Wagtail - en to el translation catalogue (339 entries)

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
el[0]: %(count)s των σελίδων που αντιγράφεται είναι ζωντανο. Θέλετε να δημοσιεύει το αντίγραφο τους;
el[1]: %(count)s από τις σελίδες που αντιγράφονται είναι live. Θέλετε να δημοσιεύουν τα αντίγραφα τους;

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
el: %(editor)s αναθεώρησε σχόλια σε "%(title)s"

en: %(label)s and Publish
el: %(label)s και έκδοση

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
el: %(model_name)s '%(object)s' δημιουργήθηκε

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
el: %(model_name)s '%(object)s' διαγράφηκε.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
el: %(model_name)s '%(object)s' αναθεωρήθηκε.

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
el[0]: %(num_pages)d σελίδες μετακινήθηκαν
el[1]: %(num_pages)d σελίδες μετακινήθηκαν

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been deleted | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
el[0]: %(num_parent_objects)d σελίδες και %(num_child_objects)d υποσελίδες της διαγράφηκαν
el[1]: %(num_parent_objects)d σελίδες και %(num_child_objects)d υποσελίδες της διαγράφηκαν

en: %(num_parent_objects)d pages have been deleted
el: %(num_parent_objects)d σελίδες διαγράφηκαν

en: %(num_parent_objects)d pages have been published
el: %(num_parent_objects)d σελίδες δημοσιεύθηκαν

en: %(objects)s documents selected
el: %(objects)s αρχεία επιλέχθηκαν

en: %(objects)s pages selected
el: %(objects)s σελίδες επιλέχθηκαν

en: %(time_period)s ago
el: πριν από %(time_period)s

en: 0 minutes
el: 0 λεπτά

en: 1 document selected
el: 1 αρχείο επιλέχθηκε

en: 1 image selected
el: 1 εικόνα επιλέχθηκε

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been deleted | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
el[0]: 1 σελίδα και %(num_child_objects)d υποσελίδες της διαγράφηκαν
el[1]: 1 σελίδα και %(num_child_objects)d υποσελίδες της διαγράφηκαν

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been published | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been published
el[0]: 1 σελίδα και %(num_child_objects)d υποσελίδες της δημοσιεύθηκαν
el[1]: 1 σελίδα και %(num_child_objects)d υποσελίδες της δημοσιεύθηκαν

en: 1 page has been deleted
el: 1 σελίδα διαγράφηκε

en: 1 page has been published
el: 1 σελίδα δημοσιεύθηκε

en: 1 page has been unpublished
el: 1 σελίδα αποδημοσιεύτηκε

en: 1 page selected
el: 1 σελίδα επιλέχθηκε

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Action
el: Ενέργεια

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add a child page
el: Προσθέστε μια υποσελίδα

en: Add a child page to '%(title)s'
el: Προσθήκη σελίδας - παιδί στην '%(title)s'

en: Add a collection
el: Προσθήκη συλλογής

en: Add an email link
el: Προσθήκη σύνδεσης σε email

en: Add an external link
el: Προσθήκη εξωτερικής σύνδεσης

en: Add child page
el: Προσθήκη σελίδας-παιδί

en: Add collection
el: Προσθήκη συλλογής

en: Add collections
el: Προσθήκη συλλογών

en: Add tasks to your workflow
el: Προσθήκη στη ροή εργασιών

en: All
el: Όλα

en: All %(objects)s documents on this screen selected
el: Όλα %(objects)s τα αρχεία αυτής της σελίδας επιλέχθηκαν

en: All collections
el: Όλες οι συλλογές

en: All documents in listing selected
el: Όλα τα αρχεία της λίστας επιλέχθηκαν

en: All types
el: Όλοι οι τύποι

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
el: Εναλλακτικά μπορείτε να κάνετε <a href="%(unpublish_url)s">κατάργηση δημοσίευσης της σελίδας</a>. Αυτό θα αφαιρέσει την σελίδα από την ιστοσελίδα σας, αλλά θα μπορείτε να την επεξεργαστείτε και να την δημοσιεύσετε αργότερα.

