Wagtail - en to et translation catalogue (438 entries)

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
et[0]: %(count)s kopeeritavatest lehtedest on aktiivsed. Kas soovite nende koopiad avaldada?
et[1]: %(count)s kopeeritavatest lehtedest on aktiivsed. Kas soovite nende koopiad avaldada?

en: %(label)s and Publish
et: %(label)s ja Avalda

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
et: %(model_name)s '%(object)s' on loodud.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
et: %(model_name)s '%(object)s' on kustutatud.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
et: %(model_name)s '%(object)s' on värskendatud.

en: %(time_period)s ago
et: %(time_period)s tagasi

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
et[0]: + %(counter)s juurde
et[1]: +%(counter)s juurde

en: 0 minutes
et: 0 minutit

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
et: Kui selle aadressi jaoks on konto olemas, saadeti teile parooli lähtestamise link.

en: Account
et: Konto

en: Action
et: Tegevus

en: Action type
et: Toimingu tüüp

en: Actions
et: Toimingud

en: Add
et: Lisama

en: Add %(label)s
et: Lisage %(label)s

en: Add a child page
et: Lisage lapse leht

en: Add a child page to '%(title)s'
et: Lisage alamleht lehele %(title)s

en: Add a collection
et: Lisage kogu

en: Add a phone link
et: Lisage telefoni link

en: Add a workflow
et: Lisage töövoog

en: Add an anchor link
et: Lisage ankrulink

en: Add an email link
et: Lisage e-posti link

en: Add an external link
et: Lisage väline link

en: Add child page
et: Lapse lisamine

en: Add collection
et: Lisa kogu

en: Add tasks to your workflow
et: Lisage töövoole ülesandeid

en: All
et: Kõik

en: All collections
et: Kõik kollektsioonid

en: All types
et: Kõik tüübid

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
et: Teise võimalusena võite lehe <a href="%(unpublish_url)s">avaldamise tühistada</a>. See eemaldab lehe avalikust vaateväljast ja saate seda hiljem uuesti muuta või uuesti avaldada.

en: Anchor link
et: Ankrulink

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Approved by %(approved_by)s
et: Heaks kiitis %(approved_by)s

en: Approved task
et: Kinnitatud ülesanne

en: Are you sure you want to delete this collection?
et: Kas olete kindel, et soovite selle kogu kustutada?

en: Are you sure you want to delete this page?
et: Kas soovite kindlasti selle lehe kustutada?

en: Are you sure you want to disable this task?
et: Kas soovite selle ülesande kindlasti keelata?

en: Are you sure you want to disable this workflow?
et: Kas soovite selle töövoo kindlasti keelata?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
et: Kas olete kindel, et soovite selle lehe ja kõik selle lapsed teisaldada saidile "%(title)s"?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
et: Kas olete kindel, et soovite selle lehe teisaldada kausta %(title)s?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
et: Kas olete kindel, et soovite selle lehe avaldamise tühistada?

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
et: Kas olete kindel, et soovite selle redigeerimise ajakava tühistada?

en: Assign to another page
et: Määra teisele lehele

en: Assign your workflow to pages
et: Määrake oma töövoog lehtedele

en: Assigned pages
et: Määratud lehed

en: Awaiting
et: Ootan

en: Awaiting my review
et: Ootan minu ülevaadet

en: Awaiting your review
et: Teie ülevaatuse ootamine

en: Back
et: Tagasi

en: Blockquote
et: Blokeeri pakkumine

en: Bold
et: Julge

en: Breadcrumb
et: Riivsai

en: Bulleted list
et: Täppidega loend

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel scheduled publish
et: Ajastatud avaldamise tühistamine

en: Cancel workflow
et: Töövoo tühistamine

en: Changes
et: Muutused

en: Changes requested
et: Taotletud muudatused

en: Changes requested at
et: Muudatused taotletud aadressil

en: Changes requested by %(requested_by)s
et: Muudatusi taotles %(requested_by)s

en: Check your email
et: Kontrolli oma e-maili

en: Choose
et: Valige

en: Choose a different task type
et: Valige mõni muu ülesande tüüp

en: Choose a page
et: Valige leht

en: Choose a task
et: Valige ülesanne

en: Choose an item
et: Valige üksus

en: Choose another item
et: Valige teine ​​üksus

en: Choose another page
et: Valige teine ​​leht

en: Choose another task
et: Valige mõni teine ​​ülesanne

en: Choose which type of page you'd like to create.
et: Valige, millist tüüpi lehte soovite luua.

en: Choose which type of task you'd like to create.
et: Valige, millist tüüpi ülesandeid soovite luua.

en: Clear choice
et: Selge valik

en: Close
et: Sulge

en: Code
et: Kood

en: Collection
et: Kogumine

en: Collection '%(object)s' created.
et: Kogu '%(object)s' on loodud.

en: Collection '%(object)s' deleted.
et: Kogu '%(object)s' on kustutatud.

en: Collection '%(object)s' updated.
et: Kogu '%(object)s' on värskendatud.

en: Collections
et: Kogud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Compare with current version
et: Võrdle praeguse versiooniga

en: Compare with live version
et: Võrdle reaalajas versiooniga

en: Compare with previous version
et: Võrdle eelmise versiooniga

en: Comparing
et: Võrreldes

en: Comparing %(title)s
et: %(title)s võrdlemine

en: Completed at
et: Valmis kell

en: Configure a site now.
et: Saidi konfigureerimine kohe.

en: Confirm
et: Kinnitage

en: Content
et: Sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy %(title)s
et: Kopeeri %(title)s

en: Copy page '%(title)s'
et: Kopeeri leht ' %(title)s'

en: Copy subpages
et: Kopeeri alamlehti

en: Copy this page
et: Kopeeri see leht

en: Create
et: Loo

en: Create a page in
et: Looge leht saidil

en: Create a page in %(title)s
et: Looge leht %(title)s

en: Creating…
et: Loomine ...

en: Current draft
et: Praegune mustand

en: Current page status:
et: Lehe praegune olek:

en: Current time zone
et: Praegune ajavöönd

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: Date
et: Kuupäev

en: Date / Time
et: Kuupäev Kellaaeg

en: Date from
et: Kuupäev alates

en: Date to
et: Kuupäev kuni

en: Date/Time
et: Kuupäev Kellaaeg

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %(title)s
et: Kustuta %(title)s

en: Delete collection
et: Kustuta kogu

en: Delete page '%(title)s'
et: Kustuta leht ' %(title)s'

en: Disable
et: Keela

en: Disable ordering of child pages
et: Keela alamlehtede järjestamine

en: Disable task
et: Keela ülesanne

en: Disable workflow
et: Keela töövoog

en: Download CSV
et: Laadige alla CSV

en: Download XLSX
et: Laadige alla XLSX

en: Draft
et: Mustand

en: Drag
et: Vedama

en: Earliest
et: Varaseim

en: Edit
et: Muuda

en: Edit '%(title)s'
et: Redigeeri '%(title)s'

en: Edit / Review
et: Redigeerimine / ülevaade

en: Edit this %(object)s
et: Muutke seda %(object)s

en: Edit this item
et: Muutke seda üksust

en: Edit this page
et: Muutke seda lehte

en: Edit this task
et: Muutke seda ülesannet

en: Edit your notification preferences here:
et: Muutke oma teavituseelistusi siin:

en: Edited
et: Redigeeritud

en: Editing
et: Redigeerimine

en: Editing %(page_type)s
et:  %(page_type)s muutmine

en: Editing %(task_type)s
et: %(task_type)s muutmine

en: Editing workflow
et: Töövoo muutmine

en: Editing workflow task
et: Töövoo ülesande muutmine

en: Email
et: E-post

en: Email link
et: E-posti link

en: Enable
et: Luba

en: Enable ordering of child pages
et: Luba alamlehtede tellimine

en: Enter a search term above
et: Sisestage ülal otsingutermin

en: Enter password
et: Sisestage parool

en: Enter your %(username_field_name)s
et: Sisestage oma %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
et: Parooli lähtestamiseks sisestage oma e-posti aadress

en: Error 404
et: Viga 404

en: Error 404: Page not found
et: Viga 404: lehte ei leitud

en: Existing
et: Olemasolev

en: Expiry date/time must be in the future
et: Aegumiskuupäev / kellaaeg peavad olema tulevikus

en: Explore
et: Avastage

en: Explore child pages of '%(title)s'
et: Avastage ' %(title)s' alamlehti

en: Explore subpages of '%(title)s'
et: Uurige ' %(title)s' alamlehti

en: External link
et: Väline link

en: Fields
et: Väljad

en: Filter
et: Filtreeri

en: First Name
et: Eesnimi

en: Give your workflow a name
et: Andke oma töövoole nimi

en: Go live date/time must be before expiry date/time
et: Otseülekande kuupäev / kellaaeg peab olema enne aegumiskuupäeva / kellaaega

en: Go to Wagtail admin
et: Minge Wagtail administraatori juurde

en: Heading %(level)d
et: Pealkiri %(level)d

en: Hello %(username)s,
et: Tere, %(username)s!

en: History
et: Ajalugu

en: Home
et: Kodu

en: Incomplete task
et: Mittetäielik ülesanne

en: Initial Revision
et: Esmane läbivaatamine

en: Insert anchor
et: Sisestage ankur

en: Insert link
et: Sisesta link

en: Inspect
et: Kontrollige

en: Inspecting
et: Ülevaatus

en: Internal link
et: Sisemine link

en: Invalid password reset link
et: Vale parooli lähtestamise link

en: Italic
et: Kursiiv

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Latest
et: Uusim

en: Live
et: Otseülekanne

en: Live version
et: Reaalajas versioon

en: Lock
et: Lukusta

en: Locked
et: Lukustatud

en: Locked at
et: Lukustatud kell

en: Locked pages
et: Lukustatud lehed

en: Locking status
et: Lukustuse olek

en: Log out
et: Logi välja

en: Login
et: Logi sisse

en: More
et: Veel

en: Move
et: Liiguta

en: Move %(title)s
et: %(title)s teisaldamine

en: Move down
et: Liigu alla

en: Move page '%(title)s'
et: Teisalda leht ' %(title)s'

en: Move up
et: Üles liikuma

en: Name
et: Nimi

en: New
et: Uus

en: New parent page
et: Uus vanemleht

en: New slug
et: Uus nälkjas

en: New title
et: Uus pealkiri

en: New workflow
et: Uus töövoog

en: New workflow task
et: Uus töövoo ülesanne

en: Next
et: Järgmine

en: No
et: Ei

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
et: Ühtegi kollektsiooni pole loodud. Miks mitte <a href="%(add_collection_url)s">lisada üks</a>?

en: No locked pages found.
et: Lukustatud lehti ei leitud.

en: No log entries found.
et: Logikirjeid ei leitud.

en: No pages found.
et: Ühtegi lehte ei leitud.

en: No pages match this report's criteria.
et: Ükski leht ei vasta selle aruande kriteeriumidele.

en: No pages use
et: Ühtegi lehte ei kasutata

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
et: Ühtegi ülesannet pole loodud. Miks mitte <a href="%(add_url)s">lisada üks</a>?

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
et: Töövooge pole loodud. Miks mitte <a href="%(add_url)s">lisada üks</a>?

en: No, don't delete
et: Ei, ära kustuta

en: No, don't delete it
et: Ei, ära kustuta seda

en: No, don't unpublish
et: Ei, ärge avaldamist tühistage

en: No, don't unschedule
et: Ei, ära ajakava tühista

en: None
et: Puudub

en: Not started
et: Alustamata

en: Not used
et: Pole kasutatud

en: Numbered list
et: Numbriloend

en: Other searches
et: Muud otsingud

en: Page
et: Leht

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
et: Leht %(page_num)s lehtedest %(total_pages)s.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
et: Leht '%(page_title)s' ja %(subpages_count)s alamlehed on kopeeritud.

en: Page '%(page_title)s' copied.
et: Leht '%(page_title)s' on kopeeritud.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
et: Leht '%(page_title)s' on loodud ja avaldatud.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
et: Leht '%(page_title)s' on loodud ja avaldamiseks ajastatud.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
et: Leht %(page_title)s loodi ja saadeti modereerimiseks.

en: Page '%(page_title)s' created.
et: Leht '%(page_title)s' on loodud.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
et: Leht '%(page_title)s' on kustutatud.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
et: Leht '%(page_title)s' on avaldatud.

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
et: Lehekülg '%(page_title)s' on asendatud versiooniga versioonilt %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
et: Lehe '%(page_title)s' avaldamine on ajastatud.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
et: Leht '%(page_title)s' on modereerimiseks esitatud.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
et: Lehte '%(page_title)s' on värskendatud.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
et: Leht %(page_title)s on aktiivne ja selle versiooni avaldamine on ajastatud.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
et: Leht %(page_title)s on nüüd lukustamata.

en: Page '%(page_title)s' moved.
et: Leht '%(page_title)s' on teisaldatud.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
et: Lehe '%(page_title)s' avaldamine tühistati.

en: Page history
et: Lehe ajalugu

en: Page locked
et: Leht lukus

en: Page types
et: Lehe tüübid

en: Pages
et: Lehed

en: Pages that use workflow
et: Töövoogu kasutavad lehed

en: Pages that use workflow '%(name)s'
et: Lehed, mis kasutavad töövoogu '%(name)s'

en: Pages using
et: Kasutatavad lehed

en: Pages using %(page_type)s
et: Lehed, mis kasutavad %(page_type)s

en: Pagination
et: Lehekülgede otsimine

en: Parent
et: Vanem

en: Parent page
et: Vanemaleht

en: Password
et: Parool

en: Password change successful
et: Parooli muutmine õnnestus

en: Password reset
et: Parooli lähtestamine

en: Phone link
et: Telefoni link

en: Please follow the link below to reset your password:
et: Parooli lähtestamiseks järgige allolevat linki:

en: Please select at least one group.
et: Valige vähemalt üks rühm.

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview draft version of '%(title)s'
et: „%(title)s” mustandi versiooni eelvaade

en: Previous
et: Eelmine

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
et: Privaatsuse muudatused kehtivad ka kõigile selle lehe lastele.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
et: Privaatsusseaded määravad, kes saavad selles kollektsioonis olevaid dokumente vaadata.

en: Private
et: Privaatne

en: Promote
et: Tõsta esile

en: Public
et: Avalik

en: Publish
et: Avalda

en: Publish copied page
et: Avaldage kopeeritud leht

en: Publish copies
et: Avaldage koopiad

en: Publish page
et: Avaldage leht

en: Publish this version
et: Avaldage see versioon

en: Published
et: Avaldatud

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
et: Selle lehe avaldamine tühistab praeguse töövoo.

en: Publishing…
et: Avaldamine ...

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Replace current draft
et: Asenda praegune mustand

en: Reports
et: Aruanded

en: Request a new password reset
et: Taotlege uue parooli lähtestamist

en: Requested By
et: Nõutud

en: Requested by
et: Nõutud

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
et: Taotleb <b>%(modified_by)s</b>

en: Reset password
et: Lähtesta parool

en: Reset your password
et: Taasta oma salasõna

en: Restart workflow
et: Taaskäivitage töövoog

en: Resubmit to %(task_name)s
et: Esita uuesti %(task_name)s

en: Review this version
et: Vaadake see versioon üle

en: Save
et: Salvesta

en: Save Draft
et: Salvesta Mustand

en: Save draft
et: Salvesta mustand

en: Saving…
et: Salvestamine…

en: Search
et: Otsing

en: Search term
et: Otsingutermin

en: See full history
et: Vaadake kogu ajalugu

en: Set collection privacy. Current status: Private
et: Määra kogu privaatsus. Praegune staatus: privaatne

en: Set collection privacy. Current status: Public
et: Määra kogu privaatsus. Praegune staatus: avalik

en: Set your new password
et: Määrake uus parool

en: Settings
et: Seaded

en: Show
et: Näita

en: Show in Explorer
et: Näita Exploreris

en: Sign in
et: Logi sisse

en: Sign in to Wagtail
et: Logige sisse Wagtailisse

en: Signing in…
et: Sisselogimine ...

en: Site
et: Sait

en: Site history
et: Saidi ajalugu

en: Site summary
et: Saidi kokkuvõte

en: Sites menu
et: Saidimenüü

en: Skip to main content
et: Otse põhisisu juurde

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
et: Kahjuks ei vasta ükski leht <em>%(query_string)s</em>

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
et: Vabandust, ükski ülesanne ei vasta "<em>%(query_string)s</em>"

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
et: Vabandame, teil puudub siia ligipääs.

en: Sort
et: Sorteeri

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
et: Sortige alamlehekülgede järjestus "%(parent)s" ja "%(label)s" poolt kasvavas järjekorras.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
et: Sortige alamlehekülgede järjestus "%(parent)s" ja "%(label)s" poolt kahanevas järjekorras.

en: Started at
et: Algus kell

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
et: Algas <b>%(started_at)s</b>

en: Status
et: Staatus

en: Step %(step_number)s
et: Samm %(step_number)s

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutatud

en: Submit for moderation
et: Esita modereerimiseks

en: Submit to %(workflow_name)s
et: Esita %(workflow_name)s

en: Submitted
et: Esitatud

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Task
et: Ülesanne

en: Task '%(object)s' created.
et: Ülesanne '%(object)s' on loodud.

en: Task '%(object)s' disabled.
et: Ülesanne '%(object)s' on keelatud.

en: Task '%(object)s' updated.
et: Ülesanne '%(object)s' on värskendatud.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
et: Ülesanne '%(task_name)s' on lubatud.

en: Task started
et: Ülesanne algas

en: Task type
et: Ülesande tüüp

en: Tasks
et: Ülesanded

en: The collection could not be saved due to errors.
et: Kogu ei õnnestunud vigade tõttu salvestada.

en: The following comment was left: "%(comment)s"
et: Jäi järgmine kommentaar: "%(comment)s\

en: The page "%(title)s" has been approved
et: Leht "%(title)s" on kinnitatud.

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
et: Leht "%(title)s" on kinnitatud "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
et: Leht "%(title)s" on töövoos "%(workflow)s" heaks kiidetud.

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
et: Leht "%(title)s" on moderatsiooniks esitatud staadiumis "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
et: Leht "%(title)s" on töövoos "%(workflow)s" heaks kiidetud.

en: The page "%(title)s" has been approved.
et: Leht "%(title)s" on kinnitatud.

en: The page "%(title)s" has been rejected
et: Leht "%(title)s" on tagasi lükatud.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
et: Lehe "%(title)s" lükkas töövoo "%(task)s" käigus "%(workflow)s" tagasi %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
et: Leht "%(title)s" lükkati töövoo "%(task)s" käigus "%(workflow)s" tagasi.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
et: Leht "%(title)s" on tagasi lükatud "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
et: Leht "%(title)s" lükati "%(workflow)s" ajal tagasi.

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
et: Leht "%(title)s" on tagasi lükatud "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected.
et: Leht "%(title)s" on tagasi lükatud.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
et: Leht "%(title)s" on esitatud kinnitamiseks modereerimise etapis "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
et: Leht "%(title)s" on esitatud kinnitamiseks modereerimise etapis "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
et: Leht "%(title)s" on edastatud töövoo "%(workflow)s" modereerimiseks.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
et: Leht '%(page_title)s' ei oota praegu ülesandes '%(task_name)s' modereerimist.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
et: Leht %(page_title)s ei oota praegu modereerimist.

en: The page could not be created due to validation errors
et: Valideerimisvigade tõttu ei saanud lehte luua

en: The page could not be saved as it is locked
et: Lehte ei õnnestunud salvestada, kuna see on lukustatud

en: The page could not be saved due to validation errors
et: Valideerimisvigade tõttu ei õnnestunud lehte salvestada

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
et: Parooli lähtestamise link oli vale, võib-olla seetõttu, et seda on juba kasutatud.

en: The requested page could not be found.
et: Taotletud lehte ei leitud.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
et: Slug '%(page_slug)s'  on valitud vanemalehel juba kasutusel. Veenduge, et nälkjas on ainulaadne, ja proovige uuesti

en: There are no differences between these two versions
et: Nende kahe versiooni vahel pole erinevusi

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
et: Lubatud ülesandeid pole. Miks mitte <a href="%(add_url)s">lisada üks</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
et: Lubatud töövooge pole. Miks mitte <a href="%(add_url)s">lisada üks</a>?

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
et: Seda kogu ei saa kustutada, kuna see pole tühi. See sisaldab:

en: This collection has been made private by a parent collection.
et: Selle kogu on privaatseks muutnud vanemkogu.

en: This copy will be a child of this given parent page.
et: See eksemplar on selle vanemlehe laps.

en: This field is required.
et: Selle välja täitmine on kohustuslik.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
et: See on teie juhtpaneel, kus kuvatakse teie loodud sisu kohta kasulikku teavet.

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
et: Sellele lehele on juba määratud töövoog '%(workflow_name)s'.

en: This page has been made private by a parent page.
et: Vanemaleht on selle lehe privaatseks muutnud.

en: This page has unsaved changes.
et: Sellel lehel on salvestamata muudatusi.

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
et: Seda lehte ei ole veel modereerimiseks esitatud

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
et: See leht on aktiivne. Kas soovite avaldada ka selle koopia?

en: This page is locked to further editing
et: See leht on edasiseks muutmiseks lukustatud

en: This page is protected from public view
et: See leht on avalike vaadete eest kaitstud

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
et: See nälkjas on juba vanemlehe kontekstis kasutusel "%(parent_page_title)s\

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
et[0]: Kopeeritakse %(count)s alamleht.
et[1]: Kopeeritakse %(count)s alamlehte.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
et: See töövoog on keelatud, nii et seda ei saa ühele lehele määrata.

en: Timeline
et: Ajaskaala

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Tüüp

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Unlock
et: Ava

en: Unlocked
et: Lukustamata

en: Unpublish
et: Tühista avaldamine

en: Unpublish %(title)s
et: Tühista %(title)s avaldamine

en: Unpublish page '%(title)s'
et: Lehe ' %(title)s' avaldamise tühistamine

en: Unschedule
et: Ajakava tühistamine

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
et: Tühista ajaversiooni %(revision.id)s %(title)s jaoks

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Upload a profile picture
et: Laadige üles profiilipilt

en: Usage
et: Kasutus

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
et[0]: Kasutatud %(usage_count)s korda
et[1]: Kasutatud %(usage_count)s korda

en: Used by
et: Kasutatud

en: Used on
et: Kasutatud

en: Used on the following active workflows
et: Kasutatakse järgmistel aktiivsetel töövoogudel

en: User
et: Kasutaja

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
et: Lehe '%(page_title)s' versioon lehelt %(datetime)s on avaldatud.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
et: Lehe '%(page_title)s' versioon lehelt %(previous_revision_datetime)s on ajastatud avaldamiseks.

en: View draft
et: Kuva mustand

en: View live
et: Vaadake otseülekannet

en: View live version of '%(title)s'
et: Kuva reaalajas versioon '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
et: Kuva lehe ajalugu: %(title)s

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visit the live page
et: Külastage reaalajas lehte

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
et: Tere tulemast %(site_name)s Wagtail CMS-i

en: Workflow
et: Töövoog

en: Workflow '%(object)s' created.
et: Töövoog '%(object)s' on loodud.

en: Workflow '%(object)s' disabled.
et: Töövoog '%(object)s' on keelatud.

en: Workflow '%(object)s' updated.
et: Töövoog '%(object)s' on värskendatud.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
et: Töövoog '%(workflow_name)s' on lubatud.

en: Workflow completed
et: Töövoog on lõpule viidud

en: Workflow history
et: Töövoo ajalugu

en: Workflow history for
et: Töövoo ajalugu

en: Workflow history for %(title)s
et: %(title)s töövoo ajalugu

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
et: Töövoog lehel %(page_title)s on tühistatud.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
et: Töövoog lehel %(page_title)s on taaskäivitatud.

en: Workflow progress
et: Töövoo edenemine

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
et: Töövoog eemaldati lehelt '%(page_title)s'.

en: Workflow started
et: Töövoog algas

en: Workflow tasks
et: Töövoo ülesanded

en: Workflows
et: Töövood

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
et: Töövood kehtivad ka alamlehtedele. Kui valite siin vanemlehe, kasutavad seda töövoogu ka tema alamlehed. Vaadake <a href="%(workflow_pages_url)s">loendeid lehtedest,</a> kus teie töövoog kehtib.

en: Would you still like to publish this page?
et: Kas soovite ikkagi selle lehe avaldada?

en: Yes
et: Jah

en: Yes, delete
et: Jah, kustuta

en: Yes, delete it
et: Jah, kustuta see

en: Yes, disable
et: Jah, keelake

en: Yes, move this page
et: Jah, teisaldage see leht

en: Yes, unpublish it
et: Jah, tühista selle avaldamine

en: Yes, unschedule
et: Jah, ajagraafik lahti

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
et: Vaatate selle lehe eelmist versiooni <b>%(created_at)s</b> kasutajalt%(user)s

en: You can edit the page here:
et: Lehte saate muuta siin:

en: You can edit the privacy settings on:
et: Privaatsusseadeid saate muuta saidil:

en: You can preview the page here:
et: Lehte saate eelvaadata siin:

en: You can view the page here:
et: Lehte saate vaadata siit:

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
et: Te ei saa seda töövoogu mitu korda samale lehele määrata.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
et: Alamlehtede kopeerimisel ei saa lehte endasse kopeerida

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
et: Teil ei saa olla ühe kogu jaoks mitu lubade kirjet.

en: You do not have permission to access the admin
et: Teil pole administraatorile juurdepääsu luba

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
et: Teil pole luba lehele kopeerimiseks "%(page_title)s\

en: You have been successfully logged out.
et: Teid on edukalt välja logitud.

en: You haven't created any tasks.
et: Te pole loonud ühtegi ülesannet.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
et: Teie %(username_field)s ja parool ei klappinud. Palun proovi uuesti.

en: Your locked pages
et: Teie lukustatud lehed

en: Your most recent edits
et: Teie viimased muudatused

en: Your username (in case you've forgotten):
et: Teie kasutajanimi (juhul kui olete unustanud):

en: with comment:
et: koos kommentaariga:
