page
ca: Refrescar la pàgina

en: Download XLSX
ca: Baixa XLSX

en: Download CSV
ca: Baixa CSV

en: Filter
ca: Filtra

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Add comment
ca: Afegir comentari

en: Show filters
ca: Mostrar filtres

en: Filter by
ca: Filtrar per

en: Back
ca: Tornar

en: History
ca: Historial

en: Keyboard shortcuts
ca: Dreceres de teclat

en: All keyboard shortcuts
ca: Totes les dreceres de teclat

en: Section
ca: Secció

en: Keyboard shortcut
ca: Drecera de teclat

en: Current page status:
ca: Estat de la pàgina actual:

en: Visit the live page
ca: Visitar la pàgina En viu

en: Visible to all. Visit the live page
ca: Visible per a tothom. Visitar la pàgina En viu

en: Private. Visit the live page
ca: Privada. Visitar la pàgina En viu

en: Visible to all
ca: Visible per tothom

en: Toggle section
ca: Commutar secció

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
ca: Desprogramar la Revisió %(revision.id)s per %(title)s

en: Unschedule
ca: Desprogramar

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
ca: Segur que voleu desprogramar aquesta revisió?

en: Yes, unschedule
ca: Sí, desprogramar

en: No, don't unschedule
ca: No, no desprogramar

en: Other searches
ca: Altres cerques

en: Minimap
ca: Minimapa

en: Side panels
ca: Panells laterals

en: Toggle side panel
ca: Communtar panell lateral

en: Side panel width
ca: Ample del panell lateral

en: Show issue
ca: Mostra incidència

en: Content metrics
ca: Mètriques de contingut

en: Words
ca: Paraules

en: Reading time
ca: Temps de lectura

en: Issues found
ca: Incidències trobades

en: Comment notifications
ca: Notificacions de comentaris

en: Locale:
ca: Configuració regional:

en: Available in %(translations_total)s locales
ca: Disponible a %(translations_total)s configuracions regionals

en: No other translations
ca: No hi ha altres traduccions

en: Switch locales
ca: Commutar localitzacions

en: Locking:
ca: Bloqueig:

en: Unlocked
ca: Desbloquejat

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
ca: Quaselvol pot editar aquest/a %(model_name)s – bloqueja'l/-la per evitar que altres el/la puguin editar

en: Anyone can edit this %(model_name)s
ca: Qualsevol pot editar aquest/a %(model_name)s

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Page visibility:
ca: Visibilitat de la pàgina:

en: Once live anyone can view
ca: Un cop en directe tothom la pot veure

en: Not visible to the public
ca: No visible de forma pública

en: Choose who can view the live version of this page
ca: Trieu qui pot veure la versió En viu d'aquesta pàgina

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
ca: Els canvis a la privadesa s'apliquen també a totes les pàgines filles d'aquesta pàgina.

en: Usage
ca: Ús

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
ca[0]: Utilitzat %(usage_count)s vegada
ca[1]: Utilitzat %(usage_count)s vegades

en: Status:
ca: Estat:

en: Expiry:
ca: Caducitat:

en: Edit schedule
ca: Editar programació de publicació

en: In Moderation
ca: En Moderació

en: View details
ca: Veure detalls

en: by %(user)s
ca: per %(user)s

en: View history
ca: Veure historial

en: Invalid schedule
ca: Programació invàlida

en: Go-live:
ca: Passar a En viu

en: Once published:
ca: Un cop publicat:

en: No publishing schedule set
ca: No s'ha establert la programació de publicació

en: Set schedule
ca: Establir programació de publicació

en: Preview in mobile size
ca: Previsualitzar en mida de mòbil

en: Preview in tablet size
ca: Previsualitzar en mida de tauleta

en: Preview in desktop size
ca: Previsualitzar en mida d'escriptori

en: Preview in new tab
ca: Previsualitzar en una nova pestanya

en: Loading
ca: Carregant

en: Preview is out of date
ca: La previsualització està desactualitzada

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
ca: Corregiu els errors de validació per continuar amb la previsualització (en desar es ressaltaran el errors)

en: Preview mode
ca: Mode de previsualització

en: First published
ca: Primera publicació

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
ca[0]: Aquest/a %(model_name)s està referenciat/da %(usage_count)s vegada.
ca[1]: Aquest/a %(model_name)s està referenciat/da %(usage_count)s vegades.

en: One or more references to this %(model_name)s prevent it from being deleted.
ca: Una o més referències a aquest/a %(model_name)s eviten el seu esborrat.

en: Edit / Review
ca: Editar / Revisar

en: Workflow history
ca: Historial del fluxe de treball

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
ca: Demanat per <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
ca: Iniciat el <b>%(started_at)s</b>

en: Status %(status)s
ca: Estat %(status)s

en: Timeline
ca: Línia de temps

en: Initial Revision
ca: Revisió inicial

en: Edited
ca: Editat

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
ca: %(action)s per <b>%(who)s</b> el <b>%(at)s</b>

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
ca: %(action)s el <b>%(at)s</b>

en: with comment:
ca: amb el comentari:

en: Workflow started
ca: Fluxe de treball iniciat

en: Workflow completed
ca: Fluxe de treball finalitzat

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
ca: %(action)s per <b>%(who)s</b>

en: Workflow history for %(title)s
ca: Historial de fluxe de treball per a %(title)s

en: Workflow history for
ca: Historial de fluxe de treball per a

en: Approved task
ca: La tasca està aprovada

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
ca: Aquesta pàgina encara no s'ha enviat a moderació

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
ca: Aquest/a %(model_name)s encara no ha estat enviat a moderació

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
ca: JavaScript is requerit per utilitzar Wagtail, però actualment està desactivat.<br /> Aquí hi ha <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instruccions sobre com activat JavaScript al vostre navegador web</a>.

en: Skip to main content
ca: Saltar al contingut principal

en: View Wagtail quick actions
ca: Veure accions ràpides de Wagtail

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: Warnings
ca: Advertències

en: Add a child page
ca: Afegir una pàgina filla

en: Show in Explorer
ca: Mostrar a l'Explorer

en: This workflow is currently in progress on %(workflow_states_in_progress)s pages. Deleting this workflow will cancel moderation on these page. Are you sure you want to delete this workflow?
ca: Aquest fluxe de treball està actualment en progrés a %(workflow_states_in_progress)s pàgines. Esborrar aquest fluxe de treball cancel·larà la moderació en aquestes pàgines. Segur que voleu esborrar aquest fluxe de treball?

en: Are you sure you want to disable this workflow?
ca: Segur que voleu desactivar aquest fluxe de treball?

en: Yes, disable
ca: Si, desactivar

en: Are you sure you want to disable this task?
ca: Segur que voleu desactivar aquesta tasca?

en: Assign your workflow to pages
ca: Assignar el fluxe de treball a pàgines

en: Assign your workflow to snippets
ca: Assignar el fluxe de treball a fragments

en: Creating…
ca: Creant...

en: Create
ca: Crear

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
ca: Els fluxes de treball s'apliquen també a les pàgines filles. Si selecciuneu una pàgina pare aquí, les seves pàgines filles també utilitzaran aquest fluxe de treball. Consulteu <a href="%(workflow_pages_url)s">la llista de pàgines</a> on s'aplica aquest fluxe de treball.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
ca: Aquest fluxe de treball està desactivat i no pot ser assignat a cap pàgina.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
ca: Aquest fluxe de treball està desactivat i no pot ser assignat a cap fragment.

en: Used on the following active workflows
ca: Utilitzat als següents fluxes de treball actius

en: Not used
ca: No utilitzat

en: Disabled
ca: Desactivat

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
ca[0]: +%(counter)s més
ca[1]: +%(counter)s més

en: Assigned pages
ca: Pàgines assignades

en: Page
ca: Pàgina

en: Assign to another page
ca: Assignar a una altra pàgina

en: Step %(step_number)s
ca: Pas %(step_number)s

en: 1 page | %(counter)s pages
ca[0]: 1 pàgina
ca[1]: %(counter)s pàgines

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
ca[0]: 1 tipus de fragment
ca[1]: %(counter)s tipus de fragments

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ca: No s'ha creat cap fluxe de treball. En voleu <a href="%(add_url)s">afegir un</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ca: No hi ha cap fluxe de treball actiu. En voleu <a href="%(add_url)s">afegir un</a>?

en: Choose which type of task you'd like to create.
ca: Trieu quin tipus de tasca voleu crear.

en: Choose a task
ca: Trieu una tasca

en: New
ca: Nou

en: Existing
ca: Existent

en: Choose a different task type
ca: Triar un altre tipus de tasca

en: Task type
ca: Tipus de tasca

en: Used on
ca: Utilitzat a

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
ca: No hi ha cap tasca que coincideixi amb "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any tasks.
ca: No heu creat cap tasca.

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
ca: En voleu <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>crear un ara</a>?

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ca: No s'ha creat cap tasca. En voleu <a href="%(add_url)s">afegir una</a>?

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ca: No hi ha cap tasca activa. En voleu <a href="%(add_url)s">afegir una</a>?

en: Pages that use workflow '%(name)s'
ca: Pàgines que utlitzen el fluxe de treball '%(name)s'

en: Pages that use workflow
ca: Pàgines que utilitzen el fluxe de treball

en: Submitted
ca: Enviat

en: Not started
ca: No està iniciat

en: Changes requested by %(requested_by)s
ca: Canvis sol·licitats per %(requested_by)s

en: Changes requested
ca: Canvis demanats

en: Approved by %(approved_by)s
ca: Aprovat per %(approved_by)s

en: Published
ca: Publicada

en: See full history
ca: Mostra l'historial complet

en: More
ca: Més

en: More bulk actions
ca: Més accions en lot

en: 0 minutes
ca: 0 minuts

en: just now
ca: ara mateix

en: %(time_period)s ago
ca: fa %(time_period)s

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
ca: a les %(time)s per %(user_display_name)s

en: at %(time)s
ca: a les %(time)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
ca: %(time)s per %(user_display_name)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
ca: Fa %(time_period)s per %(user_display_name)s

en: Log out
ca: Desconnecta

en: Changes requested %(finished_at)s
ca: Canvis demantats %(finished_at)s

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
ca: Enviat a %(task_name)s %(started_at)s

en: Common actions
ca: Accions comunes

en: Cut
ca: Retallar

en: Paste
ca: Enganxar

en: Paste and match style
ca: Enganxar i combinar l'estil

en: Paste without formatting
ca: Enganxa sense formatar

en: Undo
ca: Desfés

en: Redo
ca: Refés

en: Save changes
ca: Desar els canvis

en: Text content
ca: Contingut de text

en: Insert or edit a link
ca: Inserir o editar un enllaç

en: Text formatting
ca: Formatació del text

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Underline
ca: Subratllat

en: Monospace (code)
ca: Monoespai (codi)

en: Strike-through
ca: Ratllat

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Toggle status
ca: Canviar l'estat

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
ca[0]: Referenciat %(count)s vegada
ca[1]: Referenciat %(count)s vegades

en: Toggle comments
ca: Mostrar/ocultar comentaris

en: Comments
ca: Comentaris

en: Toggle checks
ca: Commutar marques

en: Checks
ca: Marques

en: Toggle preview
ca: Mostrar/ocultar previsualització

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
ca: Ordenar per '%(label)s' en ordre ascencent.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
ca: Ordenar per '%(label)s' en ordre descendent.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
ca: Ordenar les pàgines filles de '%(parent)s' per '%(label)s' en ordre ascendent.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
ca: Ordenar les pàgines filles de '%(parent)s' per '%(label)s' en ordre descendent.

en: Button text is empty
ca: El text del botó està buït

en: Use meaningful text for screen reader users
ca: Utilitzeu text amb significat pels usuaris de lectors de pantalla

en: Empty heading found
ca: S'ha trobat un encapçalament buït

en: Table header text is empty
ca: El text de l'encapçalament de la taula està buït

en: Empty frame title found
ca: S'ha trobat un títol de marc buït

en: Use a meaningful title for screen reader users
ca: Utilitzeu un títol amb significat pels usuaris de lectors de pantalla

en: Incorrect heading hierarchy
ca: La jerarquia de l'encapçalamenta és incorrecta

en: Avoid skipping levels
ca: Eviteu els salts de nivells

en: Input button text is empty
ca: El text del botó d'entrada està buït

en: Link text is empty
ca: El text de l'enllaç està buït

en: Misusing paragraphs as headings
ca: Mal ús dels paràgrafs com a encapçalaments

en: Use proper heading tags
ca: Utilitzeu etiquetes d'encapçalament adequades

en: Image alt text has inappropriate pattern
ca: El text alternatiu de la imatge té un patró inadequat

en: Use meaningful text
ca: Utilitzar text amb significat

en: Profile
ca: Perfil

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Name and Email
ca: Nom i Email

en: Profile picture
ca: Imatge de perfil

en: Theme preferences
ca: Preferències de tema

en: Password
ca: Contrasenya

en: Your account settings have been changed successfully!
ca: La configuració del vostre compte s'ha canviat correctament!

en: You have been successfully logged out.
ca: Heu finalitzat la sessió.

en: Collections
ca: Col·leccions

en: Add a collection
ca: Afegir una col·lecció

en: Add collection
ca: Afegir una col·lecció

en: Collection '%(object)s' created.
ca: Col·lecció '%(object)s' creada.

en: Collection '%(object)s' updated.
ca: Col·lecció '%(object)s' actualitzada.

en: The collection could not be saved due to errors.
ca: La col·lecció no pot ser desada per causa d'errors.

en: Delete collection
ca: Eliminar col·lecció

en: Collection '%(object)s' deleted.
ca: Col·lecció '%(object)s' eliminada.

en: Are you sure you want to delete this collection?
ca: Segur que voleu eliminar aquesta col·lecció?

en: Home
ca: Inici

en: Live version
ca: Versió en viu

en: Current draft
ca: Esborrany actual

en: Review this version
ca: Revisar aquesta versió

en: Compare with current version
ca: Compara amb la versió actual

en: Cancel scheduled publish
ca: Cancel·lar la publicació programada

en: Workflow progress
ca: Progrés dels fluxe de treball

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
ca: %(model_name)s '%(title)s' ara està desbloquejat/da.

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
ca: No es pot desar %(model_name)s perquè està bloquejat/da

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
ca: %(model_name)s '%(object)s' actualitzat.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
ca: %(model_name)s '%(object)s' creat.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
ca: S'ha programat la publicació de %(model_name)s '%(object)s'.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and scheduled for publishing.
ca: S'ha creat i programat per a publicar %(model_name)s '%(object)s'.

en: %(model_name)s '%(object)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
ca: %(model_name)s '%(object)s' és En viu i aquesta versió ha estat programada per a publicar.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated and published.
ca: %(model_name)s '%(object)s' actualitzat i publicat.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
ca: %(model_name)s '%(object)s' creat i publicat.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been submitted for moderation.
ca: %(model_name)s '%(object)s' ha estat enviat a moderació.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and submitted for moderation.
ca: %(model_name)s '%(object)s' creat i enviat a moderació.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been restarted.
ca: El fluxe de treball a %(model_name)s '%(object)s' ha estat reiniciat.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been cancelled.
ca: El fluxe de treball a %(model_name)s '%(object)s' ha estat cancel·lat.

en: You are viewing a previous version of this %(model_name)s from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
ca: Esteu veient una versió anterior d'aquest/a %(model_name)s del <b>%(created_at)s</b> per %(user)s

en: %(model_name)s '%(object)s' has been replaced with version from %(timestamp)s.
ca: %(model_name)s '%(object)s' ha estat substituït per la versió de %(timestamp)s.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been published.
ca: La versió de %(timestamp)s de %(model_name)s '%(object)s' ha estat publicada.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
ca: La versió de %(timestamp)s de %(model_name)s '%(object)s' ha estat programada per a publicar.

en: Edit '%(title)s'
ca: Editar '%(title)s'

en: Copy '%(title)s'
ca: Copiar '%(title)s'

en: Inspect
ca: Inspeccionar

en: Inspect '%(title)s'
ca: Inspeccionar '%(title)s'

en: Delete '%(title)s'
ca: Esborrar '%(title)s'

en: More options for '%(title)s'
ca: Més opcions per '%(title)s'

en: Add %(model_name)s
ca: Afegir %(model_name)s

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
ca: No s'ha pogut crear el %(model_name)s per causa d'errors.

en: New: %(model_name)s
ca: Nou: %(model_name)s

en: Editing
ca: Editant

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
ca: No s'ha pogut desar el %(model_name)s per causa d'errors.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
ca: %(model_name)s '%(object)s' esborrat.

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
ca: Segur que voleu esborrar aquest/a %(model_name)s?

en: Inspecting
ca: Inspeccionant

en: Earliest
ca: La més antiga

en: Latest
ca: L'última

en: '%(object)s' unpublished.
ca: S'ha anul·lat la publicació de '%(object)s'.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
ca: S'ha anul·lat la programació de la versió%(revision_id)s de "%(object)s".

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
ca: revisió %(revision_id)s de "%(object)s"

en: If you confirm deletion
ca: Si confirmeu l'esborrat

en: Field
ca: Camp

en: (Private %(object)s)
ca: (Privat %(object)s)

en: Edit this %(object)s
ca: Editar aquest %(object)s

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation.
ca: El %(model_name)s '%(title)s' no està actualment esperant moderació.

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
ca: El %(model_name)s '%(title)s' no està actualment esperant moderació a la tasca '%(task_name)s'.

en: Dashboard
ca: Tauler de control

en: Delete selected pages
ca: Esborrar les pàgines seleccionades

en: 1 page has been deleted
ca: S'ha esborrat 1 pàgina

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been deleted | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
ca[0]: S'ha esborrat 1 pàgina i %(num_child_objects)d pàgina filla
ca[1]: S'ha esborrat 1 pàgina i %(num_child_objects)d pàgines filles

en: %(num_parent_objects)d pages have been deleted
ca: S'han esborrat %(num_parent_objects)d pàgines

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been deleted | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
ca[0]: S'han esborrat %(num_parent_objects)d pàgines i  %(num_child_objects)d pàgina filla
ca[1]: S'han esborrat %(num_parent_objects)d pàgines i %(num_child_objects)d pàgines filles

en: Select a new parent page
ca: Seleccinoeu una nova pàgina pare

en: Move selected pages
ca: Moure les pàgines seleccionades

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
ca[0]: S'ha mogut %(num_pages)d pàgina
ca[1]: S'ha mogut %(num_pages)d pàgina

en: Publish selected pages
ca: Publicar les pàgines seleccionades

en: 1 page has been published
ca: S'ha publicat 1 pàgina

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been published | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been published
ca[0]: S'ha publicat 1 pàgina i %(num_child_objects)d pàgina filla
ca[1]: S'ha publicat 1 pàgina i %(num_child_objects)d pàgines filles

en: %(num_parent_objects)d pages have been published
ca: S'han publicat %(num_parent_objects)d pàgines

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been published | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been published
ca[0]: S'han publicat %(num_parent_objects)d i %(num_child_objects)d pàgina filla
ca[1]: S'han publicat %(num_parent_objects)d pàgines i %(num_child_objects)d pàgines filles

en: Unpublish selected pages
ca: Anul·lar la publicació de les pàgines seleccionades

en: 1 page has been unpublished
ca: S'ha anul·lat la publicació d'1 pàgina

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been unpublished | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been unpublished
ca[0]: S'ha anul·lat la publicació d'1 pàgina i %(num_child_objects)d pàgina filla
ca[1]: S'ha anul·lat la publicació d'1 pàgina i %(num_child_objects)d pàgines filles

en: %(num_parent_objects)d pages have been unpublished
ca: S'ha anul·lat la publicació de %(num_parent_objects)d pàgines

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been unpublished | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been unpublished
ca[0]: S'ha anul·lat la publicació de %(num_parent_objects)d pàgines i  %(num_child_objects)d pàgina filla
ca[1]: S'ha anul·lat la publicació de %(num_parent_objects)d pàgines i  %(num_child_objects)d pàgines filles

en: Choose parent
ca: Triar el pare

en: Create a new %(model_name)s
ca: Crear un nou %(model_name)s

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
ca: S'ha convertit la pàgina '%(page_title)s' en una pàgina ordinària.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
ca: La pàgina '%(page_title)s' i %(subpages_count)s subpàgines han estat copiades.

en: Page '%(page_title)s' copied.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ha estat copiada.

en: View draft
ca: Veure esborrany

en: View live
ca: Veure en viu

en: Page '%(page_title)s' created.
ca: Pàgina '%(page_title)s' creada.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
ca: Pàgina '%(page_title)s' creada i programada per a la seva publicació.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
ca: Pàgina '%(page_title)s' creada i publicada.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
ca: Pàgina '%(page_title)s' creada i enviada a moderació.

en: The page could not be created due to validation errors
ca: No es pot crear la pàgina per causa d'errors de validació

en: Page '%(page_title)s' deleted.
ca: Pàgina '%(page_title)s' eliminada.

en: Editing %(page_type)s
ca: Editant %(page_type)s

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ha estat substituïda per la versió de %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ha estat actualitzada.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
ca: Ha estat cancel·lat el fluxe de treball de la pàgina '%(page_title)s'.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
ca: S'ha programat la publicació de la versió de %(previous_revision_datetime)s de la pàgina '%(page_title)s'.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
ca: La pàgina '%(page_title)s' està En viu i se n'ha programat la publicació.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ha estat programada per a la seva publicació.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
ca: S'ha publicat la versió del %(datetime)s de la pàgina '%(page_title)s'

en: Page '%(page_title)s' has been published.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ha estat publicada.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ha estat enviada a moderació.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
ca: S'ha reiniciat el fluxe de treball de la pàgina '%(page_title)s'.

en: The page could not be saved as it is locked
ca: No s'ha pogut desar la pàgina donat que està bloquejada

en: The page could not be saved due to validation errors
ca: La pàgina no s'ha pogut guardar degut a errors de validació

en: Is commenting action
ca: Està comentant l'acció

en: Date updated
ca: Data actualitzada

en: Owner
ca: Propietari

en: Edited by
ca: Editat per

en: Site
ca: Lloc web

en: Has child pages
ca: Té pàgines filles

en: Any
ca: Algun/a

en: Yes
ca: Sí

en: Page type
ca: Tipus de pàgina

en: Exploring
ca: Explorant

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
ca: Centreu-vos en el botó d'arrossegar i premeu les fletxes amunt o avall per moure l'element i, a continuació, premeu Intro per enviar el canvi.

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
ca: S'ha mogut '%(page_title)s'.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ara està desbloquejada.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
ca: El llimac '%(page_slug)s' ja està en ús en la pàgina pare seleccionada. Assegureu-vos que el llimac és unic i torneu-ho a provar

en: Page '%(page_title)s' moved.
ca: Pàgina '%(page_title)s' moguda.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
ca: Esteu veient una versió anterior d'aquesta pàgina del  <b>%(created_at)s</b> per %(user)s

en: Page history
ca: Historial de pàgina

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
ca: S'ha anul·lat la publicació de la pàgina '%(page_title)s'.

en: Pages using
ca: Pàgines en ús

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
ca: La pàgina '%(page_title)s' ja no es troba esperant moderació.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
ca: La pàgina '%(page_title)s' no està actualment esperant moderació a la tasca '%(task_name)s'.

en: Last published before
ca: Última publicació abans

en: Aging pages
ca: Pàgines envellides

en: Last published at
ca: Última publicació

en: Site history
ca: Historial del lloc

en: Action type
ca: Tipus d'acció

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Locked pages
ca: Pàgines bloquejades

en: Page types usage
ca: Ús de tipus de pàgines

en: Show
ca: Mostra

en: Awaiting my review
ca: En espera de revisió

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Page/Snippet ID
ca: ID de Pàgina/Fragment

en: Page/Snippet Type
ca: Tipus de Pàgina/Fragment

en: Page/Snippet Title
ca: Títol de la Pàgina/Fragment

en: By task
ca: Per tasca

en: Workflow tasks
ca: Tasques de fluxe de treball

en: Requested By
ca: Demanat per

en: By workflow
ca: Per fluxe de treball

en: Show disabled
ca: Mostrar desactivat

en: Add a workflow
ca: Afegir un fluxe de treball

en: Used by
ca: Utilitzat per

en: New workflow
ca: Nou fluxe de treball

en: Workflow '%(object)s' created.
ca: S'ha creat el fluxe de treball '%(object)s'.

en: Editing workflow
ca: Editant el fluxe de treball

en: Workflow '%(object)s' updated.
ca: S'ha actualitzat el fluxe de treball '%(object)s'.

en: Disable
ca: Deshabilitar

en: Enable
ca: Habilitar

en: Disable workflow
ca: Deshabilitar fluxe de treball

en: Workflow '%(object)s' disabled.
ca: S'ha deshabilitat el fluxe de treball '%(object)s'.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
ca[0]: Aquest fluxe de treball està en progrés a %(states_in_progress)d pàgina/fragment. Desactivar aquest fluxe de treball cancel·larà la moderació en aquesta pàgina/fragment.
ca[1]: Aquest fluxe de treball està en progrés a %(states_in_progress)d pàgines/fragments. Desactivar aquest fluxe de treball cancel·larà la moderació en aquestes pàgines/fragments.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
ca: S'ha habilitat el fluxe de treball '%(workflow_name)s'.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
ca: El fluxe de treball ha estat eliminat de la Pàgina  '%(page_title)s'.

en: New workflow task
ca: Nova tasca de fluxe de treball

en: Task '%(object)s' created.
ca: S'ha creat la tasca '%(object)s'.

en: Editing workflow task
ca: Editant tasca de fluxe de treball

en: Task '%(object)s' updated.
ca: S'ha actualitzat la tasca '%(object)s'.

en: Editing %(task_type)s
ca: Editant %(task_type)s

en: Disable task
ca: Desactivar la tasca

en: Task '%(object)s' disabled.
ca: S'ha desactivat la tasca %(object)s'.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
ca[0]: Aquesta tasca està en progrés a %(states_in_progress)d pàgina/fragment. Desactivar aquesta tasca causarà que sigui saltada en el fluxe de moderació i que no sigui llistada per a ser seleccionada quan s'editi un fluxe de treball.
ca[1]: Aquesta tasca està en progrés a %(states_in_progress)d pàgines/fragments. Desactivar aquesta tasca causarà que sigui saltada en el fluxe de moderació i que no sigui llistada per a ser seleccionada quan s'editi un fluxe de treball.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
ca: S'ha activat la tasca %(task_name)s'.

en: Choose another
ca: Triar un altre

en: Preview draft version of '%(title)s'
ca: Previsualitzar versió d'esborrany de '%(title)s'

en: View live version of '%(title)s'
ca: Visualitzar versió En viu de '%(title)s'

en: Move page '%(title)s'
ca: Moure la pàgina '%(title)s'

en: Copy page '%(title)s'
ca: Copiar la pàgina '%(title)s'

en: Delete page '%(title)s'
ca: Esborrar la pàgina '%(title)s'

en: Unpublish page '%(title)s'
ca: Anul·lar la publicació de la pàgina '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
ca: Veure l'historial de pàgina de '%(title)s'

en: Sort menu order
ca: Ordenar el menú

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
ca: Canviar l'ordre de les pàgines filles de '%(title)s'

en: Heading %(level)d
ca: Capçalera %(level)d

en: Bulleted list
ca: Llista de pics

en: Numbered list
ca: Llista numerada

en: Blockquote
ca: Cita de bloc

en: Link
ca: Enllaç

en: Strikethrough
ca: Ratllat

en: Code
ca: Codi

en: Reports
ca: Informes

en: What's new in Wagtail %(version)s
ca: Què hi ha de nou a Wagtail %(version)s

en: Editor Guide
ca: Guia de l'Editor

en: Shortcuts
ca: Dreceres

en: Help
ca: Ajuda

en: Choose an item
ca: Escull un element

en: Choose another item
ca: Escull un altre element

en: Clear choice
ca: Esborrar selecció

en: Choose another page
ca: Escull una altra pàgina

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
ca: Les etiquetes multiparaula amb espais en blanc seran automàticament tancades entre cometes dobles (").

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
ca: Les etiquetes estan formades per una única paraula. No s'admeten espais en blanc.

en: Choose another task
ca: Tria una altra tasca

en: Edit this task
ca: Edita aquesta tasca