en: Are you sure you want to delete this collection?
el: Θέλετε να διαγράψετε τη συλλογή;

en: Are you sure you want to delete this page?
el: Θέλετε να διαγράψετε τη σελίδα;

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να μετακινήσετε τη σελίδα και όλα τα παιδιά της στο  '%(title)s';

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να μετακινήσετε τη σελίδα στο  '%(title)s';

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
el: Επικύρωση αποδημοσίευσης αυτών των σελίδων;

en: Are you sure you want to unpublish this page?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να αποεκδόσετε αυτή τη σελίδα;

en: Awaiting
el: Αναμονή

en: Awaiting your review
el: Αναμονή ανασκόπησης

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cancel workflow
el: Ακύρωση ροής εργασιών

en: Changes
el: Αλλαγές

en: Changes requested at
el: Αλλαγές ζητήθηκαν σε

en: Check your email
el: Ελέγξατε το email σας

en: Choose
el: Επιλογή

en: Choose a page
el: Επιλογή σελίδας

en: Choose an item
el: Επιλέξατε αντικείμενο

en: Choose another item
el: Επιλογή διαφορετικού αντικειμένου

en: Choose another page
el: Επιλογή διαφορετικής σελίδας

en: Choose another task
el: Επιλογή άλλης εργασίας

en: Choose which type of page you'd like to create.
el: Επιλέξατε ποιο τύπο σελίδας θέλετε να δημιουργήσετε.

en: Clear choice
el: Διαγραφή επιλογής

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Collection
el: Συλλογή

en: Collection '%(object)s' created.
el: Η συλλογή '%(object)s' δημιουργήθηκε.

en: Collection '%(object)s' deleted.
el: Η συλλογή '%(object)s' διαγράφηκε.

en: Collection '%(object)s' updated.
el: Η συλλογή '%(object)s' ενημερώθηκε.

en: Collections
el: Συλλογές

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Compare with live version
el: Σύγκριση με την live έκδοση

en: Comparing
el: Σύγκριση

en: Comparing %(title)s
el: Σύγκριση %(title)s

en: Configure a site now.
el: Διαμόρφωση site.

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Copy %(title)s
el: Αντιγραφή %(title)s

en: Copy subpages
el: Αντιγραφή υποσελίδων

en: Copy this page
el: Αντιγραφή αυτής της σελίδας

en: Create
el: Δημιουργία

en: Create a page in
el: Δημιουργία σελίδας στο

en: Create a page in %(title)s
el: Δημιουργία σελίδας στο %(title)s

en: Current draft
el: Τρέχον σχέδιο

en: Current time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Dashboard
el: Πίνακας ελέγχου

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date / Time
el: Ημερομηνία / Ώρα

en: Date from
el: Ημερομηνία από

en: Date to
el: Ημερομηνία έως

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete %(title)s
el: Διαγραφή %(title)s

en: Delete '%(title)s'
el: Διαγραφή '%(title)s'

en: Delete collection
el: Διαγραφή συλλογής.

en: Delete collections
el: Διαγραφή συλλογών

en: Delete selected pages
el: Διαγραφή επιλεγμένων σελίδων

en: Deleted comments
el: Διαγραμμένα σχόλια

en: Deleted comments:
el: Διαγραμμένα σχόλια

en: Disable ordering of child pages
el: Απενεργοποίηση ταξινόμησης σελίδων - παιδιά

en: Download CSV
el: Ληψη CSV

en: Drag
el: Τραβήξτε

en: Earliest
el: Πιο πρόσφατες

en: Edit
el: Διόρθωση

en: Edit '%(title)s'
el: Αναθεώρηση '%(title)s'

en: Edit collections
el: Επεξεργασία συλλογών

en: Edit this %(object)s
el: Επεξεργαστείτε το %(object)s

en: Edit this item
el: Επεξεργασία αυτού του στοιχείου

en: Edit this page
el: Διόρθωση της σελίδας

en: Edit this task
el: Επεξεργασία αυτής της εργασίας

en: Edit your notification preferences here:
el: Επεξεργαστείτε τις προτιμήσεις ειδοποίησης εδώ:

en: Edited
el: Διορθωμένη

en: Editing
el: Διόρθωση

en: Email
el: Ηλεκτρονική διεύθυνση

en: Email link
el: Σύνδεση με email

en: Enable ordering of child pages
el: Ενεργοποίηση ταξινόμησης σελίδων - παιδιά

en: Enter a search term above
el: Εισάγετε όρο αναζήτησης

en: Enter password
el: Εισάγετε τον κωδικό σας

en: Enter your %(username_field_name)s
el: Εισάγετε το %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
el: Εισάγετε τη διεύθυνση email σας για να ανανεώσετε τον κωδικό σας

en: Expiry date/time must be in the future
el: Η ημερομηνία/ώρα λήξης πρέπει να είναι μελλοντική

en: Explore
el: Εξερεύνηση

en: Explore child pages of '%(title)s'
el: Εξερεύνηση των σελίδων - παιδιών του '%(title)s'

en: Explore subpages of '%(title)s'
el: Εξερεύνηση υποσελίδων του '%(title)s'

en: External link
el: Εξωτερική σύνδεση

en: Fields
el: Πεδία

en: Filter
el: Φίλτρο

en: First Name
el: Όνομα

en: For search engines
el: Για μηχανές αναζήτησης

en: For site menus
el: Για τα μενού του ιστότοπου

en: Forgotten password?
el: Ξεχάσατε τον κωδικό σύνδεσης;

en: Give your workflow a name
el: Όνομα ροής εργασιών

en: Go live date/time must be before expiry date/time
el: Η live ημερομηνία/ώρα πρέπει να είναι πριν από την ημερομηνία/ώρα λήξης

en: Go to Wagtail admin
el: Πηγαίνετε στη διαχείριση του Wagtail

en: Hello %(username)s,
el: Γεια σας %(username)s,

en: History
el: Ιστορικό

en: Home
el: Αρχική

en: Insert link
el: Εισαγωγή σύνδεσης

en: Inspect
el: Επιθεωρείστε

en: Inspecting
el: Επισκόπηση

en: Internal link
el: Εσωτερική σύνδεση

en: Keep the new pages updated with future changes
el: Διατηρήστε τις αλλαγές σε μελλοντικές σελίδες

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Latest
el: Τελευταίες

en: Live version
el: Τρέχουσα έκδοση

en: Lock
el: Κλείδωμα

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Login
el: Σύνδεση

en: More
el: Περισσοτερα

en: More actions
el: Περισσότερες επιλογές

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Move %(title)s
el: Μετακίνηση της %(title)s

en: Move down
el: Μετακίνηση κάτω

en: Move selected pages
el: Μετακίνηση επιλεγμένων σελίδων

en: Move up
el: Μετακίνηση πάνω

en: Name
el: Όνομα

en: Name and Email
el: Όνομα και ηλεκτρονική διεύθυνση

en: New
el: Νέο

en: New comments
el: Νέα σχόλια

en: New comments:
el: Νέα σχόλια:

en: New parent page
el: Νέα κύρια σελίδα

en: New replies
el: Νέες απαντήσεις

en: New replies to:
el: Νέες απαντήσεις στο:

en: New replies:
el: Νέες απαντήσεις:

en: New slug
el: Νέο slug

en: New title
el: Νέος τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: No
el: Όχι

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
el: Δεν υπάρχουν συλλογές. Θέλετε να <a href="%(add_collection_url)s">προσθέσετε μία</a>;

en: No pages use
el: Δεν υπάρχουν σελίδες που χρησιμοποιείτε

en: No, don't delete
el: Ακύρωση διαγραφής

en: No, don't delete it
el: Όχι, να μην διαγραφεί

en: No, don't move
el: Ακύρωση μετακίνησης

en: No, don't publish
el: Ακύρωση δημοσίευσης

en: No, don't unpublish
el: Όχι, να μην γίνει κατάργηση της δημοσίευσης

en: Other searches
el: Άλλες αναζητήσεις

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Page
el: Σελίδα

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
el: Σελίδα %(page_num)s από %(total_pages)s.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' και %(subpages_count)s υποσελίδες αντιγράφηκαν.

en: Page '%(page_title)s' copied.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' αντιγράφηκε.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' δημιουργήθηκε και δημοσιεύθηκε.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' δημιουργήθηκε και προγραμματίστηκε για δημοσίευση.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' δημιουργήθηκε και στάλθηκε προς έλεγχο.

en: Page '%(page_title)s' created.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' δημιουργήθηκε.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
el: Έγινε διαγραφή της σελίδας '%(page_title)s'.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' εκδόθηκε.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' προγραμματίστηκε για δημοσίευση.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' υποβλήθηκε για έλεγχο.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' ενημερώθηκε.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' είναι τώρα ξεκλειδωμένη.

en: Page '%(page_title)s' moved.
el: Έγινε η μετακίνηση της σελίδας '%(page_title)s'.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
el: Έγινε αποδημοσίευση της '%(page_title)s'.

en: Page history
el: Ιστορικό σελίδας

en: Page locked
el: Σελίδα κλειδωμένη

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page types
el: Τύποι σελίδας

en: Pages
el: Σελίδες

en: Pages using
el: Οι σελίδες που το χρησιμοποιούν

en: Pages using %(page_type)s
el: Σελίδες που χρησιμοποιούν το %(page_type)s

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Parent
el: Πατρική

en: Parent page
el: Κύρια σελίδα

en: Password
el: Κωδικός

en: Password change successful
el: Επιτυχής αλλαγή κωδικού

en: Password reset
el: Ανανέωση κωδικού

en: Please follow the link below to reset your password:
el: Παρακαλούμε κλικάρετε στο link παρακάτω για να επαναφέρετε τον κωδικό σας:

en: Please select another parent
el: Παρακαλώ επιλέξτε άλλη πατρική

en: Please select at least one group.
el: Παρακαλούμε επιλέξτε τουλάχιστον μια ομάδα.

en: Preferred language
el: Γλώσσα επιλογής

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
el: Τυχόν αλλαγές Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων θα ισχύουν για όλες τις υποσελίδες αυτής της σελίδας.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
el: Ρυθμίσεις ιδιωτικότητας καθορίζουν ποιος μπορεί να δει τα αρχεία αυτής της συλλογής.

en: Private
el: Ιδιωτικό

en: Profile
el: Προφίλ

en: Profile picture
el: Φωτογραφία προφίλ

en: Promote
el: Προώθηση

en: Public
el: Δημοσιο

en: Publish
el: Έκδοση

en: Publish copied page
el: Δημοσίευση αντιγραμμένης σελίδας

en: Publish copies
el: Δημοσίευση αντιγράφων

en: Publish page
el: Δημοσίευση σελίδας

en: Publish selected pages
el: Δημοσίευση επιλεγμένων σελίδων

en: Published
el: Δημοσιεύθηκε

en: Redo
el: Κύρωση

en: Replace current draft
el: Αντικατάσταση του τρέχοντος draft

en: Reports
el: Αναφορές

en: Reset password
el: Ανανέωση κωδικού

en: Reset to default
el: Επαναφορά προεπιλογών

en: Reset your password
el: Ανανεώστε τον κωδικό σας

en: Resolved comments
el: Επιλυθέντα σχόλια

en: Resolved comments:
el: Επιλυθέντα σχόλια:

en: Restart workflow
el: Επανεκκίνηση ροής εργασιών

en: Resubmit to %(task_name)s
el: Υποβολή σε %(task_name)s

en: Save
el: Αποθηκευση

en: Save Draft
el: Αποθήκευση προσχεδίου

en: Save draft
el: Αποθήκευση σχεδίου

en: Saving…
el: Γίνεται αποθήκευση…

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search term
el: Όρος αναζήτησης

en: Select a new parent page
el: Επιλογή νέας πατρικής σελίδας

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Select all pages in listing
el: Επιλογή όλων των σελίδων της λίστας

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
el: Διαλέξτε θέση ιεραρχίας. Σημείωση: μια συλλογή δεν μπορεί να γίνει παιδί του εαυτού της ή ενός από τους απογόνους της.

en: Select row
el: Επιλογή γραμμής

en: Set collection privacy. Current status: Private
el: Καθορισμός ιδιωτικότητας συλλογής. Τρέχουσα κατάσταση: Ιδιωτική

en: Set collection privacy. Current status: Public
el: Καθορισμός ιδιωτικότητας συλλογής. Τρέχουσα κατάσταση: Δημόσια

en: Set your new password
el: Δημιουργήστε το νέο σας κωδικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Show in Explorer
el: Εμφάνιση στον εξερευνητή

en: Sign in
el: Είσοδος

en: Sign in to Wagtail
el: Είσοδος στο Wagtail

en: Signing in…
el: Σύνδεση...

en: Site
el: Ιστότοπος

en: Site summary
el: Κατάσταση site

en: Sites menu
el: Μενού ιστοτόπων

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
el: Δεν έχετε πρόσβαση στην περιοχή.

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit for moderation
el: Υποβολή για έλεγχο

en: Submit to %(workflow_name)s
el: Υποβολή σε %(workflow_name)s

en: Task
el: Εργασία

en: Task started
el: Η εργασία ξεκίνησε

en: Tasks
el: Εργασίες

en: The collection could not be saved due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της συλλογής.

en: The page "%(title)s" has been approved
el: Η σελίδα "%(title)s" εγκρίθηκε

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
el: Η σελίδα "%(title)s" εγκρίθηκε στην εργασία "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
el: Η σελίδα "%(title)s" εγκρίθηκε στο στάδιο ανασκόπησης "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved.
el: Η σελίδα "%(title)s" εγκρίθηκε.

en: The page "%(title)s" has been rejected
el: Η σελίδα "%(title)s" απορρίφθηκε

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
el: Η σελίδα "%(title)s" απορρίφθηκε κατά την εργασία "%(task)s"

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
el: Η σελίδα "%(title)s" απορρίφθηκε στο στάδιο ανασκόπησης "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected.
el: Η σελίδα "%(title)s" απορρίφθηκε.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
el: Η σελίδα "%(title)s" υποβλήθηκε για έγκριση στο στάδιο ανασκόπισης "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
el: Η σελίδα "%(title)s" υποβλήθηκε για έγκριση στο στάδιο ανασκόπισης "%(task)s".

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
el: Η σελίδα '%(page_title)s' δεν είναι για έλεγχο.

en: The page could not be created due to validation errors
el: Η σελίδα δεν δημιοιυργήθηκε λόγω σφαλμάτων

en: The page could not be saved as it is locked
el: Η σελίδα δεν μπορεί να αποθηκευτεί καθώς είναι κλειδωμένη

en: The page could not be saved due to validation errors
el: Δε ήταν δυνατή η αποθήκευση της σελίδας λόγω σφαλμάτων ελέγχου

en: There are no differences between these two versions
el: Δεν υπάρχουν διαφορές μεταξύ αυτών των δύο εκδοχών

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
el: Δεν είναι δυνατή η διαγραφή της συλλογής επειδή δεν είναι άδεια και περιέχει τα εξής:

en: This copy will be a child of this given parent page.
el: Το αντίγραφο αυτό θα είναι μια υποσελίδα αυτής της κύριας σελίδας.

en: This field is required.
el: Το πεδίο αυτό είναι απαραίτητο

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
el: Αυτός είναι ο πίνακας ελέγχου στον οποίο εμφανίζονται πληροφορίες σχετικές με το περιεχόμενου που έχετε δημιουργήσει.

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
el: Σε αυτή τη σελίδα έχει ανατεθεί η ροή εργασιών '%(workflow_name)s'

en: This page has been made private by a parent page.
el: Αυτή η σελίδα έχει γίνει ιδιωτική από μια κύρια σελίδα.

en: This page has unsaved changes.
el: Η σελίδα έχει μη αποθηκευμένες αλλαγές.

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
el: Αυτή η σελίδα είναι live. Θα θέλατε να δημοσιεύθει και αντίγραφο της;

en: This page is locked to further editing
el: Αυτή η σελίδα έχει κλειδωθεί για περαιτέρω επεξεργασία

en: This page is protected from public view
el: Αυτή η σελίδα προστατεύεται από τη δημοσιότητα

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
el: Αυτό το slug χρησιμοποιείται ήδη στην κύρια σελίδα "%(parent_page_title)s"

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
el[0]: Αντιγραφή %(count)s υποσελίδας.
el[1]: Αυτό θα αντιγράψει %(count)s υποσελίδες.

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Undo
el: Ακύρωση

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Unlocked
el: Ξεκλειδωμενο

en: Unpublish
el: Αποέκδοση

en: Unpublish %(title)s
el: Απόεκδοστε τη σελίδα %(title)s

en: Unpublish selected pages
el: Αποδημοσίευση επιλεγμένων σελιδων

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερωθηκε

en: Upload a profile picture
el: Ανεβάστε εικόνα προφίλ

en: Upload a profile picture:
el: Ανεβάστε εικόνα προφίλ:

en: Usage
el: Χρήση

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
el[0]: Χρησιμοποιήθηκε %(usage_count)s φορά/ές
el[1]: Χρησιμοποιήθηκε %(usage_count)s φορά/ές

en: User
el: Χρήστης

en: View draft
el: Εμφάνιση προσχεδίου

en: View live
el: Εμφανιση στο site

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Visit the live page
el: Επισκεφτείτε την δημοσιευμένη σελίδα

en: Wagtail admin
el: Διαχείριση

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
el: Καλώς ήρθατε στο %(site_name)s Wagtail CMS

en: Workflow
el: Ροή εργασιών

en: Workflow history
el: Ιστορικό ροής εργασιών

en: Workflow progress
el: Πρόοδος ροής εργασιών

en: Yes
el: Ναι

en: Yes, delete
el: Ναι, να διαγραφεί

en: Yes, delete it
el: Ναι, να διαγραφεί

en: Yes, move these pages
el: Επικύρωση μετακίνησης σελίδων

en: Yes, move this page
el: Ναι, να μετακινηθεί

en: Yes, publish
el: Επικύρωση δημοσίευσης

en: Yes, unpublish
el: Επικύρωση αποδημοσίευσης

en: Yes, unpublish it
el: Ναι, να αποεκδοθεί

en: You can edit the page here:
el: Μπορείτε να διορθώστε τη σελίδα εδώ:

en: You can edit the privacy settings on:
el: Μπορείτε να επεξεργαστείτε τις ρυθμίσεις απορρήτου στο:

en: You can preview the page here:
el: Μπορείτε να τη δείτε εδώ:

en: You can view the page here:
el: Μπορείτε να δείτε τη σελίδα εδώ:

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
el: Δεν μπορείτε να αναθέσετε αυτή τη ροή εργασιών στην ίδια σελίδα περισσότερες από μια φορές.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
el: Δεν μπορείτε να αντιγράψετε μια σελίδα στον εαυτό της κατά την αντιγραφή υποσελίδων.

en: You cannot edit another user's comment.
el: Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε το σχόλιο άλλου χρήστη.

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
el: Δε μπορείτε να έχετε πολλαπλά δικαιώματα για την ίδια συλλογή

en: You do not have permission to access the admin
el: Δεν έχετε πρόσβαση στη διαχείριση.

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
el[0]: Επικύρωση δημοσίευσης
el[1]: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να δημοσιεύσετε αυτές τις σελίδες

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
el[0]: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να αποδημοσιεύσετε αυτές τις σελίδες
el[1]: Δεν έχετε εξουσιοδότηση να αποδημοσιεύσετε αυτές τις σελίδες

en: You have been successfully logged out.
el: Έχετε αποσυνδεθεί.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
el: Το %(username_field)s και ο κωδικός δεν ταιριάζουν. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά.

en: Your most recent edits
el: Οι πιο πρόσφατες διορθώσεις σας

en: Your username (in case you've forgotten):
el: Το όνομα χρήστη σας (σε περίπτωση που το ξεχάσατε):
