Wagtail - en to cs translation catalogue (518 entries)

en: Publish
cs: Publikovat

en: Submit for moderation
cs: Odeslat ke schválení

en: Resubmit to %(task_name)s
cs: Potvrdit %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
cs: Potvrdit %(workflow_name)s

en: Restart workflow
cs: Obnovit zpracování

en: Cancel workflow
cs: Stornovat zpracování

en: Unpublish
cs: Zrušit publikaci

en: Save Draft
cs: Uložit Koncept

en: Page locked
cs: Stránka je uzamčena

en: %(label)s and Publish
cs: %(label)s a publikovat

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
cs: Promiňte, ale na přístup k této části nemáte oprávnění.

en: You do not have permission to access the admin
cs: Nemáte oprávnění k přístupu do redakčního systému

en: None
cs: Nic

en: Date from
cs: Datum od

en: Date to
cs: Datum do

en: Locale
cs: Místní nastavení (locale)

en: All
cs: Vše

en: Collection
cs: Kolekce

en: Preferred language
cs: Preferovaný jazyk

en: Current time zone
cs: Aktuální časové pásmo

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Email
cs: E-mail

en: Upload a profile picture
cs: Nahrát profilovou fotografii

en: Enter password
cs: Zadejte heslo

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
cs: Vaše %(username_field)s a heslo není správné. Zkuste to prosím znovu.

en: Enter your %(username_field_name)s
cs: Zadejte své %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
cs: Pro obnovení hesla zadejte svou e-mailovou adresu

en: Search term
cs: Hledaný výraz

en: Search
cs: Hledat

en: All collections
cs: Všechny kolekce

en: Parent
cs: Nadřazená stránka

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
cs: Nastavte umístění. Poznámka: Kolekce nemůže být potomkem sebe sama nebo některého z vlastních potomků.

en: Please select another parent
cs: Prosím, zvolte jiného předka

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
cs: Oprávnění pro stejnou kolekci nemůže být nastaveno vícekrát.

en: Add
cs: Přidat

en: Add collections
cs: Přidat kolekce

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit collections
cs: Upravit kolekce

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete collections
cs: Smazat kolekce

en: You cannot edit another user's comment.
cs: Nemůžete změnit komentář jiného uživatele.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
cs: Datum/čas publikování musí být dřívější než datum/čas expirace

en: Expiry date/time must be in the future
cs: Datum/čas expirace musí být v budoucnosti

en: New title
cs: Nový název

en: New slug
cs: Nový název pro URL

en: New parent page
cs: Nová rodičovská stránka

en: This copy will be a child of this given parent page.
cs: Tato kopie bude potomkem dané rodičovské stránky

en: Copy subpages
cs: Kopírovat podstránky

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
cs[0]: Bude zkopírována %(count)s podstránka.
cs[1]: Bude zkopírováno %(count)s podstránek.
cs[2]: Bude zkopírováno %(count)s podstránek.
cs[3]: Bude zkopírováno %(count)s podstránek.

en: Publish copied page
cs: Publikovat zkopírovanou stránku

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
cs: Tato stránka je publikována. Chcete publikovat i zkopírovanou stránku?

en: Publish copies
cs: Publikovat kopie

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
cs[0]: %(count)s z kopírovaných stránek je publikována. Chcete publikovat i její kopii?
cs[1]: %(count)s z kopírovaných stránek je publikovaných. Chcete publikovat i jejich kopie?
cs[2]: %(count)s z kopírovaných stránek je publikovaných. Chcete publikovat i jejich kopie?
cs[3]: %(count)s z kopírovaných stránek je publikovaných. Chcete publikovat i jejich kopie?

en: Keep the new pages updated with future changes
cs: Udržovat nové stránky aktualizované s budoucími změnami

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
cs: Nemáte oprávnění kopírovat do stránky "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
cs: Tento název pro URL je již použit v kontextu s rodičovskou stránkou "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
cs: Není možné kopírovat stránku samu do sebe při kopírování podstránek

en: Select a new parent for this page.
cs: Zvolte novou nadřazenou stránku pro tuto stránku.

en: Parent page
cs: Nadřazená stránka

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
cs: Tag(y) %(value_too_long)s mají více než %(max_tag_length)d znaků

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: This field is required.
cs: Toto pole je povinné.

en: Please select at least one group.
cs: Zvolte prosím alespoň jednu skupinu.

en: All types
cs: Všechny typy

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
cs: Tato stránka již má přiřazeno zpracování '%(workflow_name)s'.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
cs: Nelze přiřadit tento postup ke stejné stránce vícekrát.

en: Give your workflow a name
cs: Pojmenujte tento postup

en: Add tasks to your workflow
cs: Přidejte úlohy do tohoto postupu

en: Task
cs: Úkol

en: 1 page selected
cs: 1 stránka vybrána

en: %(objects)s pages selected
cs: %(objects)s stránek vybráno

en: All %(objects)s pages on this screen selected
cs: Všechny %(objects)s stránky na této obrazovce vybrány

en: 1 document selected
cs: 1 dokument vybrán

en: %(objects)s documents selected
cs: %(objects)s dokumentů vybráno

en: All %(objects)s documents on this screen selected
cs: Všechny %(objects)s dokumenty na této obrazovce vybrány

en: 1 image selected
cs: 1 obrázek vybrán

en: %(objects)s images selected
cs: %(objects)s obrázků vybráno

en: All %(objects)s images on this screen selected
cs: Všechny %(objects)s obrázky na této obrazovce vybrány

en: 1 user selected
cs: 1 uživatel vybrán

en: For search engines
cs: Pro vyhledávače

en: For site menus
cs: Pro menu webu

en: Content
cs: Obsah

en: Promote
cs: Propagovat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Title
cs: Název

en: Page title
cs: Název stránky

en: Error 404: Page not found
cs: Error 404: Stránka nebyla nalezena

en: The requested page could not be found.
cs: Požadovaná stránka nebyla nalezena.

en: Go to Wagtail admin
cs: Přejít do redakčního systému

en: Account
cs: Účet

en: More actions
cs: Další akce

en: Save account details
cs: Uložit detaily účtu

en: Reset password
cs: Obnovit heslo

en: Password change successful
cs: Heslo bylo úspěšně změněno

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Set your new password
cs: Nastavte své nové heslo

en: Invalid password reset link
cs: Neplatný odkaz na obnovu hesla

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
cs: Odkaz na obnovu hesla byl neplatný, pravděpodobně už byl použit.

en: Request a new password reset
cs: Znovu požádat o obnovu hesla

en: Check your email
cs: Zkontrolujte svoji e-mailovou schránku

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
cs: Odkaz na obnovu hesla byl odeslán na váš email, pokud existuje účet s touto adresou.

en: Please follow the link below to reset your password:
cs: Prosím klikněte na odkaz níže pro obnovu hesla:

en: Your username (in case you've forgotten):
cs: Vaše uživatelské jméno (pro případ že si ho nepamatujete):

en: Password reset
cs: Obnovení hesla

en: Reset your password
cs: Nastavit nové heslo

en: Reset to default
cs: Zpět na původní hodnoty

en: Upload a profile picture:
cs: Nahrát profilový obrázek:

en: Go back
cs: Zpět

en: Bulk actions
cs: Hromadné akce

en: Select row
cs: Vybrat řádek

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Internal link
cs: Interní odkaz

en: External link
cs: Externí odkaz

en: Email link
cs: Odkaz na e-mailovou adresu

en: Phone link
cs: Odkaz na telefon

en: Anchor link
cs: Odkaz na kotvu

en: Add an anchor link
cs: Vložit odkaz na kotvu

en: Insert anchor
cs: Vložit kotvu

en: Choose
cs: Zvolit

en: Choose a page
cs: Zvolit stránku

en: Use external link
cs: Použít externí odkaz

en: Add an email link
cs: Vložit e-mailový odkaz

en: Insert link
cs: Vložit odkaz

en: Add an external link
cs: Vložit externí odkaz

en: Add a phone link
cs: Vložit telefonní odkaz

en: Explore subpages of '%(title)s'
cs: Prozkoumat podstránky '%(title)s'

en: Explore
cs: Prozkoumat

en: This collection has been made private by a parent collection.
cs: Tato kolekce byla nastavena jako soukromá nadřazenou kolekcí.

en: You can edit the privacy settings on:
cs: Nastavení viditelnosti můžete změnit zde:

en: Save
cs: Uložit

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
cs: Nastavení soukromí určuje kdo má přístup k dokumentům v této kolekci.

en: Privacy
cs: Viditelnost

en: Set collection privacy. Current status: Public
cs: Nastavení viditelnosti kolekce. Aktuální stav: Veřejná

en: Public
cs: Veřejné

en: Set collection privacy. Current status: Private
cs: Nastavení viditelnosti kolekce. Aktuální stav: Privátní

en: Private
cs: Soukromé

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
cs: Tato kolekce nemůže být smazána protože není prázdná. Obsahuje:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
cs: Nebyly nalezeny žádné kolekce. Novou kolekci můžete přidat <a href="%(add_collection_url)s">zde</a>.

en: Yes, delete
cs: Ano, smazat

en: No, don't delete
cs: Ne, nemazat

en: Unpublish %(title)s
cs: Zrušit publikaci %(title)s

en: Yes, unpublish it
cs: Ano, zrušit publikaci

en: No, don't unpublish
cs: Ne, nerušit publikaci

en: Cancel
cs: Storno

en: Comment
cs: Komentář

en: Actions
cs: Akce

en: Update
cs: Uložit

en: Preview not available
cs: Náhled není dostupný

en: Comparing %(title)s
cs: Porovnání %(title)s

en: Comparing
cs: Porovnání

en: Fields
cs: Pole

en: Changes
cs: Změny

en: There are no differences between these two versions
cs: Obě verze jsou shodné

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
cs: Vítejte v redakčním systému %(site_name)s

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
cs: Na tomto dashboardu najdete základní přehled spravovaného obsahu.

en: Your locked pages
cs: Vámi uzamčené stránky

en: Locked at
cs: Uzamčeno:

en: Edit this page
cs: Upravit stránku

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Draft
cs: Koncept

en: Live
cs: Publikováno

en: Your most recent edits
cs: Vaše poslední úpravy

en: Status
cs: Stav

en: Date
cs: Datum

en: Site summary
cs: Přehled obsahu

en: Task started
cs: Úkol spuštěn

en: Changes requested at
cs: Změny, o které bylo požádáno v

en: Awaiting
cs: Čeká se

en: Close
cs: Zavřít

en: Awaiting your review
cs: Očekává se vaše revize

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Preview
cs: Náhled

en: Compare with live version
cs: Porovnat s publikovánou verzí

en: Compare with previous version
cs: Porovnat s předchozí verzí

en: Sign in
cs: Přihlásit se

en: Sign in to Wagtail
cs: Přihlášení do redakčního systému

en: Forgotten password?
cs: Zapomenuté heslo?

en: Remember me
cs: Zapamatovat si mě

en: Signing in…
cs: Přihlašování...

en: The page "%(title)s" has been approved.
cs: Stránka "%(title)s" byla schválena.

en: You can view the page here:
cs: Stránku můžete zobrazit zde:

en: The page "%(title)s" has been approved
cs: Stránka "%(title)s" byla schválena

en: Hello %(username)s,
cs: Dobrý den %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
cs: Své nastavení notifikací najdete zde:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
cs: Stránka "%(title)s" byla zamítnuta.

en: You can edit the page here:
cs: Stránku můžete upravit zde:

en: The page "%(title)s" has been rejected
cs: Stránka "%(title)s" byla zamítnuta

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla schválena během posouzení "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla schválena v "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla odmítnuta během posouzení "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla odmítnuta v "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla uložena ke schválení během posouzení "%(task)s".

en: You can preview the page here:
cs: Náhled stránky můžete zobrazit zde:

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla uložena ke schválení během posouzení "%(task)s".

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
cs: %(editor)s aktualizoval komentáře u "%(title)s".

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: Resolved comments
cs: Odsouhlasené komentáře

en: Deleted comments
cs: Zrušené komentáře

en: New replies
cs: Nové reakce

en: New replies to:
cs: Nové reakce na:

en: New comments:
cs: Nové komentáře:

en: Resolved comments:
cs: Odsouhlasené komentáře:

en: Deleted comments:
cs: Zrušené komentáře:

en: New replies:
cs: Nové reakce:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
cs: %(editor)s aktualizoval komentáře u "%(title)s"

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla schválena v postupu "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla schválena "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
cs: Stránka "%(title)s" byla odmítnuta během "%(task)s" v postupu "%(workflow)s" (kým) %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla odmítnuta během "%(task)s" v postupu "%(workflow)s".

en: The following comment was left: "%(comment)s"
cs: Byl přidán tento komentář: "%(comment)s"

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla zamítnuta během "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
cs: Stránka "%(title)s" byla uložena k posouzení pro postup "%(workflow)s" od %(requester)s.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
cs: Stránka "%(title)s" byla uložena k posouzení pro postup "%(workflow)s".

en: This page has been made private by a parent page.
cs: Stránka je neveřejná kvůli nastavení nadřazené stránky.

en: Save the page before leaving
cs: Uložit stránku před jejím opuštěním

en: You have <span>unsaved edits</span>
cs: Máte <span>neuložené změny</span>

en: You have <span>unsaved comments</span>
cs: You have <span>neuložené komentáře</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
cs: Máte <span>neuložené změny</span> a <span>komentáře</span>

en: Publishing…
cs: Publikování...

en: Publish this version
cs: Publikovat tuto verzi

en: Saving…
cs: Ukládání...

en: Replace current draft
cs: Nahradit aktuální koncept

en: Save draft
cs: Uložit koncept

en: Create a page in %(title)s
cs: Vytvořit stránku pod %(title)s

en: Create a page in
cs: Vytvořit stránku pod

en: Choose which type of page you'd like to create.
cs: Zvolit typ stránky, který chcete vytvořit.

en: Pages using %(page_type)s
cs: Stránky typu %(page_type)s

en: Move
cs: Přesunout

en: Yes, move these pages
cs: Ano, přesunout tyto stránky

en: No, don't move
cs: Ne, nepřesouvat

en: Yes, publish
cs: Ano, publikovat

en: No, don't publish
cs: Ne, nepublikovat

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
cs: Opravdu chcete zrušit publikaci těchto stránek?

en: Convert alias %(title)s
cs: Změnit alias %(title)s

en: Convert alias
cs: Změnit alias

en: This action cannot be undone.
cs: Tato akce nemůže být odvolána.

en: Yes, convert it
cs: Ano, provést změnu

en: No, leave it as an alias
cs: Ne, ponechat jako alias

en: Delete %(title)s
cs: Smazat %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
cs: Opravdu chcete smazat tuto stránku?

en: Yes, delete it
cs: Ano, smazat

en: No, don't delete it
cs: Ne, nemazat

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
cs: Můžete také jen <a href="%(unpublish_url)s">zrušit publikaci stránky</a>. Tím přestane být stránka veřejně viditelná a později ji můžete upravit nebo znovu publikovat.

en: Move %(title)s
cs: Přesunout %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
cs: Opravdu chcete přesunout tuto stránku pod '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
cs: Opravdu chcete přesunout tuto stránku a všechny její podstránky pod '%(title)s'?

en: Yes, move this page
cs: Ano, přesunout stránku

en: Are you sure you want to unpublish this page?
cs: Opravdu chcete zrušit publikaci této stránky?

en: Publish page
cs: Publikovat stránku

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
cs: Zveřejnění této stránky přeruší aktuální postup.

en: Would you still like to publish this page?
cs: Opravdu chcete zveřejnit tuto stránku?

en: Copy %(title)s
cs: Kopírovat %(title)s

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy this page
cs: Kopírovat tuto stránku

en: This page has unsaved changes.
cs: Na této stránce jsou neuložené změny.

en: This page is an alias of another page.
cs: Tato stránka je aliasem od jiné stránky.

en: Edit original page
cs: Editovat původní stránku

en: Configure a site now.
cs: Nyní zkonfigurujte web

en: This page is locked to further editing
cs: Tato stránka je uzamčena pro další úpravy

en: Explore child pages of '%(title)s'
cs: Zobrazit podstránky '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
cs: Přidat podstránku pod '%(title)s'

en: Drag
cs: Přetáhnout myší

en: Disable ordering of child pages
cs: Vypnout řazení podstránek

en: Sort
cs: Třídění

en: Enable ordering of child pages
cs: Zapnout řazení podstránek

en: Sites menu
cs: Seznam webů

en: Pagination
cs: Stránkování

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: This page is protected from public view
cs: Tato stránka není veřejně viditelná

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Add child page
cs: Přidat podstránku

en: Page types
cs: Typy stránky

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
cs: Bohužel, žádná stránka nevyhovuje <em>%(query_string)s</em>

en: Enter a search term above
cs: Zadejte hledaný výraz

en: No pages use
cs: Žádné stránky typu

en: Add %(label)s
cs: Přidat %(label)s

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Last published
cs: Naposledy publikováno

en: Type
cs: Typ

en: No pages found.
cs: Nebyla nalezena žádná stránka.

en: No pages match this report's criteria.
cs: Žádná stránka neodpovídá parametrům výkazu.

en: Updated
cs: Uloženo

en: Pages
cs: Stránky

en: Locking status
cs: Stav uzamčení

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: No locked pages found.
cs: Nebyly nalezeny žádné uzamčené stránky

en: Name
cs: Jméno

en: Action
cs: Akce

en: User
cs: Uživatel

en: Date / Time
cs: Datum / Čas

en: Edit this item
cs: Upravit tuto položku

en: No log entries found.
cs: Nenalezeny žádné záznamy v logu.

en: Workflow
cs: Zpracování

en: Requested by
cs: Požadováno (kým)

en: Started at
cs: Spuštěno v

en: Incomplete task
cs: Neúplná úloha

en: Completed at
cs: Dokončeno v

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
cs: Strana %(page_num)s z %(total_pages)s.

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Download XLSX
cs: Stáhnout XLSX

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Filter
cs: Filtr

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Back
cs: Zpět

en: History
cs: Historie

en: Current page status:
cs: Aktuální stav stránky:

en: Visit the live page
cs: Navštívit publikovanou stránku

en: Toggle section
cs: Přepnout výběr

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
cs: Zruš plánovanou publikaci verze %(revision.id)s %(title)s

en: Unschedule
cs: Zrušit naplánované publikování

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
cs: Opravdu chcete zrušit naplánovanou publikaci této verze?

en: Yes, unschedule
cs: Ano, nezveřejňovat

en: No, don't unschedule
cs: Ne, ponechat ke zveřejnění

en: Other searches
cs: Další hledání

en: Side panels
cs: Postranní panely

en: Toggle side panel
cs: Přepnout postranní panel

en: Comment notifications
cs: Notifikace o komentářích

en: Unlocked
cs: Odemčeno

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
cs: Nastavení viditelnosti ovlivní i všechny podstránky.

en: Usage
cs: Použití

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
cs[0]: Použito %(usage_count)s -krát
cs[1]: Použito %(usage_count)s -krát
cs[2]: Použito %(usage_count)s -krát
cs[3]: Použito %(usage_count)s -krát

en: View history
cs: Zobrazit historii

en: First published
cs: Poprvé publikováno

en: Edit / Review
cs: Editovat / Revidovat

en: Workflow history
cs: Historie postupu

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
cs: Požadováno (kým) <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
cs: Zahájeno v <b>%(started_at)s</b>

en: Timeline
cs: Časová osa

en: Initial Revision
cs: První revize

en: Edited
cs: Upraveno

en: with comment:
cs: s komentářem:

en: Workflow started
cs: Postup byl zahájen

en: Workflow completed
cs: Postup byl dokončen

en: Workflow history for %(title)s
cs: Historie postupu pro %(title)s

en: Workflow history for
cs: Historie postupu pro

en: Approved task
cs: Schválená úloha

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
cs: Tato stránka zatím nebyla uložena k posouzení

en: Skip to main content
cs: Přeskočit na hlavní obsah

en: Add a child page
cs: Přidat podstránku

en: Show in Explorer
cs: Zobrazit v exploreru

en: No
cs: Ne

en: Are you sure you want to disable this workflow?
cs: Opravdu chcete zakázat tento postup?

en: Yes, disable
cs: Ano, zakázat

en: Are you sure you want to disable this task?
cs: Opravdu chcete zakázat tuto úlohu?

en: Assign your workflow to pages
cs: Přiřadit postup ke stránkám

en: Creating…
cs: Vytváření...

en: Create
cs: Vytvořit

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
cs: Postupy se uplatní i pro podstránky. Vyberete-li nyní nadřazenou stránku, i její podřízené stránky použijí tento postup. Zobrazit <a href="%(workflow_pages_url)s">seznam stránek</a>, které aplikují tento postup.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
cs: Tento postup není povolen. Nelze ho proto přiřazovat ke stránkám.

en: Used on the following active workflows
cs: Použito na následujících aktivních postupech.

en: Not used
cs: Nepoužito

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
cs[0]: +%(counter)s navíc
cs[1]: +%(counter)s navíc
cs[2]: +%(counter)s navíc
cs[3]: +%(counter)s navíc

en: Assigned pages
cs: Přiřazené stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Assign to another page
cs: Přiřadit k jiné stránce

en: Step %(step_number)s
cs: Krok %(step_number)s

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
cs: Nebyl definován žádný postup. Můžete <a href="%(add_url)s">nějaký zadat</a>

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
cs: Nebyl povolen žádný postup. Můžete <a href="%(add_url)s">nějaký zadat</a>

en: Choose which type of task you'd like to create.
cs: Určete, jaký typ úlohy chcete vytvořit.

en: Choose a task
cs: Vybrat úlohu

en: New
cs: Nový

en: Existing
cs: Existující

en: Choose a different task type
cs: Zvolte jiný typ úlohy

en: Task type
cs: Typ úlohy

en: Used on
cs: Použito (kde)

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
cs: Bohužel, žádná úloha neodpovídá "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any tasks.
cs: Nevytvořil(a) jste žádné úlohy.

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
cs: Nebyly vytvořeny žádné úlohy. Můžete <a href="%(add_url)s">nějakou vytvořit nyní</a>

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
cs: Nejsou žádné povolené úlohy. Můžete <a href="%(add_url)s">nějakou vytvořit nyní</a>

en: Pages that use workflow '%(name)s'
cs: Stránky, které používají postup '%(name)s'

en: Pages that use workflow
cs: Stránky, které používají postup

en: Submitted
cs: Uloženo

en: Not started
cs: Není spuštěno

en: Changes requested by %(requested_by)s
cs: Změny, požadované (kým) %(requested_by)s

en: Changes requested
cs: Jsou požadovány změny

en: Approved by %(approved_by)s
cs: Schváleno (kým) %(approved_by)s

en: Published
cs: Publikováno

en: See full history
cs: Zobraz celou historii

en: More
cs: Více

en: 0 minutes
cs: 0 minut

en: %(time_period)s ago
cs: před %(time_period)s

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Undo
cs: Vrátit zpět

en: Redo
cs: Opakovat

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Šikmé

en: Superscript
cs: Superscript (Horní index)

en: Subscript
cs: Subscript (Dolní index)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
cs: Seřadit podstránky z '%(parent)s' podle '%(label)s' ve vzestupném pořadí.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
cs: Seřadit podstránky z '%(parent)s' podle '%(label)s' v sestupném pořadí.

en: Profile
cs: Profil

en: Notifications
cs: Notifikace

en: Name and Email
cs: Jméno a email

en: Profile picture
cs: Profilový obrázek

en: Password
cs: Heslo

en: Your account settings have been changed successfully!
cs: Nastavení vašeho účtu byla úspěšně změněna.

en: You have been successfully logged out.
cs: Právě jste se úspěšně odhlásili.

en: Collections
cs: Kolekce

en: Add a collection
cs: Přidat kolekci

en: Add collection
cs: Přidat kolekci

en: Collection '%(object)s' created.
cs: Kolekce '%(object)s' byla vytvořena.

en: Collection '%(object)s' updated.
cs: Kolekce '%(object)s' byla uložena.

en: The collection could not be saved due to errors.
cs: Kolekci nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Delete collection
cs: Smazat kolekci

en: Collection '%(object)s' deleted.
cs: Kolekce '%(object)s' byla smazána.

en: Are you sure you want to delete this collection?
cs: Opravdu chcete smazat tuto kolekci?

en: Home
cs: Domů

en: Live version
cs: Publikovaná verze

en: Current draft
cs: Aktuální koncept

en: Review this version
cs: Revidovat tuto verzi

en: Compare with current version
cs: Porovnat s aktuální verzí

en: Cancel scheduled publish
cs: Zrušit naplánované publikování

en: Workflow progress
cs: Průběh postupu

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
cs: %(model_name)s '%(object)s' aktualizováno.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
cs: %(model_name)s '%(object)s' vytvořeno.

en: Edit '%(title)s'
cs: Editovat '%(title)s'

en: Inspect
cs: Prozkoumat

en: Delete '%(title)s'
cs: Zrušit '%(title)s'

en: Editing
cs: Úprava

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
cs: %(model_name)s '%(object)s' zrušeno.

en: Inspecting
cs: Prohlíží se..

en: Earliest
cs: Nejstarší

en: Latest
cs: Nejnovější

en: Edit this %(object)s
cs: Edituj %(object)s

en: Publish selected pages
cs: Publikovat vybrané stránky

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
cs: Stránka '%(page_title)s' a %(subpages_count)s podstránek bylo zkopírováno.

en: Page '%(page_title)s' copied.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla zkopírována.

en: View draft
cs: Zobrazit koncept

en: View live
cs: Zobrazit publikovanou verzi

en: Page '%(page_title)s' created.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla vytvořena.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla vytvořena a naplánována pro publikování.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla vytvořena a publikována.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla vytvořena a odeslána ke schválení.

en: The page could not be created due to validation errors
cs: Stránku nelze vytvořit, zkontrolujte správné vyplnění polí

en: Page '%(page_title)s' deleted.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla smazána.

en: Editing %(page_type)s
cs: Upravuje se %(page_type)s

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla nahrazena verzí (od) %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla aktualizována.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
cs: Postup na stránce '%(page_title)s' byl stornován.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
cs: Verze %(previous_revision_datetime)s stránky '%(page_title)s' byla naplánována ke zveřejnění.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
cs: Stránka '%(page_title)s' je zveřejněna a tato verze byla ke zveřejnění naplánována.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla naplánována pro publikování.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
cs: Verze %(datetime)s stránky '%(page_title)s' byla zveřejněna.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla zveřejněna.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla uložena ke schválení.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
cs: Postup na stránce '%(page_title)s' byl obnoven.

en: The page could not be saved as it is locked
cs: Stránku nelze uložit, protože je uzamčena

en: The page could not be saved due to validation errors
cs: Stránku nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí

en: Site
cs: Web

en: Yes
cs: Ano

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
cs: Stránka '%(page_title)s' je nyní odemknuta.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
cs: Slug (identifikátor) '%(page_slug)s' je už použit v nadřazené stránce. Použijte unikátní identifikátor a zkuste to znova

en: Page '%(page_title)s' moved.
cs: Stránka '%(page_title)s' byla přesunuta.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
cs: Prohlížíte předchozí verzi této stránky z <b>%(created_at)s</b> od %(user)s

en: Page history
cs: Historie stránky

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
cs: Stránce '%(page_title)s' byla zrušena publikace.

en: Pages using
cs: Stránky typu

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
cs: Stránka '%(page_title)s' nyní nečeká na schválení.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
cs: Stránka '%(page_title)s' nyní neočekává posouzení v rámci úlohy '%(task_name)s'.

en: Site history
cs: Historie webu

en: Action type
cs: Typ akce

en: Date/Time
cs: Datum/Čas

en: Locked pages
cs: Uzamčené stránky

en: Show
cs: Zobrazit

en: Awaiting my review
cs: Očekává se moje kontrola

en: Workflows
cs: Postupy

en: Workflow tasks
cs: Úlohy v rámci postupu

en: Requested By
cs: Požadováno (kým)

en: Add a workflow
cs: Přidat postup

en: Used by
cs: Použito (kým)

en: New workflow
cs: Nový postup

en: Workflow '%(object)s' created.
cs: Postup '%(object)s' byl vytvořen.

en: Editing workflow
cs: Edituje se postup

en: Workflow '%(object)s' updated.
cs: Postup '%(object)s' byl aktualizován.

en: Disable
cs: Zakázat

en: Enable
cs: Povolit

en: Disable workflow
cs: Zakázat postup

en: Workflow '%(object)s' disabled.
cs: Postup '%(object)s' byl zakázán.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
cs: Postup '%(workflow_name)s' byl povolen.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
cs: Postup byl odstraněn ze stránky '%(page_title)s'.

en: New workflow task
cs: Nová úloha v rámci postupu

en: Task '%(object)s' created.
cs: Úloha '%(object)s' byla vytvořena.

en: Editing workflow task
cs: Edituje se úloha postupu

en: Task '%(object)s' updated.
cs: Úloha '%(object)s' byla aktualizována.

en: Editing %(task_type)s
cs: Edituje se %(task_type)s

en: Disable task
cs: Zakázat úlohu

en: Task '%(object)s' disabled.
cs: Úloha '%(object)s' byla zakázána.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
cs: Úloha '%(task_name)s' byla povolena.

en: Preview draft version of '%(title)s'
cs: Prohlédnout koncept stránky '%(title)s'

en: View live version of '%(title)s'
cs: Zobrazit publikovanou verzi '%(title)s'

en: Move page '%(title)s'
cs: Přesunout stránku %(title)s

en: Copy page '%(title)s'
cs: Kopírovat stránku '%(title)s'

en: Delete page '%(title)s'
cs: Smazat stránku %(title)s

en: Unpublish page '%(title)s'
cs: Zrušit publikaci stránky %(title)s

en: View page history for '%(title)s'
cs: Zobrazit historii stránky '%(title)s'

en: Heading %(level)d
cs: Hlavička %(level)d

en: Bulleted list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Blockquote
cs: Blockquote (Zvýrazněný blok)

en: Link
cs: Odkaz

en: Strikethrough
cs: Přeškrtnuté

en: Code
cs: Kód

en: Reports
cs: Výkazy

en: Help
cs: Nápověda

en: Choose an item
cs: Zvolit položku

en: Choose another item
cs: Zvolit jinou položku

en: Clear choice
cs: Zrušit výběr

en: Choose another page
cs: Zvolit jinou stránku

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
cs: Tagy mohou být tvořeny pouze jedním slovem, mezery nejsou povoleny.

en: Choose another task
cs: Zvolte jinou úlohu

en: Edit this task
cs: Editovat tuto úlohu
