Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (459 entries)

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
hr_HR[0]: %(count)s stranica koja se kopira je objavljena. Želite li objaviti njenu kopiju?
hr_HR[1]: %(count)s stranica koje se kopiraju su objavljene. Želite li objaviti njihove kopije?
hr_HR[2]: %(count)s stranica koje se kopiraju su objavljene. Želite li objaviti njihove kopije?

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
hr_HR: %(editor)s je ažurirao/la komentare na "%(title)s".

en: %(label)s and Publish
hr_HR: %(label)s i Objavi

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
hr_HR: %(model_name)s '%(object)s' je stvoren.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
hr_HR: %(model_name)s '%(object)s' je izbrisan.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
hr_HR: %(model_name)s '%(object)s' je ažuriran.

en: %(objects)s documents selected
hr_HR: %(objects)s dokumenata odabrano

en: %(objects)s pages selected
hr_HR: %(objects)s stranica odabrano

en: %(time_period)s ago
hr_HR: Prije %(time_period)s

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
hr_HR[0]: +%(counter)s dodatni
hr_HR[1]: +%(counter)s dodatnih
hr_HR[2]: +%(counter)s dodatnih

en: 0 minutes
hr_HR: 0 minuta

en: 1 document selected
hr_HR: 1 dokument odabran

en: 1 page selected
hr_HR: 1 stranica odabrana

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
hr_HR: Poveznica za ponovno postavljanje lozinke je poslana na vaš email ako postoji povezani korisnički račun.

en: Account
hr_HR: Korisnički račun

en: Action
hr_HR: Radnja

en: Actions
hr_HR: Postupci

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add %(label)s
hr_HR: Dodaj %(label)s

en: Add a child page to '%(title)s'
hr_HR: Dodaj dijete stranici '%(title)s'

en: Add a collection
hr_HR: Dodaj zbirku

en: Add a phone link
hr_HR: Dodaj telefonsku poveznicu

en: Add a workflow
hr_HR: Dodaj tijek rada

en: Add an anchor link
hr_HR: Dodajte sidrenu poveznicu

en: Add an email link
hr_HR: Dodaj email poveznicu

en: Add an external link
hr_HR: Dodaj vanjsku poveznicu

en: Add collection
hr_HR: Dodaj zbirku

en: Add collections
hr_HR: Dodaj zbirke

en: Add comment
hr_HR: Dodaj komentar

en: Add tasks to your workflow
hr_HR: Dodajte zadatke u vaš tijek rada

en: All
hr_HR: Sve

en: All %(objects)s documents on this screen selected
hr_HR: Svih %(objects)s dokumenata na zaslonu je odabrano

en: All %(objects)s images on this screen selected
hr_HR: Svih %(objects)s slika na zaslonu je odabrano

en: All %(objects)s items on this screen selected
hr_HR: Svih %(objects)s stavki na zaslonu je odabrano

en: All %(objects)s pages on this screen selected
hr_HR: Svih %(objects)s stranica na zaslonu je odabrano

en: All %(objects)s users on this screen selected
hr_HR: Svih %(objects)s korisnika na zaslonu je odabrano

en: All collections
hr_HR: Sve zbirke

en: All types
hr_HR: Sve vrste

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
hr_HR: Alternativno možete <a href="%(unpublish_url)s">odjaviti stranicu</a>. Ovo onemogući javni pristup stranici i možete ju ponovno urediti ili objaviti kasnije.

en: Anchor link
hr_HR: Sidrena poveznica

en: Apply filters
hr_HR: Primjeni filtere

en: Approved by %(approved_by)s
hr_HR: Odobrio korisnik %(approved_by)s

en: Approved task
hr_HR: Odobren zadatak

en: Are you sure you want to delete this collection?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati zbirku?

en: Are you sure you want to delete this page?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati stranicu?

en: Are you sure you want to disable this task?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite onemogućiti zadatak?

en: Are you sure you want to disable this workflow?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite onemogućiti tijek rada?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite premjestiti stranicu i sve njene potomke u '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite premjestiti stranicu u '%(title)s'?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite odjaviti stranicu?

