Wagtail - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Enter your email address to reset your password
eu: Idatzi zure eposta helbidea zure pasahitza berrezartzeko

en: Search term
eu: Bilaketa terminoa

en: Search
eu: Bilatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Title
eu: Izenburua

en: Account
eu: Kontua

en: Reset password
eu: Pasahitza berrezarri

en: Password change successful
eu: Pasahitza aldaketa arrakastatsua

en: Set your new password
eu: Zure pasahitza berria ezarri

en: Check your email
eu: Zure eposta konprobatu

en: Password reset
eu: Pasahitzaren berrezarpena

en: Reset your password
eu: Zure pasahitza berrezarri

en: Internal link
eu: Barne esteka

en: External link
eu: Kanpo esteka

en: Email link
eu: Eposta esteka

en: Choose a page
eu: Orrialde bat aukeratu

en: Add an email link
eu: Eposta esteka bat gehitu

en: Insert link
eu: Esteka txertatu

en: Add an external link
eu: Kanpo esteka bat gehitu

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
eu: Ongi etorri %(site_name)s Wagtail CMSra

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
eu: Kontrol panel honetan sortu duzun edukiekin erlazionaturiko informazio baliagarria agertuko da.

en: Edit this page
eu: Orrialde hau editatu

en: Your most recent edits
eu: Zure edizio berrienak

en: Status
eu: Egoera

en: Date
eu: Data

en: Preview
eu: Aurrikusi

en: Move up
eu: Gora mugitu

en: Move down
eu: Behera mugitu

en: Home
eu: Etxea

en: Dashboard
eu: Kontrol panela

en: View draft
eu: Borradorea ikusi

en: Choose an item
eu: Elementu bat aukeratu

en: Choose another item
eu: Beste elementu bat aukeratu

en: Clear choice
eu: Aukeraketa garbitu

en: Choose another page
eu: Beste orrialde bat aukeratu