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite otkazati ovu reviziju?

en: Assign to another page
hr_HR: Pridruži drugu stranicu

en: Assign your workflow to pages
hr_HR: Pridružite svoj tijek rada stranicama

en: Assigned pages
hr_HR: Pridružene stranice

en: Awaiting my review
hr_HR: Čekaju moj pregled

en: Awaiting your review
hr_HR: Čekaju vaš pregled

en: Back
hr_HR: Povratak

en: Blockquote
hr_HR: Blok citat

en: Bold
hr_HR: Podebljano

en: Breadcrumb
hr_HR: Navigacijska traka

en: Bulleted list
hr_HR: Popis s predznacima

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Cancel scheduled publish
hr_HR: Otkaži zakazano objavljivanje

en: Cancel workflow
hr_HR: Otkaži tijek rada

en: Changes
hr_HR: Promjene

en: Changes requested
hr_HR: Zatražene promjene

en: Changes requested at
hr_HR: Zatražene promjene u

en: Changes requested by %(requested_by)s
hr_HR: Korisnik %(requested_by)s je zatražio promjene

en: Check your email
hr_HR: Provjerite svoj email

en: Choose
hr_HR: Odaberite

en: Choose a different task type
hr_HR: Odaberite drukčiju vrstu zadatka

en: Choose a page
hr_HR: Odaberite stranicu

en: Choose a task
hr_HR: Odaberi zadatak

en: Choose an item
hr_HR: Odaberi stavku

en: Choose another item
hr_HR: Odaberi drugu stavku

en: Choose another page
hr_HR: Odaberi drugu stranicu

en: Choose another task
hr_HR: Odaberi drugi zadatak

en: Choose which type of page you'd like to create.
hr_HR: Odaberite koju vrstu stranice želite stvoriti.

en: Choose which type of task you'd like to create.
hr_HR: Odabirte vrstu zadatka koju želite stvoriti.

en: Clear choice
hr_HR: Poništi odabir

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Code
hr_HR: Kod

en: Collection
hr_HR: Zbirka

en: Collection '%(object)s' created.
hr_HR: Zbirka '%(object)s' je stvorena.

en: Collection '%(object)s' deleted.
hr_HR: Zbirka '%(object)s' je izbrisana.

en: Collection '%(object)s' updated.
hr_HR: Zbirka '%(object)s' je ažurirana.

en: Collections
hr_HR: Zbirke

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Compare with current version
hr_HR: Usporedi sa trenutnom verzijom

en: Compare with live version
hr_HR: Usporedi sa verzijom uživo

en: Compare with previous version
hr_HR: Usporedi sa prijašnjom verzijom

en: Comparing
hr_HR: Usporedba

en: Comparing %(title)s
hr_HR: Usporedba %(title)s

en: Completed at
hr_HR: Završeno u

en: Configure a site now.
hr_HR: Postavite sjedište sada.

en: Confirm
hr_HR: Potvrdi

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Continue
hr_HR: Nastavi

en: Convert alias
hr_HR: Pretvori alias

en: Convert alias %(title)s
hr_HR: Pretvori alias %(title)s

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Copy %(title)s
hr_HR: Kopiraj %(title)s

en: Copy page '%(title)s'
hr_HR: Kopiraj stranicu '%(title)s'

en: Copy subpages
hr_HR: Kopiraj podstranice

en: Copy this page
hr_HR: Kopiraj ovu stranicu

en: Create
hr_HR: Stvori

en: Create a page in
hr_HR: Stvorite stranicu unutar

en: Create a page in %(title)s
hr_HR: Stvorite stranicu unutar %(title)s

en: Creating…
hr_HR: Stvaranje...

en: Current draft
hr_HR: Trenutna skica

en: Current page status:
hr_HR: Trenutni status stranice

en: Current time zone
hr_HR: Odabrana vremenska zona

en: Dashboard
hr_HR: Kontrolna ploča

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date / Time
hr_HR: Datum / Vrijeme

en: Date from
hr_HR: Datum od

en: Date to
hr_HR: Datum do

en: Date/Time
hr_HR: Datum/Vrijeme

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Delete %(title)s
hr_HR: Izbriši %(title)s

en: Delete '%(title)s'
hr_HR: Izbriši '%(title)s'

en: Delete collection
hr_HR: Izbriši zbirku

en: Delete collections
hr_HR: Izbriši zbirke

en: Delete page '%(title)s'
hr_HR: Izbriši stranicu '%(title)s'

en: Deleted comments
hr_HR: Izbrisani komentari

en: Deleted comments:
hr_HR: Izbrisani komentari:

en: Disable
hr_HR: Onemogući

en: Disable ordering of child pages
hr_HR: Isključite mijenjanje redoslijeda podređenih stranica

en: Disable task
hr_HR: Onemogući zadatak

en: Disable workflow
hr_HR: Onemogući tijek rada

en: Download CSV
hr_HR: Preuzmi CSV

en: Download XLSX
hr_HR: Preuzmi XLSX

en: Draft
hr_HR: Skica

en: Drag
hr_HR: Povucite

en: Earliest
hr_HR: Najranije

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit '%(title)s'
hr_HR: Uredi '%(title)s'

en: Edit / Review
hr_HR: Uredi / Pregledaj

en: Edit collections
hr_HR: Uredi zbirke

en: Edit original page
hr_HR: Uredi originalnu stranicu

en: Edit this %(object)s
hr_HR: Uredi ovaj %(object)s

en: Edit this item
hr_HR: Uredi ovu stavku

en: Edit this page
hr_HR: Uredi ovu stranicu

en: Edit this task
hr_HR: Uredi ovaj zadatak

en: Edit your notification preferences here:
hr_HR: Uredite svoje postavke obavijesti ovdje:

en: Edited
hr_HR: Uređeno

en: Editing
hr_HR: Uređivanje

en: Editing %(page_type)s
hr_HR: Uređivanje %(page_type)s

en: Editing %(task_type)s
hr_HR: Uređivanje %(task_type)s

en: Editing workflow
hr_HR: Uređivanje tijeka rada

en: Editing workflow task
hr_HR: Uređivanje zadatak tijeka rada

en: Email link
hr_HR: Email poveznica

en: Enable
hr_HR: Omogući

en: Enable ordering of child pages
hr_HR: Uključite mijenjanje redoslijeda podređenih stranica

en: Enter a search term above
hr_HR: Unesite iznad pojam za pretraživanje

en: Enter password
hr_HR: Unesite lozinku

en: Enter your %(username_field_name)s
hr_HR: Unesite vaš %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
hr_HR: Unesite vašu email adresu kako bi ponovno postavili vašu lozinku

en: Error 404
hr_HR: Greška 404

en: Error 404: Page not found
hr_HR: Greška 404: Stranica nije pronađena

en: Existing
hr_HR: Postojeći

en: Expiry date/time must be in the future
hr_HR: Datum/vrijeme odjavljivanja mora biti u budućnosti

en: Explore
hr_HR: Pretraži

en: Explore child pages of '%(title)s'
hr_HR: Pretraži djecu stranice '%(title)s'

en: Explore subpages of '%(title)s'
hr_HR: Pretraži podstranice od '%(title)s'

en: External link
hr_HR: Vanjska poveznica

en: Field
hr_HR: Polje

en: Fields
hr_HR: Polja

en: First Name
hr_HR: Ime

en: Forgotten password?
hr_HR: Zaboravljena lozinka?

en: Give your workflow a name
hr_HR: Nazovite vaš tijek rada

en: Go live date/time must be before expiry date/time
hr_HR: Zakazan datum/vrijeme objavljivanja mora biti prije zakazanog datuma/vremena odjavljivanja.

en: Go to Wagtail admin
hr_HR: Idi na Wagtail administraciju

en: Heading %(level)d
hr_HR: Naslov %(level)d

en: Hello %(username)s,
hr_HR: Pozdrav %(username)s,

en: History
hr_HR: Povijest

en: Home
hr_HR: Naslovna

en: Incomplete task
hr_HR: Nepotpun zadatak

en: Initial Revision
hr_HR: Početna revizija

en: Insert anchor
hr_HR: Dodaj sidro

en: Insert link
hr_HR: Dodaj poveznicu

en: Inspect
hr_HR: Pregledaj

en: Inspect '%(title)s'
hr_HR: Pregledaj '%(title)s'

en: Inspecting
hr_HR: Pregled

en: Internal link
hr_HR: Unutarnja poveznica

en: Invalid password reset link
hr_HR: Neispravna poveznica za ponovno postavljanje lozinke

en: Italic
hr_HR: Kurziv

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: Last published at
hr_HR: Zadnji put objavljeno

en: Last published before
hr_HR: Zadnji put objavljeno prije

en: Latest
hr_HR: Najnovije

en: Link
hr_HR: Poveznica

en: Live
hr_HR: Uživo

en: Live version
hr_HR: Verzija uživo

en: Lock
hr_HR: Zaključaj

en: Locked
hr_HR: Zaključano

en: Locked at
hr_HR: Zaključano u

en: Locked pages
hr_HR: Zaključane stranice

en: Locking status
hr_HR: Status zaključavanja

en: Log out
hr_HR: Odjava

en: Login
hr_HR: Prijava

en: Minimap
hr_HR: Prozor za prelistavanje

en: More
hr_HR: Više

en: More options for '%(title)s'
hr_HR: Više opcija za '%(title)s'

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Move %(title)s
hr_HR: Premjesti %(title)s

en: Move down
hr_HR: Pomakni prema dolje

en: Move page '%(title)s'
hr_HR: Premjesti stranicu '%(title)s'

en: Move up
hr_HR: Pomakni prema gore

en: Name
hr_HR: Naziv

en: New
hr_HR: Novi

en: New comments
hr_HR: Novi komentari

en: New comments:
hr_HR: Novi komentari:

en: New parent page
hr_HR: Nova roditeljska stranica

en: New replies
hr_HR: Novi odgovori

en: New replies to:
hr_HR: Novi odgovori na:

en: New replies:
hr_HR: Novi odgovori:

en: New slug
hr_HR: Novi slug

en: New title
hr_HR: Novi naslov

en: New workflow
hr_HR: Novi tijek rada

en: New workflow task
hr_HR: Novi zadatak tijeka rada

en: New: %(model_name)s
hr_HR: Novi: %(model_name)s

en: Next
hr_HR: Sljedeća

en: No
hr_HR: Ne

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
hr_HR: Nema postavljenih zbirki. Zašto ne <a href="%(add_collection_url)s">dodate jednu</a>?

en: No locked pages found.
hr_HR: Nema zaključanih stranica.

en: No log entries found.
hr_HR: Nema pronađenih zapisa.

en: No pages found.
hr_HR: Nema pronađenih stranica.

en: No pages use
hr_HR: Nema stranica koje koriste

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hr_HR: Nema postavljenih zadataka. Zašto ne <a href="%(add_url)s">dodate jedan</a>?

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hr_HR: Nema postavljenih tijekova rada. Zašto ne <a href="%(add_url)s">dodate jedan</a>?

en: No, don't delete
hr_HR: Ne, nemoj izbrisati

en: No, don't delete it
hr_HR: Ne, nemoj izbrisati

en: No, don't unpublish
hr_HR: Ne, nemoj odjaviti

en: No, don't unschedule
hr_HR: Ne, nemoj otkazati

en: No, leave it as an alias
hr_HR: Ne, ostavi kao alias

en: None
hr_HR: Nema

en: Not started
hr_HR: Nije započeto

en: Not used
hr_HR: Ne koristi se

en: Numbered list
hr_HR: Numerirani popis

en: Other searches
hr_HR: Ostale pretrage

en: Page
hr_HR: Stranica

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
hr_HR: Stranica %(page_num)s od %(total_pages)s.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' i podstranice '%(subpages_count)s' su kopirane.

en: Page '%(page_title)s' copied.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je kopirana.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je stvorena i objavljena.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je stvorena i zakazano joj je objavljivanje.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je stvorena i poslana na moderiranje.

en: Page '%(page_title)s' created.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je stvorena.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je izbrisana.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je objavljena.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
hr_HR: Stranici '%(page_title)s' je zakazano objavljivanje.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je poslana na moderiranje.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
hr_HR: Stanica '%(page_title)s' je ažurirana.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' postoji uživo i ovoj verziji je zakazano objavljivanje.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je otključana.

en: Page '%(page_title)s' moved.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je premještena.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
hr_HR: Stranica '%(page_title)s' je odjavljena.

en: Page history
hr_HR: Povijest stranice

en: Page locked
hr_HR: Stranica zaključana

en: Page types
hr_HR: Vrste stranica

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: Pages that use workflow
hr_HR: Stranice koje koriste tijek rada

en: Pages that use workflow '%(name)s'
hr_HR: Stranice koje koriste tijek rada '%(name)s'

en: Pages using
hr_HR: Stranice koje koriste

en: Pages using %(page_type)s
hr_HR: Stranice koje koriste %(page_type)s

en: Pagination
hr_HR: Numeriranje stranica

en: Parent
hr_HR: Roditelj

en: Parent page
hr_HR: Roditeljska stranica

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Password change successful
hr_HR: Lozinka je uspješno promijenjena

en: Password reset
hr_HR: Ponovno postavljanje lozinke

en: Phone link
hr_HR: Telefonska poveznica

en: Please follow the link below to reset your password:
hr_HR: Molimo pratite poveznicu kako bi postavili novu lozinku:

en: Please select another parent
hr_HR: Molimo odaberite drugog roditelja

en: Please select at least one group.
hr_HR: Molimo odaberite barem jednu grupu

en: Preferred language
hr_HR: Odabrani jezik

en: Preview
hr_HR: Pregled

en: Preview draft version of '%(title)s'
hr_HR: Pregledajte skicu od '%(title)s'

en: Previous
hr_HR: Prethodna

en: Privacy
hr_HR: Privatnost

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
hr_HR: Postavke privatnosti će se također primijeniti na sve podređene stranice.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
hr_HR: Postavke privatnosti određuju tko može vidjeti dokumente u ovoj zbirci.

en: Private
hr_HR: Privatno

en: Promote
hr_HR: Promoviraj

en: Public
hr_HR: Javno

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: Publish copied page
hr_HR: Objavi kopiranu stranicu

en: Publish copies
hr_HR: Objavi kopije

en: Publish page
hr_HR: Objavi stranicu

en: Publish this version
hr_HR: Objavi ovu verziju

en: Published
hr_HR: Objavljeno

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
hr_HR: Objavljivanje stranice će otkazati trenutni tijek rada.

en: Publishing…
hr_HR: Objava u tijeku...

en: Redo
hr_HR: Ponovi

en: Remember me
hr_HR: Zapamti me

en: Replace current draft
hr_HR: Zamijeni trenutnu skicu

en: Reports
hr_HR: Izvješća

en: Request a new password reset
hr_HR: Zatražite novo postavljanje lozinke

en: Requested By
hr_HR: Zatražio korisnik

en: Requested by
hr_HR: Zatražio korisnik

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
hr_HR: Zatražio korisnik <b>%(modified_by)s</b>

en: Reset password
hr_HR: Ponovno postavi lozinku

en: Reset your password
hr_HR: Ponovno postavite vašu lozinku

en: Restart workflow
hr_HR: Ponovno pokreni tijek rada

en: Resubmit to %(task_name)s
hr_HR: Ponovno pošalji na %(task_name)s

en: Review this version
hr_HR: Pregledaj ovu verziju

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Save Draft
hr_HR: Spremi skicu

en: Save draft
hr_HR: Spremi skicu

en: Saving…
hr_HR: Spremanje...

en: Search
hr_HR: Pretraga

en: Search term
hr_HR: Pojam za pretraživanje

en: Select all
hr_HR: Odaberi sve

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
hr_HR: Odaberite hijerarhisku poziciju. Napomena: zbirka ne može postati dijete same sebe ili svojih potomaka.

en: Set collection privacy. Current status: Private
hr_HR: Postavi privatnost zbirke. Trenutni status: Privatno

en: Set collection privacy. Current status: Public
hr_HR: Postavi privatnost zbirke. Trenutni status: Javno

en: Set your new password
hr_HR: Postavite vašu novu lozinku

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Show
hr_HR: Prikaži

en: Show in Explorer
hr_HR: Prikaži u pretraživaču

en: Sign in
hr_HR: Prijavi se

en: Sign in to Wagtail
hr_HR: Prijavite se na Wagtail

en: Signing in…
hr_HR: Prijava u tijeku...

en: Site
hr_HR: Sjedište

en: Site history
hr_HR: Povijest sjedišta

en: Site summary
hr_HR: Sažetak

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
hr_HR: Nažalost nisu pronađene stranice koje odgovaraju <em>%(query_string)s</em>

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
hr_HR: Nažalost nisu pronađeni zadaci koji odgovaraju "<em>%(query_string)s</em>"

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
hr_HR: Nažalost nemate dozvolu za pristup ovoj stranici.

en: Sort
hr_HR: Sortiraj

en: Sort menu order
hr_HR: Sortiraj poredak izbornika

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
hr_HR: Sortiranje djece unutar '%(parent)s' po '%(label)s' u uzlaznom poretku.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
hr_HR: Sortiranje djece unutar '%(parent)s' po '%(label)s' u silaznom poretku.

en: Started at
hr_HR: Započeto u

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
hr_HR: Započeto u <b>%(started_at)s</b>

en: Step %(step_number)s
hr_HR: Korak %(step_number)s

en: Strikethrough
hr_HR: Precrtano

en: Submit for moderation
hr_HR: Pošalji moderatoru

en: Submit to %(workflow_name)s
hr_HR: Pošalji na %(workflow_name)s

en: Subscript
hr_HR: Indeks

en: Superscript
hr_HR: Eksponent

en: Tag
hr_HR: Oznaka

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
hr_HR: Oznaka(e) %(value_too_long)s su dulje od %(max_tag_length)d znakova

en: Task
hr_HR: Zadatak

en: Task '%(object)s' created.
hr_HR: Zadatak '%(object)s' je stvoren.

en: Task '%(object)s' disabled.
hr_HR: Zadatak '%(object)s' je onemogućen.

en: Task '%(object)s' updated.
hr_HR: Zadatak '%(object)s' je ažuriran.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
hr_HR: Zadatak '%(task_name)s' je omogućen.

en: Task type
hr_HR: Vrsta zadatka

en: Tasks
hr_HR: Zadaci

en: The collection could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati zbirku zbog grešaka.

en: The following comment was left: "%(comment)s"
hr_HR: Ostavljen je sljedeći komentar: "%(comment)s"

en: The page "%(title)s" has been approved
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odobrena

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odobrena u "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odobrena u "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odobrena u tijeku rada "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved.
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odobrena.

en: The page "%(title)s" has been rejected
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odbijena

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
hr_HR: Stranicu "%(title)s" je odbio korisnik %(rejector)s tijekom "%(task)s" u tijeku radu "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odbijena tijekom "%(task)s" u tijeku radu "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odbijena tijekom "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odbijena tijekom "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odbijena u fazi moderacije "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected.
hr_HR: Stranica "%(title)s" je odbijena.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
hr_HR: Stranica "%(title)s" je poslana na moderiranje u tijek rada "%(workflow)s" od strane korisnika %(requester)s.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
hr_HR: Stranica "%(title)s" je poslana na moderiranje u tijek rada "%(workflow)s".

en: The page could not be created due to validation errors
hr_HR: Nije moguće stvoriti stranicu zbog grešaka

en: The page could not be saved as it is locked
hr_HR: Nije moguće sačuvati stranicu budući da je zaključana

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
hr_HR: Poveznica za ponovno postavljanje lozinke je neispravna, moguće je da je već iskorištena.

en: The requested page could not be found.
hr_HR: Traženu stranicu nije moguće pronaći.

en: There are no differences between these two versions
hr_HR: Nema razlika između ove dvije verzije.

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hr_HR: Nema uključenih zadataka. Zašto ne <a href="%(add_url)s">dodate jedan</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hr_HR: Nema omogućenih tijekova rada. Zašto ne <a href="%(add_url)s">dodate jedan</a>?

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
hr_HR[0]: Pronađen je %(counter)s rezultat
hr_HR[1]: Pronađeno je %(counter)s rezultata
hr_HR[2]: Pronađeno je %(counter)s rezultata

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
hr_HR: Zbirku nije moguće izbrisati zato što nije prazna. Ona sadrži:

en: This collection has been made private by a parent collection.
hr_HR: Ovu zbirku je nadređena zbirka učinila privatnom.

en: This copy will be a child of this given parent page.
hr_HR: Ova kopija će biti dijete odabrane stranice.

en: This field is required.
hr_HR: Ovo polje je obavezno.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
hr_HR: Ovo je vaša kontrolna ploča koja će prikazivati korisne informacije o sadržaju koji stvorite.

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
hr_HR: Ovoj stranici je već prirdružen tijek rada '%(workflow_name)s'.

en: This page has been made private by a parent page.
hr_HR: Ovu stranicu je nadređena stranica učinila privatnom.

en: This page has unsaved changes.
hr_HR: Stranica sadrži promjene koje nisu spremljene

en: This page is an alias of another page.
hr_HR: Stranica je alias od druge stranice.

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
hr_HR: Stranica je objavljena. Želite li objaviti i njenu kopiju?

en: This page is locked to further editing
hr_HR: Ova stranica je zaključana za daljnje uređivanje

en: This page is protected from public view
hr_HR: Stranica je sakrivena od javnosti

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
hr_HR: Slug se već koristi u kontekstu roditeljske stranice "%(parent_page_title)s"

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
hr_HR[0]: Ovo će kopirati %(count)s podstranicu.
hr_HR[1]: Ovo će kopirati %(count)s podstranica.
hr_HR[2]: Ovo će kopirati %(count)s podstranica.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
hr_HR: Ovaj tijek je onemogućen, pa ga nije moguće pridružiti ni jednoj stranici.

en: Timeline
hr_HR: Vremenska crta

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Toggle breadcrumbs
hr_HR: Prikaži/sakrij navigacijsku traku

en: Type
hr_HR: Tip

en: Undo
hr_HR: Vrati

en: Unlock
hr_HR: Odblokiraj

en: Unlocked
hr_HR: Otključano

en: Unpublish
hr_HR: Odjavi

en: Unpublish %(title)s
hr_HR: Odjavi %(title)s

en: Unpublish page '%(title)s'
hr_HR: Odjavi stranicu '%(title)s'

en: Unschedule
hr_HR: Otkaži

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
hr_HR: Odjavi reviziju %(revision.id)s za %(title)s

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Updated
hr_HR: Ažurirano

en: Upload a profile picture
hr_HR: Učitajte sliku profila

en: Usage
hr_HR: Upotreba

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
hr_HR[0]: Korišten %(usage_count)s put
hr_HR[1]: Korišteno %(usage_count)s puta
hr_HR[2]: Korišteno %(usage_count)s puta

en: Used by
hr_HR: Koristi ga

en: Used on
hr_HR: Koristi se u

en: User
hr_HR: Korisnik

en: View draft
hr_HR: Pogledaj skicu

en: View live
hr_HR: Pogledaj uživo

en: View live version of '%(title)s'
hr_HR: Pogledajte verziju uživo od '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
hr_HR: Pogledaj povijest stranice '%(title)s'

en: Visibility
hr_HR: Vidljivost

en: Visit the live page
hr_HR: Posjetite stranicu uživo

en: Wagtail admin
hr_HR: Wagtail administracija

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
hr_HR: Dobrodošli na %(site_name)s Wagtail CMS

en: Workflow
hr_HR: Tijek rada

en: Workflow '%(object)s' created.
hr_HR: Tijek rada '%(object)s' je stvoren.

en: Workflow '%(object)s' disabled.
hr_HR: Tijek rada '%(object)s' je onemogućen.

en: Workflow '%(object)s' updated.
hr_HR: Tijek rada '%(object)s' je ažuriran.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
hr_HR: Tijek rada '%(workflow_name)s' je omogućen.

en: Workflow completed
hr_HR: Tijek rada je završio

en: Workflow history
hr_HR: Povijest tijeka rada

en: Workflow history for
hr_HR: Povijest tijeka rada od

en: Workflow history for %(title)s
hr_HR: Povijest tijeka rada od %(title)s

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
hr_HR: Tijek rada na stranici '%(page_title)s' je otkazan.

en: Workflow progress
hr_HR: Napredak tijeka rada

en: Workflow started
hr_HR: Tijek rada je započeo

en: Workflow tasks
hr_HR: Zadaci tijeka rada

en: Workflows
hr_HR: Tijekovi rada

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
hr_HR: Tijekovi rada se primjenjuju i na podređene stranice. Ako odaberete roditeljsku stranicu, njena djeca će također koristiti ovaj tijek rada. Pogledajte <a href="%(workflow_pages_url)s">popis stranica</a> na koje se primjenjuje vaš tijek rada.

en: Would you still like to publish this page?
hr_HR: Želite li i dalje objaviti ovu stranicu?

en: Yes
hr_HR: Da

en: Yes, convert it
hr_HR: Da, pretvori

en: Yes, delete
hr_HR: Da, izbriši

en: Yes, delete it
hr_HR: Da, izbriši

en: Yes, disable
hr_HR: Da, onemogući

en: Yes, move this page
hr_HR: Da, premjesti stranicu

en: Yes, unpublish it
hr_HR: Da, odjavi

en: Yes, unschedule
hr_HR: Da, otkaži

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
hr_HR: Gledate prijašnju verziju ove stranice iz <b>%(created_at)s</b> korisnika %(user)s

en: You can edit the page here:
hr_HR: Stranicu možete urediti ovdje:

en: You can preview the page here:
hr_HR: Stranicu možete pregledati ovdje:

en: You can view the page here:
hr_HR: Stranicu možete pogledati ovdje:

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
hr_HR: Ne možete pridružiti ovaj tijek rada istoj stranici više puta.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
hr_HR: Ne možete kopirati stranicu unutar same sebe ako kopirate i podstranice.

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
hr_HR: Nije moguće dodati više skupova dozvola za istu zbirku.

en: You do not have permission to access the admin
hr_HR: Nemate dozvolu za pristup administraciji

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
hr_HR: Nemate dozvolu za kopiranje stranice "%(page_title)s"

en: You have been successfully logged out.
hr_HR: Uspješno ste odjavljeni.

en: You haven't created any tasks.
hr_HR: Nemate stvorenih zadataka.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
hr_HR: Vaše %(username_field)s i lozinka se ne podudaraju. Molimo pokušajte ponovno.

en: Your locked pages
hr_HR: Vaše zaključane stranice

en: Your most recent edits
hr_HR: Vaša nedavna uređivanja

en: Your username (in case you've forgotten):
hr_HR: Vaše korisničko ime (u slučaju da ste zaboravili):

en: with comment:
hr_HR: uz komentar:
