Wagtail - en to hu translation catalogue (813 entries)

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
hu: %(action)s végrehajtva ekkor: <b>%(at)s</b>

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
hu: %(action)s végrehajtva <b>%(who)s</b> által

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
hu: %(action)s végrehajtva <b>%(who)s</b> által ekkor: <b>%(at)s</b>

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
hu[0]: A másolni kívánt oldalt már közzétették %(count)s példányban. A másolatát is közzéteszi?
hu[1]: A másolni kívánt oldalakat már közzétették %(count)s példányban. A másolatait is közzéteszi?

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
hu: %(editor)s frissítette a megjegyzéseit itt: "%(title)s"

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
hu: %(editor)sfrissítette a megjegyzését itt: "%(title)s".

en: %(label)s and Publish
hu: %(label)s és közzététel

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
hu: '%(object)s' %(model_name)s létrehozva és közzétéve.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and scheduled for publishing.
hu: '%(object)s' %(model_name)s létrehozva és időzítve.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and submitted for moderation.
hu: '%(object)s' %(model_name)slétrehozva és benyújtva moderálásra.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
hu: %(model_name)s '%(object)s' létrehozva.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
hu: %(model_name)s '%(object)s' törölve.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been replaced with version from %(timestamp)s.
hu: A(z) '%(object)s' %(model_name)s le lett cserélve a %(timestamp)s időpontban szerkesztett verzióval.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
hu: '%(object)s' %(model_name)s időzítve.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been submitted for moderation.
hu: '%(object)s' %(model_name)sbenyújtva moderálásra.

en: %(model_name)s '%(object)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
hu: '%(object)s' %(model_name)s közzétéve, és ez a verzió időzítve van.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated and published.
hu: '%(object)s' %(model_name)s frissítve és közzétéve.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
hu: %(model_name)s'%(object)s' frissítve.

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
hu: '%(title)s' %(model_name)szárolása fel lett oldva.

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
hu[0]: %(num_pages)d oldal átmozgatva
hu[1]: %(num_pages)d oldal átmozgatva

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been deleted | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
hu[0]: %(num_parent_objects)d oldal, és %(num_child_objects)d aloldal törölve lett
hu[1]: %(num_parent_objects)d oldal, és %(num_child_objects)d aloldal törölve lett

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been published | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been published
hu[0]: %(num_parent_objects)d oldal és %(num_child_objects)d aloldal közzétéve
hu[1]: %(num_parent_objects)d oldal és %(num_child_objects)d aloldal közzétéve

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been unpublished | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been unpublished
hu[0]: %(num_parent_objects)d oldal és %(num_child_objects)d aloldal visszavonva
hu[1]: %(num_parent_objects)d oldal és %(num_child_objects)d aloldal visszavonva

en: %(num_parent_objects)d pages have been deleted
hu: %(num_parent_objects)d oldal törölve lett

en: %(num_parent_objects)d pages have been published
hu: %(num_parent_objects)d oldal közzétéve

en: %(num_parent_objects)d pages have been unpublished
hu: %(num_parent_objects)d oldal visszavonva

en: %(objects)s documents selected
hu: %(objects)s dokumentum kiválasztva

en: %(objects)s images selected
hu: %(objects)s kép kiválasztva

en: %(objects)s items selected
hu: %(objects)s elem kiválasztva

en: %(objects)s pages selected
hu: %(objects)s oldal kiválasztva

en: %(objects)s snippets selected
hu: %(objects)s elem kiválasztva

en: %(objects)s users selected
hu: %(objects)s felhasználó kiválasztva

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s
hu: %(start_index)s - %(end_index)s / %(items_count)s

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s across entire site.
hu: %(start_index)s - %(end_index)s / %(items_count)s a teljes oldalon.

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
hu: %(start_index)s - %(end_index)s / %(items_count)s itt: '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: %(status_display)s %(task_name)s %(started_at)s
hu: %(status_display)s%(task_name)s%(started_at)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
hu: %(user_display_name)s ekkor: %(time)s

en: %(time_period)s ago
hu: %(time_period)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
hu: %(user_display_name)s %(time_period)s

en: '%(object)s' unpublished.
hu: '%(object)s' visszavonva.

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
hu: '%(page_title)s' mozgatása sikeres volt.

en: (Private %(object)s)
hu: (Privát %(object)s)

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
hu[0]: + %(counter)s további
hu[1]: + %(counter)s további

en: 0 minutes
hu: 0 perc

en: 1 document selected
hu: 1 dokumentum kiválasztva

en: 1 image selected
hu: 1 kép kiválasztva

en: 1 item selected
hu: 1 elem kiválasztva

en: 1 page | %(counter)s pages
hu[0]: 1 oldal
hu[1]: %(counter)s oldal

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been deleted | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
hu[0]: 1 oldal és %(num_child_objects)d aloldala törölve lett
hu[1]: 1 oldal és %(num_child_objects)daloldala törölve lett

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been published | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been published
hu[0]: 1 oldal és %(num_child_objects)d aloldal közzétéve
hu[1]: 1 oldal és %(num_child_objects)d aloldal közzétéve

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been unpublished | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been unpublished
hu[0]: 1 oldal és %(num_child_objects)d aloldal visszavonva
hu[1]: 1 oldal és %(num_child_objects)d aloldal visszavonva

en: 1 page has been deleted
hu: 1 oldal törölve lett

en: 1 page has been published
hu: 1 oldal közzétéve

en: 1 page has been unpublished
hu: 1 oldal visszavonva

en: 1 page selected
hu: 1 oldal kiválasztva

en: 1 snippet selected
hu: 1 elem kiválasztva

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
hu[0]: 1 elem típus
hu[1]: %(counter)s elem típus

en: 1 user selected
hu: 1 felhasználó kiválasztva

en: <span>%(total)s</span> Page <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Pages <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
hu[0]: <span>%(total)s</span> oldal létrehozva ezen az oldalon: <span class="w-sr-only">%(site_name)s</span>
hu[1]: <span>%(total)s</span> oldal létrehozva ezen az oldalon: <span class="w-sr-only">%(site_name)s</span>

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
hu: A jelszavának módosításához szükséges linket elküldtük e-mailben.

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Account
hu: Felhasználói fiók

en: Action
hu: Akció

en: Action type
hu: Akció típusa

en: Actions
hu: Akciók

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add %(label)s
hu: %(label)s hozzáadása

en: Add %(model_name)s
hu: %(model_name)s hozzáadása

en: Add a child page
hu: Gyermek oldal hozzáadása

en: Add a child page to '%(title)s'
hu: Gyermek oldal hozzáadása ehhez: '%(title)s'

en: Add a collection
hu: Gyűjtemény létrehozása

en: Add a collection permission
hu: Gyűjtemény jogosultság hozzáadása

en: Add a phone link
hu: Telefonszám link hozzáadása

en: Add a workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: Add an anchor link
hu: Belső hivatkozás hozzáadása

en: Add an email link
hu: Email link hozzáadása

en: Add an external link
hu: Külső link hozzáadása

en: Add child page
hu: Gyermek oldal hozzáadása

en: Add collection
hu: Gyűjtemény létrehozása

en: Add collections
hu: Gyűjtemények hozzáadása

en: Add comment
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Add tasks to your workflow
hu: Feladatok hozzáadása a munkafolyamathoz

en: Aging pages
hu: Régi oldalak

en: Alias
hu: Kapcsolt példány

en: All
hu: Összes

en: All %(objects)s documents on this screen selected
hu: Mint a(z) %(objects)s dokumentum kiválasztva ezen a képernyőn

en: All %(objects)s images on this screen selected
hu: Mint a(z) %(objects)s kép kiválasztva ezen a képernyőn

en: All %(objects)s items on this screen selected
hu: Mind a(z) %(objects)s elem kiválasztva ezen a képernyőn

en: All %(objects)s pages on this screen selected
hu: Mind a(z) %(objects)s oldal ezen a képernyőn kiválasztva

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
hu: Mind a(z) %(objects)s elem kiválasztva ezen a képernyőn

en: All %(objects)s users on this screen selected
hu: Mind a(z) %(objects)s felhasználó kiválasztva ezen a képernyőn

en: All collections
hu: Összes gyűjtemény

en: All documents in listing selected
hu: Összes dokumentum kiválasztva a listában

en: All images in listing selected
hu: Minden kép kiválasztva a listában

en: All items in listing selected
hu: Minden elem kiválasztva a listában

en: All pages in listing selected
hu: Összes oldal a listában kiválasztva

en: All snippets in listing selected
hu: Minden elem kiválasztva a listában

en: All types
hu: Összes típus

en: All users in listing selected
hu: Minden felhasználó kiválasztva a listában

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
hu: Ezen felül <a href="%(unpublish_url)s">visszavonhatja az oldalt</a>. Ez eltünteti az oldalt a látogatók elől, és később bármikor tovább szerkeszthető, illetve újra közzétehető.

en: Anchor link
hu: Belső hivatkozás

en: Any
hu: Bármelyik

en: Anyone can edit this %(model_name)s
hu: Bárki szerkesztheti ezt a(z) %(model_name)s tartalmat

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
hu: Bárki szerkesztheti ezt a(z) %(model_name)startalmat. Zárolással meg lehet akadályozni, hogy mások módosítsák.

en: Anyone with editing permissions can create schedules
hu: Bárki, akinek szerkesztési joga van, tud időzíteni

en: App
hu: Névtér

en: Apply filters
hu: Szűrés

en: Approved by %(approved_by)s
hu: %(approved_by)s jóváhagyta

en: Approved task
hu: Jóváhagyott feladat

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
hu: Biztosan átkonvertálja ezt a kapcsolt példányt hagyományos oldallá?

en: Are you sure you want to delete these pages?
hu: Biztosan törölni szeretné ezeket az oldalakat?

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
hu: Biztosan törölni kívánja ezt a(z) %(model_name)s tartalmat?

en: Are you sure you want to delete this collection?
hu: Biztosan törli a gyűjteményt?

en: Are you sure you want to delete this page?
hu: Biztosan törölni kívánja ezt az oldalt?

en: Are you sure you want to disable this task?
hu: Biztosan ki akarja kapcsolni ezt a feladatot?

en: Are you sure you want to disable this workflow?
hu: Biztosan ki akarja kapcsolni ezt a munkafolyamatot?

en: Are you sure you want to move these pages?
hu: Biztosan mozgatni szeretné ezeket az oldalakat?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
hu: Biztosan átmozgatja ezt az oldalt, és a hozzá tartozó aloldalakat ide: '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
hu: Biztosan átmozgatja ezt az oldalt ide: '%(title)s'?

en: Are you sure you want to publish these pages?
hu: Biztosan közzé szeretné tenni ezeket az oldalakat?

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
hu: Biztosan vissza szeretné vonni ezeket az oldalakat?

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
hu: Biztosan visszavonja a(z) %(model_name)s tartalmat?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
hu: Biztosan vissza szeretné vonni ezt az oldalt?

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
hu: Biztosan visszavonja a verzió időzített megjelenítését?

en: Assign to another page
hu: Másik oldalhoz rendelés

en: Assign your workflow to pages
hu: Munkafolyamat hozzárendelése oldalakhoz

en: Assign your workflow to snippets
hu: Munkamenet hozzárendelése elemekhez

en: Assigned pages
hu: Hozzárendelt oldalak

en: Available in %(translations_total)s locales
hu: %(translations_total)s nyelven elérhező

en: Awaiting
hu: Várakozik

en: Awaiting my review
hu: Átnézésre vár

en: Awaiting your review
hu: Ellenőrzésre vár

en: Back
hu: Vissza

en: Blockquote
hu: Idézet

en: Bold
hu: Félkövér

en: Breadcrumb
hu: Navigációs sáv

en: Bulk actions
hu: Tömeges akciók

en: Bulleted list
hu: Lista

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
hu: De csak a közzétételi jogosultsággal rendelkező felhasználók tudják érvényessé tenni.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cancel scheduled publish
hu: Időzített közzététel visszavonása

en: Cancel workflow
hu: Munkafolyamat felfüggesztése

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
hu: '%(title)s' aloldalak sorrendjének megváltoztatása

en: Change privacy
hu: Láthatóság megváltoztatása

en: Changes
hu: Változtatások

en: Changes requested
hu: Változtatás kérve

en: Changes requested %(finished_at)s
hu: Változtatások kérése ekkor: %(finished_at)s

en: Changes requested at
hu: Változtatások kérése:

en: Changes requested by %(requested_by)s
hu: %(requested_by)s által kért változtatások

en: Check your email
hu: Ellenőrizze emailjeit

en: Checks
hu: Ellenőrzések

en: Choose
hu: Kiválasztás

en: Choose a different task type
hu: Másik feladat típus választása

en: Choose a page
hu: Oldal kiválasztása

en: Choose a task
hu: Feladat kiválasztása

en: Choose an item
hu: Elem kiválasztása

en: Choose another
hu: Másik kiválasztása

en: Choose another item
hu: Másik elem kiválasztása

en: Choose another page
hu: Másik oldal választása

en: Choose another task
hu: Másik feladat kiválasztása

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
hu: Válassza ki, hogy a(z) %(model_name)s mikor lesz közzétéve és/vagy elrejtve

en: Choose when this page should go live and/or expire
hu: Válassza ki, hogy az oldal mikor lesz közzétéve vagy eltüntetve

en: Choose which type of page you'd like to create.
hu: Kérjük válassza ki, hogy milyen típusú oldalt szeretne létrehozni.

en: Choose which type of task you'd like to create.
hu: Kérjük válassza ki, hogy milyen feladat típust szeretne létrehozni.

en: Choose who can view the live version of this page
hu: Válassza ki, hogy kik nézhetik meg az oldal közzétett változatát

en: Clear
hu: Alapállapot

en: Clear choice
hu: Kiválasztás törlése

en: Close
hu: Bezár

en: Close dialog
hu: Ablak bezárása

en: Code
hu: Kód

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Collection '%(object)s' created.
hu:  Gyűjtemény létrehozva: '%(object)s'.

en: Collection '%(object)s' deleted.
hu: Gyűjtemény törölve: '%(object)s'.

en: Collection '%(object)s' updated.
hu: Gyűjtemény frissítve: '%(object)s'.

en: Collection management permissions
hu: Gyűjtemény kezelői jogosultságok

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comment notifications
hu: Értesítések megjegyzésekről

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Compare with current version
hu: Összehasonlítás a jelenlegi verzióval

en: Compare with live version
hu: Hasonlítás az éles verzióval

en: Compare with previous version
hu: Összehasonlítás az előző verzióval

en: Comparing
hu: Összevetés

en: Comparing %(title)s
hu: %(title)s összevetése

en: Completed at
hu: Befejezve:

en: Configure a site now.
hu: Állítson be új webhelyet.

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Confirm selection
hu: Kiválasztás megerősítése

en: Content
hu: Tartalom

en: Continue
hu: Folytatás

en: Convert alias
hu: Kapcsolt példány konvertálása

en: Convert alias %(title)s
hu: %(title)s kapcsolt példány konvertálása

en: Convert this alias into an ordinary page
hu: Kapcsolt példány konvertálása hagyományos oldallá

en: Convert to internal link
hu: Átalakítás belső linkké

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
hu: Ha ezt a belső linket %(page)s típusúra cseréljük, akkor ha a hivatkozott oldal elérése megváltozik, a link is követni fogja. Szeretné lecserélni?

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy %(title)s
hu: %(title)smásolása

en: Copy '%(title)s'
hu: '%(title)s' másolása

en: Copy page '%(title)s'
hu: '%(title)s' oldal másolása

en: Copy subpages
hu: Aloldalak másolása

en: Copy this page
hu: Oldal másolása

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
hu: Javítsa ki a hibákat az előnézet folytatásához (a mentés kiemeli a hibákat)

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create a page in
hu: Oldal létrehozása itt:

en: Create a page in %(title)s
hu: Oldal létrehozása itt: %(title)s

en: Creating…
hu: Létrehozás folyamatban...

en: Current draft
hu: Jelenlegi vázlat

en: Current page status:
hu: Oldal jelenlegi státusza:

en: Current time zone
hu: Jelenlegi időzóna

en: Dashboard
hu: Műszerfal

en: Date
hu: Dátum

en: Date / Time
hu: Dátum / idő

en: Date from
hu: Dátumtól

en: Date to
hu: Dátumig

en: Date updated
hu: Frissítés dátuma

en: Date/Time
hu: Dátum/idő

en: Default avatar
hu: Alapértelmezett avatár

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete %(title)s
hu: %(title)s törlése

en: Delete '%(title)s'
hu: '%(title)s' törlése

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
hu[0]: 1 oldal törlése
hu[1]: %(counter)s oldal törlése

en: Delete collection
hu: Gyűjtemény törlése

en: Delete collections
hu: Gyűjtemények törlése

en: Delete page '%(title)s'
hu: '%(title)s' oldal törlése

en: Delete selected pages
hu: Kiválasztott oldalak törlése

en: Deleted comments
hu: Törölt megjegyzések

en: Deleted comments:
hu: Törölt megjegyzések:

en: Deleting this page will also delete %(descendant_count)s child page. | Deleting this page will also delete %(descendant_count)s more child pages.
hu[0]: Az oldal törléséve további %(descendant_count)s gyermek oldal is törölve lesz.
hu[1]: Az oldal törlésével további %(descendant_count)s gyermekoldal is törölve lesz.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translation of this page. | This will also delete %(descendant_count)s more child pages. Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations of this page.
hu[0]: A törlés egyben %(translation_count)s fordítást is törölni fog.
hu[1]: A törlés egyben %(descendant_count)s további gyermekoldalt is töröni fog. Ezen felül %(translation_count)s fordítás is törlésre kerül.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
hu[0]: Az oldal törlésekor%(translation_count)s fordítás, és %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.
hu[1]: Az oldal törlésekor %(translation_count)s fordítás, és %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
hu[0]: Az oldal törlésekor 1 fordítás, és összesen %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.
hu[1]: Az oldal törlésekor 1 fordítás, és összesen %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.

en: Disable
hu: Kikapcsol

en: Disable ordering of child pages
hu: Aloldalak sorrendezésének tiltása

en: Disable task
hu: Feladat kikapcsolása

en: Disable workflow
hu: Munkafolyamat kikapcsolása

en: Disabled
hu: Kikapcsoltva

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
hu: De aggodalomra semmi ok. A <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail szerkesztők kézikönyve</a> (angol nyelvű) bemutatja az újdonságokat és változásokat!

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Download XLSX
hu: XSLX letöltése

en: Draft
hu: Vázlat

en: Drag
hu: Megragadás

en: Earliest
hu: Legkorábbi

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit '%(title)s'
hu: '%(title)s' szerkesztése

en: Edit / Review
hu: Szerkesztés / ellenőrzés

en: Edit collections
hu: Gyűjtemények szerkesztése

en: Edit original page
hu: Eredeti oldal szerkesztése

en: Edit schedule
hu: Időzítés szerkesztése

en: Edit this %(object)s
hu: %(object)s szerkesztése

en: Edit this item
hu: Elem szerkesztése

en: Edit this page
hu: Oldal szerkesztése

en: Edit this task
hu: Feladat szerkesztése

en: Edit your notification preferences here:
hu: Az értesítési beállításait itt módosíthatja:

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Edited by
hu: Szerkesztette

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Editing %(page_type)s
hu: %(page_type)s szerkesztése

en: Editing %(task_type)s
hu: %(task_type)s szerkesztése

en: Editing workflow
hu: Munkafolyamat szerkesztése

en: Editing workflow task
hu: Munkafolyamat feladat szerkesztése

en: Editor Guide
hu: Szerkesztők Kézikönyve (Angol)

en: Enable
hu: Bekapcsol

en: Enable ordering of child pages
hu: Aloldalak sorba rendezésének engedélyezése

en: Enter a search term above
hu: Kérjük adja meg a keresett kifejezést

en: Enter password
hu: Adja meg a jelszavát

en: Enter your %(username_field_name)s
hu: Adja meg a %(username_field_name)s értéket

en: Enter your email address to reset your password
hu: Kérjük adja meg az email címét a jelszó változtatáshoz.

en: Error 404
hu: 404-es hiba

en: Error 404: Page not found
hu: 404-es hiba: az oldal nem található

en: Existing
hu: Létező

en: Expiry date/time must be in the future
hu: A lejárat dátumának/idejének egy jövőbeni időpontnak kell lennie.

en: Expiry:
hu: Lejárat:

en: Explore
hu: Tallózás

en: Explore child pages of '%(title)s'
hu: '%(title)s' gyermek oldalainak tallózása

en: Explore subpages of '%(title)s'
hu: '%(title)s' aloldalainak tallózása

en: Exploring
hu: Felfedezés

en: External link
hu: Külső link

en: Field
hu: Mező

en: Fields
hu: Mezők

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter by
hu: Szűrés

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First published
hu: Első közzététel időpontja

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
hu: Fókuszáljon a fogd-és-vidd ikonra, majd a fel/le nyilak segítségével mozgassa az elemet, majd nyomjon entert a változtatások mentéséhez.

en: For search engines
hu: Keresőmotorok számára

en: For site menus
hu: Oldal menük számára

en: Forgotten password?
hu: Elfelejtette jelszavát?

en: Give your workflow a name
hu: Munkafolyamat elnevezése

en: Go back
hu: Vissza

en: Go live date/time must be before expiry date/time
hu: A megjelenés dátumának/idejének a lejárat ideje előttinek kell lennie

en: Go to Wagtail admin
hu: Admin felület megnyitása

en: Go-live:
hu: Megjelenés:

en: Has child pages
hu: Vannak gyermekoldalai

en: Heading %(level)d
hu: Fejléc %(level)d

en: Hello %(username)s,
hu: Helló %(username)s,

en: Help
hu: Segítség

en: History
hu: Történet

en: Home
hu: Nyitólap

en: ID
hu: Azonosító

en: If you confirm deletion
hu: Ha megerősíti a törlést

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
hu: Ha csak egy meglévő webhelyhez kíván új oldalakat adni, akkor annak nyitóoldala alatt hozza őket létre.

en: In Moderation
hu: Jóváhagyás alatt

en: Incomplete task
hu: Befejezetlen feladat

en: Initial Revision
hu: Eredeti verzió

en: Insert anchor
hu: Belső hivatkozás beillesztése

en: Insert link
hu: Link beszúrása

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Inspect '%(title)s'
hu: '%(title)s' vizsgálata

en: Inspecting
hu: Vizsgálat

en: Internal link
hu: Belső link

en: Invalid password reset link
hu: Érvénytelen jelszó módosító link

en: Invalid schedule
hu: Érvénytelen időzítés

en: Issues found
hu: Problémák találhatóak

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
hu[0]: Ezen felül %(translation_count)s fordítás is törlődni fog.
hu[1]: Ezen felül %(translation_count)s fordítás is törlődni fog.

en: It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
hu[0]: Ezen felül %(translation_count)s fordítás, és %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.
hu[1]: Ezen felül %(translation_count)s fordítás, és %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.

en: It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
hu[0]: Ezen felül 1 fordítás, és %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.
hu[1]: Ezen felül 1 fordítás, és összesen %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldal is törlődni fog.

en: Italic
hu: Dőlt

en: Item %(index)s of %(total)s
hu: %(index)s / %(total)s elem

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
hu: A Wagtail használatához Javascript szükséges, de jelenleg ki van kapcsolva. <br />Itt megtalálja <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">a leírását annak, hogy hogyan engedélyezheti a Javascript futtatást böngészőjében</a>.

en: Keep the new pages updated with future changes
hu: Az újonnan létrejövő oldal átveszi az eredeti változtatásait

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last edit
hu: Utolsó szerkesztés

en: Last edited page
hu: Utoljára szerkesztett oldal

en: Last published
hu: Utolsó közzététel

en: Last published at
hu: Utolsó közzététel ideje

en: Last published before
hu: Utolsó közzététel ezelőtt

en: Last published by
hu: Utoljára közzétette

en: Latest
hu: Legkésőbbi

en: Live
hu: Közzétett oldal

en: Live version
hu: Élő verzió

en: Loading
hu: Betöltés

en: Locale
hu: Nyelv

en: Locale:
hu: Nyelv:

en: Lock
hu: Zárol

en: Locked
hu: Zárolt

en: Locked at
hu: Zárolva ekkor:

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
hu: Zárolva ekkor: <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
hu: Zárolva <b>%(locked_by)s</b> által ekkor: <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
hu: Zárolva <b>saját magam</b> által ekkor: <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked pages
hu: Zárolt oldalak

en: Locking status
hu: Zárolás státusz

en: Locking:
hu: Zárolás:

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Minimap
hu: Minitérkép

en: More
hu: Tovább

en: More actions
hu: További akciók

en: More bulk actions
hu: További tömeges akciók

en: More options for '%(title)s'
hu: '%(title)s' további lehetőségei

en: Move
hu: Mozgatás

en: Move %(title)s
hu: %(title)s mozgatása

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
hu[0]: 1 oldal mozgatása
hu[1]: %(counter)s oldal mozgatása

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move page '%(title)s'
hu: '%(title)s' oldal mozgatása

en: Move selected pages
hu: Kiválasztott oldalak átmozgatása

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
hu[0]: Lefelé mozgatva 1 helyet.
hu[1]: Lefelé mozgatva %(counter)s helyet.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
hu[0]: Felfelé mozgatva 1 helyet.
hu[1]: Felfelé mozgatva %(counter)s helyet.

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
hu: A többszavas címkék, amelyekben szóköz van, automatikusan idézőjelek (") közé kerülnek.

en: Name
hu: Név

en: Name and Email
hu: Név és e-mail-cím

en: New
hu: Új

en: New comments
hu: Új megjegyzés

en: New comments:
hu: Új megjegyzések:

en: New parent page
hu: Új szülő oldal

en: New replies
hu: Új válaszok

en: New replies to:
hu: Új válaszok erre:

en: New replies:
hu: Új válaszok:

en: New slug
hu: Új domain-darabka (slug)

en: New title
hu: Új oldalcím

en: New workflow
hu: Új munkafolyamat

en: New workflow task
hu: Új munkafolyamat feladat

en: New: %(model_name)s
hu: Új: %(model_name)s

en: Next
hu: Következő

en: No
hu: Nem

en: No %(model_name)s match your query.
hu: Egyetlen %(model_name)s sem felelt meg a feltételeknek.

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
hu: Nincs még gyűjtemény létrehozva. Miért nem <a href="%(add_collection_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: No locked pages found.
hu: Nincs zárolt oldal.

en: No log entries found.
hu: Nincs naplóbejegyzés.

en: No other translations
hu: Nincs további fordítás

en: No page types found.
hu: Nincs oldaltípus.

en: No pages found.
hu: Nincs megfelelő oldal.

en: No pages match this report's criteria.
hu: Egyetlen oldal sem felel meg a feltételeknek.

en: No pages use
hu: Egyetlen oldal sem használja:

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
hu: Még nem lett beküldve oldal/elem moderálásra

en: No publishing schedule set
hu: Nincs közzététel időzítve

en: No results across entire site.
hu: Nincs találat a teljes oldalon.

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
hu: Nincs találat itt: '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hu: Nincs még feladat létrehozva. Miért nem <a href="%(add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hu: Nincs még munkafolyamat létrehozva. Miért nem <a href="%(add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: No, don't delete
hu: Nem, ne töröljük

en: No, don't delete it
hu: Nem, mégsem törlöm

en: No, don't move
hu: Nem, mégsem

en: No, don't publish
hu: Nem, mégsem

en: No, don't unpublish
hu: Nem, mégsem vonom vissza

en: No, don't unschedule
hu: Nem, mégsem vonom vissza

en: No, leave it as an alias
hu: Mégsem, maradjon kapcsolt példány

en: None
hu: Üres

en: Not started
hu: Nincs elindítva

en: Not used
hu: Nem szerepel

en: Not visible to the public
hu: Nem látható a közönség számára

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Numbered list
hu: Sorszámozott lista

en: Once live anyone can view
hu: Ha élő, látható mindenkinek

en: Once published:
hu: Egyszer közzétéve:

en: One or more references to this %(model_name)s prevent it from being deleted.
hu: Erre a(z) %(model_name)s tartalomra egy vagy több hivatkozás is található máshol, így nem törölhető.

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
hu[0]: Csak a következő típust lehet kiválasztani ehhez a mezőhöz: %(type)s. A keresés találati oldal el fogja rejteni a többi típust.
hu[1]: Csak a következő típusokat lehet kiválasztani ehhez a mezőhöz: %(type)s. A keresés találati oldal el fogja rejteni a többi típust.

en: Other searches
hu: További keresések

en: Owner
hu: Létrehozó

en: Page
hu: Oldal

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
hu: %(page_num)s/%(total_pages)s. oldal

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
hu: %(num_pages)s/ %(page_number)s. oldal

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
hu: '%(page_title)s' oldal és %(subpages_count)s aloldal átmásolva.

en: Page '%(page_title)s' copied.
hu: '%(page_title)s' oldal átmásolva.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
hu:  '%(page_title)s' létrehozva és közzétéve.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal letrehozva, közzététele időzítve.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
hu:  '%(page_title)s' be lett nyújtva moderálásra.

en: Page '%(page_title)s' created.
hu: '%(page_title)s' oldal létrehozva.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
hu: '%(page_title)s' oldal törölve.

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal hagyományos oldallá lett konvertálva.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
hu: '%(page_title)s' oldal közzétéve.

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal le lett cserélve a %(previous_revision_datetime)s által szerkesztett verzióra.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
hu: '%(page_title)s' oldal közzététele időzítve.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
hu: '%(page_title)s' be lett nyújtva moderálásra.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
hu: '%(page_title)s' oldal frissítve.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal élő, és ezen verzió közzététele időzítve lett.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
hu: '%(page_title)s' oldal zárolása fel lett oldva.

en: Page '%(page_title)s' moved.
hu: '%(page_title)s' oldal átmozgatva.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
hu: '%(page_title)s' oldal visszavonva.

en: Page history
hu: Oldaltörténet

en: Page locked
hu: Zárolt oldal

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page type
hu: Oldal típusa

en: Page types
hu: Oldal típusok

en: Page types usage
hu: Oldaltípus használat

en: Page visibility:
hu: Oldal láthatósága:

en: Page/Snippet
hu: Oldal/Elem

en: Page/Snippet ID
hu: Oldal/elem azonosító

en: Page/Snippet Title
hu: Oldal/elem címe

en: Page/Snippet Type
hu: Oldal/elem típusa

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
hu: Az itt létrehozott oldalak nem lesznek elérhetőek semmilyen linken. Ha meglévő webhelyhez akarja őket hozzáadni, annak nyitóoldala alatt hozza létre ezeket.

en: Pages that use workflow
hu: Munkafolyamatot használó oldalak

en: Pages that use workflow '%(name)s'
hu: A(z) '%(name)s' munkafolyamatot használó oldalak

en: Pages using
hu: Oldalak, amik használják

en: Pages using %(page_type)s
hu: %(page_type)s típusú oldalak

en: Pagination
hu: Lapozó

en: Parent
hu: Szülő

en: Parent page
hu: Szülő oldal

en: Password
hu: Jelszó

en: Password change successful
hu: A jelszót sikeresen módosította

en: Password reset
hu: Jelszó módosítása

en: Phone link
hu: Telefonszám link

en: Please follow the link below to reset your password:
hu: Kérem kattintson az alábbi linkre a jelszava módosításához:

en: Please select another parent
hu: Kérjül válasszon másik szülőt

en: Please select at least one group.
hu: Kérjük válasszon ki legalább egy csoportot.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
hu: Kérjük írja be, hogy <b>%(wagtail_site_name)s</b> a megerősítéshez.

en: Preferred language
hu: Alapértelmezett nyelv

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
hu: Az előnézet a kitöltési hibák miatt nem elérhető. <br /> Kattintson a mentés gombra a hibás mezők megjelöléséhez.

en: Preview draft version of '%(title)s'
hu: '%(title)s' vázlatának előnézete

en: Preview in desktop size
hu: Előnézet monitor méretben

en: Preview in mobile size
hu: Előnézet okostelefon méretben

en: Preview in new tab
hu: Előnézet új fülben

en: Preview in tablet size
hu: Előnézet tablet méretben

en: Preview is out of date
hu: Az előnézet már nem aktuális

en: Preview mode
hu: Előnézet mód

en: Preview not available
hu: Előnézet nem elérhető

en: Previous
hu: Előző

en: Privacy
hu: Láthatóság

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
hu: A láthatóság beállításai érvényesek lesznek az összes ez alatti tartalomra is.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
hu: A láthatósági beállítások határozzák meg, hogy ki tekintheti meg a gyűjteménybe tartozó elemeket.

en: Private
hu: Privát

en: Private. Visit the live page
hu: Privát. Élő oldal megtekintése

en: Profile
hu: Profil

en: Profile picture
hu: Profilkép

en: Promote
hu: Marketing

en: Public
hu: Publikus

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publish %(model_name)s
hu: %(model_name)sközzététele

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
hu[0]: 1 oldal közzététele
hu[1]: %(counter)s oldal közzététele

en: Publish copied page
hu: Oldal másolatának közzététele

en: Publish copies
hu: Másolatok közzététele

en: Publish page
hu: Oldal közzététele

en: Publish selected pages
hu: Kiválasztott oldalak közzététele

en: Publish this version
hu: Verzió közzététele

en: Published
hu: Közzétéve

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
hu: Ezen %(model_name)s közzététele megszakítja a jelenlegi munkafolyamatot.

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
hu: Az oldal közzététele felfüggeszti a jelenlegi munkafolyamatot.

en: Publishing…
hu: Közzététel folyamatban...

en: Read the release notes.
hu: Frissítési dokumentáció megtekintése.

en: Redo
hu: Újra

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
hu[0]: Hivatkozva %(count)s alkalommal
hu[1]: Hivatkozva %(count)s alkalommal

en: Remember me
hu: Emlékezz rám

en: Replace current draft
hu: Jelenlegi vázlat lecserélése

en: Reports
hu: Kimutatások

en: Request a new password reset
hu: Új jelszó igénylése

en: Requested By
hu: Kérelmezte:

en: Requested by
hu: Kérelmező

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
hu: Kérelmezte: <b>%(modified_by)s</b>

en: Reset password
hu: Jelszó módosítása

en: Reset to default
hu: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Reset your password
hu: Módosítsa jelszavát

en: Resolved comments
hu: Megoldott megjegyzések

en: Resolved comments:
hu: Megoldott megjegyzések:

en: Restart workflow
hu: Munkafolyamat újraindítása

en: Resubmit to %(task_name)s
hu: Újraküldés ide: %(task_name)s

en: Review this version
hu: Verzió ellenőrzése

en: Save
hu: Mentés

en: Save Draft
hu: Vázlat mentése

en: Save account details
hu: Fiók részleteinek mentése

en: Save draft
hu: Vázlat mentése

en: Save schedule
hu: Időzítés mentése

en: Save the page before leaving
hu: Mentse az oldalt az elhagyása előtt

en: Saving…
hu: Mentés...

en: Search
hu: Keresés

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
hu: Keresés itt: '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'

en: Search term
hu: Keresett szó(darab)

en: Search the whole site
hu: Keresés a teljes oldalon

en: Search…
hu: Keresés...

en: See full history
hu: Teljes történet megtekintése

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Select %(title)s
hu: %(title)s kiválasztása

en: Select a new parent for this page.
hu: Kérjük válasszon új szülőt ennek az oldalnak.

en: Select a new parent page
hu: Új szülő oldal kiválasztása

en: Select all
hu: Összes kiválasztása

en: Select all pages in listing
hu: Összes oldal kiválasztása a listában

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
hu: Válassza ki a kívánt helyet a fastruktúrában. Megjegyzés: a gyűjtemény nem lehet saját maga, vagy egy saját gyermekének a gyermeke.

en: Select row
hu: Sor kiválasztása

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
hu: %(task_name)s lépésben %(started_at)s óta

en: Set collection privacy. Current status: Private
hu: Gyűjtemény láthatóságának beállítása. Jelenlegi státusz: privát

en: Set collection privacy. Current status: Public
hu: Gyűjtemény láthatóságának beállítása. Jelenlegi státusz: publikus

en: Set publishing schedule
hu: Közzététel időzítése

en: Set schedule
hu: Időzítés beállítása

en: Set your new password
hu: Állítsa be az új jelszót

en: Settings
hu: Beállítások

en: Show
hu: Megtekintés

en: Show filters
hu: Szűrők megjelenítése

en: Show in Explorer
hu: Megtekintés az intézőben

en: Side panel width
hu: Oldalpanel szélessége

en: Side panels
hu: Oldalpanelek

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Sign in to Wagtail
hu: Bejelentkezés a Wagtail-be

en: Signing in…
hu: Belépés...

en: Site
hu: Weboldal

en: Site history
hu: Weboldal történet

en: Site summary
hu: Oldal összegzés

en: Sites menu
hu: Webhely menü

en: Skip to main content
hu: Előre a fő tartalomig

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
hu: A(z) '%(content_type)s' elem már a következő munkamenetbe tartozik: '%(workflow_name)s'.

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
hu: Sajnáljuk, de egy oldal sem felel meg a következő kifejezésnek: <em>%(query_string)s</em>

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
hu: Sajnáljuk, de nincs ennek megfelelő feladat: "<em>%(query_string)s</em>"

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
hu: Sajnáljuk, de nincs találat erre a kifejezésre: "<em>%(search_query)s</em>"

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
hu: Sajnáljuk, de itt nem hozhat létre új oldalt.

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
hu: Sajnáljuk, de nincs engedélye ezen felület eléréséhez.

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
hu: Rendezés '%(label)s' szerint növekvő sorrendben.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
hu: Rendezés '%(label)s' szerint csökkenő sorrendben.

en: Sort menu order
hu: Menü sorrend rendezése

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
hu: A(z) '%(parent)s' oldal alá tartozó gyermekoldalak sorbarendezése '%(label)s' alapján növekvő sorrendbe.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
hu: A(z) '%(parent)s' oldal alá tartozó gyermekoldalak sorbarendezése '%(label)s' alapján csökkenő sorrendbe.

en: Started at
hu: Elindítva:

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
hu: Indítás ideje: <b>%(started_at)s</b>

en: Status
hu: Állapot

en: Status %(status)s
hu: Státusz: %(status)s

en: Status:
hu: Státusz:

en: Step %(step_number)s
hu: %(step_number)s. lépés

en: Strikethrough
hu: Áthúzott

en: Submit for moderation
hu: Beküldés moderálásra

en: Submit to %(workflow_name)s
hu: Beküldés ide: %(workflow_name)s

en: Submitted
hu: Beküldve

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Superscript
hu: Felső index

en: Switch locales
hu: Nyelv megváltoztatása

en: Tag
hu: Címkézés

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
hu: Cím(ek) %(value_too_long)s túl lépik a %(max_tag_length)d karakterszámot

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
hu: A címkék csak egy szóból állhatnak, szóköz nem lehet bennük.

en: Task
hu: Feladat

en: Task '%(object)s' created.
hu: '%(object)s' feladat létrehozva.

en: Task '%(object)s' disabled.
hu: '%(object)s' feladat kikapcsolva.

en: Task '%(object)s' updated.
hu: '%(object)s' feladat frissítve.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
hu: '%(task_name)s' feladat bekapcsolva.

en: Task started
hu: Feladat elindítva

en: Task submitted by
hu: Feladat beküldője

en: Task type
hu: Feladat típusa

en: Tasks
hu: Feladatok

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóvá lett hagyva a következő engedélyezési lépésben: "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóvá lett hagyva a következő munkafolyamatban: "%(workflow)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóvá lett hagyva a következő engedélyezési lépésben: "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóvá lett hagyva a(z) "%(workflow)s" munkafolyamatban.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)startalmat %(rejector)s elutasította a(z) "%(workflow)s" munkafolyamat "%(task)s" lépésében.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)sel lett utasítva a(z) "%(workflow)s" munkafolyamat "%(task)s" lépésében.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s el lett utasítva eközben: "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s el lett utasítva eközben: "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s el lett utasítva a moderációs folyamat "%(task)s" lépésében.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóváhagyásra lett küldve a moderációs folyamat "%(task)s" lépésben.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóváhagyásra lett küldve a moderációs folyamat "%(task)s" lépésben.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s jóváhagyásra lett küldve a moderációs folyamat "%(task)s" lépésébe.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s tartalmat%(requester)s beküldte a "%(workflow)s" moderációs munkamenetbe.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s moderálásra lett küldve a következő munkafolyamatban: "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
hu: A(z) "%(title)s" %(model_name)s be lett küldve a következő munkafolyamatba: "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
hu: A(z) '%(title)s' %(model_name)s jelenleg nem vár moderálásra a(z) '%(task_name)s' feladatban.

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation.
hu: A(z) '%(title)s' %(model_name)s jelenleg nem vár moderálásra.

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
hu: %(model_name)s létrehozása hibák miatt sikertelen

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
hu: A(z) %(model_name)s mentése nem sikerült, mert zárolva van.

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
hu: '%(model_name)s' mentése hibák miatt sikertelen.

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
hu: A beírt URL: <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, úgy tűnik, hogy megegyezik a(z) %(page)s oldalllal, amelynek linkje <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.

en: The collection could not be saved due to errors.
hu: Hiba történt a gyűjtemény mentése során.

en: The following comment was left: "%(comment)s"
hu: A következő megjegyzéssel: "%(comment)s"

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
hu[0]: A következő oldalt nem lehetett mozgatni megegyeztő domain-darabka miatt
hu[1]: A következő oldalakat nem lehetett mozgatni megegyeztő domain-darabka miatt

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
hu[0]: A következő oldalt nem lehet a(z) %(dest_title)s alá mozgatni
hu[1]: A következő oldalakat nem lehet a(z) %(dest_title)s oldal alá mozgatni

en: The page "%(title)s" has been approved
hu: A "%(title)s" című oldal jóváhagyásra került

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" jóvá lett hagyva itt: "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal jóvá lett hagyva itt: "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" jóvá lett hagyva a következő engedélyezési lépésben: "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal jóvá lett hagyva a(z) "%(workflow)s" munkafolyamatban.

en: The page "%(title)s" has been approved.
hu: A "%(title)s" című oldal jóváhagyásra került.

en: The page "%(title)s" has been rejected
hu: A "%(title)s" című oldal elutasításra került

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
hu: A(z) "%(title)s" oldalt %(rejector)s elutasította a(z) "%(workflow)s" munkafolyamat "%(task)s" lépésében.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" el lett utasítva a(z) "%(workflow)s" munkafolyamat "%(task)s" lépésében.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal el lett utasítva eközben: "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" el lett utasítva itt: "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal el lett utasítva a moderációs folyamat "%(task)s" lépésében.

en: The page "%(title)s" has been rejected.
hu: A "%(title)s" című oldal elutasításra került.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
hu: A(z) "%(title)s" oldal jóváhagyásra lett küldve a moderációs folyamat "%(task)s" lépésében.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal jóváhagyásra lett küldve a moderációs folyamat "%(task)s" lépésben.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal jóváhagyásra lett küldve a moderációs folyamat "%(task)s" lépésébe.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
hu: A(z) "%(title)s" oldalt %(requester)s beküldte a "%(workflow)s" moderációs munkamenetbe.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
hu: A(z) "%(title)s" oldal moderálásra lett küldve a következő munkafolyamatban: "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
hu: A(z) "%(title)s" oldal be lett küldve a következő munkafolyamatba: "%(workflow)s"

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal jelenleg nem vár moderálásra a(z) '%(task_name)s' feladatban.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
hu: '%(page_title)s' oldal jelenleg nem vár moderálásra.

en: The page could not be created due to validation errors
hu: Az oldal nem jött létre az űrlapon található hibák miatt

en: The page could not be saved as it is locked
hu: Az oldal mentése nem sikerült, mert zárolva van.

en: The page could not be saved due to validation errors
hu: Az oldal mentése nem sikerült az űrlapon található hibák miatt

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
hu: A jelszó módosítására szolgáló link érvénytelen, valószínűleg azért, mert már fel lett használva.

en: The requested page could not be found.
hu: A keresett oldal nem található.

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
hu: A gyökér szint az, ahol új, különálló webhelyeket lehet a Wagtail alkalmazáshoz hozzáadni. Az ide felvett oldalak addig nem lesznek elérhetőek, amíg nincsenek egy webhelyhez rendelve.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
hu: A '%(page_slug)s' domain-darabka már használatban van a kiválasztott szülőoldalon. Győződjön meg róla, hogy a rövidítés egyedi, és próbálja újra.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
hu: A(z) '%(page_slug)s' rövidítés már használatban van a szülőoldal alatt

en: Theme preferences
hu: Téma beállítások

en: There are no %(model_name)s to display.
hu: Nincs megjeleníthető %(model_name)s.

en: There are no %(model_name)s to display. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hu: Nincs megjeleníthető %(model_name)s. Miért nem <a href="%(add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: There are no differences between these two versions
hu: Nincsenek különbségek a két verzió között

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hu: Nincs még engedélyezett feladat. Miért nem <a href="%(add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
hu: Nincs engedélyezett munkafolyamat. Miért nem <a href="%(add_url)s">ad hozzá egyet</a>?

en: There are no results.
hu: Nincs találat

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
hu[0]: %(counter)s találat van
hu[1]: %(counter)stalálat van.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
hu: Ehhez a helyhez nincs webhely megadva. Az itt létrehozott oldalak nem lesznek elérhetőek.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
hu: tt nincs webhely beállítva. Az itt létrehozott oldalak nem lesznek elérhetőek semmilyen linken, amíg nincs webhely hozzárendelve.

en: There is no valid destination page for these pages
hu: Ezeknek az oldalaknak nincs érvényes cél oldaluk

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
hu[0]: Összesen 1 megfelelő oldal van
hu[1]: Összesen %(counter)s megfelelő oldal van

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
hu: A dolgok megváltoztak a Wagtail %(version)s verzióban!

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
hu: Ez a(z) %(model_name)s még nem lett beküldve moderálásra

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
hu: Ez a(z) %(model_name)s jelenleg a(z) <strong>%(workflow)s</strong> munkafolyamat <strong>%(task)s</strong> feladatánál tart.

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
hu[0]: Erre a(z) %(model_name)s tartalomra %(usage_count)s hivatkozás van.
hu[1]: Erre a(z) %(model_name)s tartalomra %(usage_count)s hivatkozás van.

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
hu: Ez a(z) %(model_name)sváltoztatásra váróként lett megjelölve a <strong>%(workflow)s</strong> munkafolyamat <strong>%(task)s</strong> lépésében.

en: This action cannot be undone.
hu: Ezt az akciót nem lehet visszavonni.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
hu: Ez a művelet összesen <b>%(total_pages)s</b> oldalt fog törölni.

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
hu: Ezt a gyűjteményt nem lehet törölni, mert nem üres. Tartalma:

en: This collection has been made private by a parent collection.
hu: Ez a gyűjtemény privát a szülő gyűjtemény beállításai miatt.

en: This copy will be a child of this given parent page.
hu: Ez a másolat a megadott oldal alá fog tartozni.

en: This field is required.
hu: Egy mező megadása szükséges.

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
hu: Íme az Ön műszerfala, amelyen hasznos információk jelennek meg a létrehozott oldalairól.

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
hu: Ez az oldal már a következő munkamenetbe tartozik: '%(workflow_name)s'

en: This page has been made private by a parent page.
hu: Ez az oldal privát a szülő oldal beállításai miatt.

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
hu[0]: Ebbek az oldalnak 1 gyermekoldala van
hu[1]: Ennek az oldalnak %(counter)s gyermekoldala van

en: This page has one child page and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too
hu[0]: Ennek az oldalnak 1 gyermekoldala, és összesen %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldala van. Kérjük ezeket is vonja vissza
hu[1]: Ennek az oldalnak %(live_descendant_count)s gyermekoldala, és összesen %(translation_descendant_count)s lefordított gyermekoldala van. Kérjük ezeket is vonja vissza

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
hu[0]: Ennek az oldalnak 1 aloldala van
hu[1]: Ennek az oldalnak %(counter)s aloldala van

en: This page has one subpage and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too
hu[0]: Ennek az oldalnak egy gyermekoldala és fordítása van. Kérjük ezeket is vonja vissza
hu[1]: Ennek az oldalnak %(live_descendant_count)s gyermekoldala és lefordított oldala van. Kérjük ezeket is vonja vissza

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
hu[0]: Ennek az oldalnak 1 aloldala van. Ezt is vissza kell vonni
hu[1]: Ebbek az oldalnak van %(live_descendant_count)s aloldala. Ezeket is vissza kell vonni

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
hu[0]: Ennek az oldalnak 1 közzétételre váró aloldala van
hu[1]: Ennek az oldalnak %(counter)s közétételre váró aloldala van

en: This page has unsaved changes.
hu: Ezen az oldalon mentetlen változtatások vannak.

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
hu: Az oldal még nem lett moderálásra küldve

en: This page is an alias of another page.
hu: Ez az oldal egy másik oldalhoz kapcsolt példány.

en: This page is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
hu: Ez az oldal jelenleg a(z) <strong>%(workflow)s</strong> munkafolyamat <strong>%(task)s</strong> feladatánál tart.

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
hu: Már közzétett oldal. Szeretné az oldal másolatát is közzétenni?

en: This page is locked to further editing
hu: Ez az oldal zárolva van, így nem lehet szerkeszteni

en: This page is locked, by you, to further editing
hu: Ez az oldal zárolva van, ezzel a felhasználóval, további szerkesztésre

en: This page is protected from public view
hu: Ez az oldal védett a közönségtől

en: This page was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
hu: Ez az oldal változtatásokat igénylőként lett megjelölve a(z) <strong>%(workflow)s</strong> munkafolyamat <strong>%(task)s</strong> lépésében.

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
hu: Az időzítés csak akkor működik, ha az adott tartalom közzé van téve

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
hu: A domain-darabka már használatban van az oldal szülőoldalán "%(parent_page_title)s"

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
hu[0]: Ez a feladat épp folyamatban van %(states_in_progress)d tartalom esetén. A feladat kikapcsolása esetén a munkafolyamatban ez át lesz lépve, és a munkamenet szerkesztésekor sem lesz kiválasztható.
hu[1]: Ez a feladat épp folyamatban van %(states_in_progress)d tartalom esetén. A feladat kikapcsolása esetén a munkafolyamatban ez át lesz lépve, és a munkamenet szerkesztésekor sem lesz kiválasztható.

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
hu[0]: Ez a művelet egyben egy további aloldalt is törölni fog.
hu[1]: Ez a művelet egyben %(counter)s további aloldalt is törölni fog.

en: This will also move one translation of this page and its child pages | This will also move %(translations_to_move_count)s translations of this page and their child pages
hu[0]: Ezzel 1 fordítást, és annak gyermekoldalait is átmozgatja.
hu[1]: Ezzel %(translations_to_move_count)s fordítást, és azok gyemrekoldalait is átmozgatja.

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
hu[0]: Ez egyben visszavonja az oldal fordítását is.
hu[1]: Ez egyben visszavonja az oldal %(translation_count)s fordítását is.

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
hu[0]: Aloldal másolása %(count)s példányban
hu[1]: Aloldal másolása %(count)s példányban.

en: This workflow is currently in progress on %(workflow_states_in_progress)s pages. Deleting this workflow will cancel moderation on these page. Are you sure you want to delete this workflow?
hu: Ez a munkafolyamat %(workflow_states_in_progress)s oldalnál fut. Ha kikapcsolja ezt a munkafolyamatot, ezeken az oldalakon megszakad a moderálás.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
hu: Ez a munkafolyamat ki van kapcsolva, így nem lehet oldalakhoz rendelni.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
hu: Ez a munkafolyamat ki van kapcsolva, így nem lehet elemekhez rendelni.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
hu[0]: Ez a munkafolyamat %(states_in_progress)d tartalom esetén fut. Ha kikapcsolja ezt a munkafolyamatot, ezeken a tartalmakon megszakad a moderálás.
hu[1]: Ez a munkafolyamat %(states_in_progress)d tartalom esetén fut. Ha kikapcsolja ezt a munkafolyamatot, ezeken a tartalmakon megszakad a moderálás.

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Title
hu: Cím

en: Toggle breadcrumbs
hu: Morzsamenü kapcsolása

en: Toggle checks
hu: Ellenőrzések kapcsolása

en: Toggle comments
hu: Megjegyzések átállítása

en: Toggle preview
hu: Előnézet kapcsolása

en: Toggle section
hu: Szekció kapcsolása

en: Toggle side panel
hu: Oldalsáv kapcsolása

en: Toggle status
hu: Státusz átállítása

en: Type
hu: Típus

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Unlocked
hu: Megnyitott

en: Unpublish
hu: Visszavonás

en: Unpublish %(title)s
hu: %(title)s visszavonása

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
hu[0]: 1 oldal visszavonása
hu[1]: %(counter)s oldal visszavonása

en: Unpublish page '%(title)s'
hu: '%(title)s' oldal visszavonása

en: Unpublish selected pages
hu: Kiválasztott oldalak visszavonása

en: Unschedule
hu: Időzítés visszavonása

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
hu: %(title)s oldal %(revision.id)s verziója időzítésének visszavonása

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Upload a profile picture
hu: Profilkép feltöltése

en: Upload a profile picture:
hu: Profilkép feltöltése:

en: Usage
hu: Használat

en: Use external link
hu: Külső link használata

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
hu[0]: %(usage_count)s helyen használva
hu[1]: %(usage_count)s helyen használva

en: Used by
hu: Ezek használják:

en: Used on
hu: Használva itt:

en: Used on the following active workflows
hu: A következő aktív munkafolyamatokban szerepel

en: User
hu: Felhasználó

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
hu: '%(object)s' %(revision_id)s verziójának időzítése visszavonva.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal %(datetime)s által szerkesztett verziója közzé lett téve.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
hu: A(z) '%(page_title)s' oldal %(previous_revision_datetime)s által készített verziójának közzététele időzítve lett.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been published.
hu: A(z) '%(object)s' %(model_name)s  %(timestamp)s időpontban szerkesztett verziója közzé lett téve.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
hu: A(z) '%(object)s' %(model_name)s %(timestamp)s időpontban szerkesztett verziója időzítve lett.

en: View Wagtail quick actions
hu: Gyors akciók megtekintése

en: View details
hu: Részletek megtekintése

en: View draft
hu: Vázlat megtekintése

en: View history
hu: Történet megtekintése

en: View live
hu: Megtekintés az oldalon

en: View live version of '%(title)s'
hu: '%(title)s' élő változatának előnézete

en: View page history for '%(title)s'
hu: '%(title)s' oldal története

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible to all
hu: Látható mindenkinek

en: Visible to all. Visit the live page
hu: Mindenkinek látható. Élő oldal megtekintése

en: Visit the live page
hu: Élő oldal megtekintése

en: Wagtail admin
hu: Wagtail Admin

en: Wagtail upgrade available. Your version: <strong>%(current_version)s</strong>. New version: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.
hu: Új Wagtail verzió elérhető. Az ön verziója: <strong>%(current_version)s</strong>. Új verzió: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
hu: Üdvözöljük a %(site_name)s Wagtail CMS oldalon!

en: What's new in Wagtail %(version)s
hu: Újdonságok a Wagtail %(version)s verzióban

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
hu: Miért nem <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>hoz létre egyet most</a>?

en: Workflow
hu: Munkamenet

en: Workflow '%(object)s' created.
hu: '%(object)s' munkafolyamat létrehozva.

en: Workflow '%(object)s' disabled.
hu: '%(object)s' munkafolyamat kikapcsolva.

en: Workflow '%(object)s' updated.
hu: '%(object)s' munkafolyamat frissítve.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
hu: '%(workflow_name)s' munkafolyamat bekapcsolva.

en: Workflow completed
hu: Munkafolyamat befejeződött

en: Workflow history
hu: Munkafolyamat történet

en: Workflow history for
hu: Munkamenet történet:

en: Workflow history for %(title)s
hu: Munkamenet történet: %(title)s

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been cancelled.
hu: A munkafolyamat a(z) '%(object)s' %(model_name)s esetén meg lett szakítva.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been restarted.
hu: A munkafolyamat a(z) '%(object)s' %(model_name)s esetén újra lett indítva.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
hu: A munkafolyamat a(z) '%(page_title)s' oldalon esetén megszakadt.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
hu: A munkafolyamat a(z) '%(page_title)s' oldal esetén újra lett indítva.

en: Workflow progress
hu: Munkafolyamat állapot

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
hu: A munkafolyamat el lett távolítva erről az oldalról: '%(page_title)s'.

en: Workflow started
hu: Munkafolyamat elindult

en: Workflow tasks
hu: Munkafolyamat feladatok

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
hu: A munkafolyamatok a gyermekoldalakra is vonatkoznak. Ha itt egy szülő oldalt választ, annak gyermekoldalai is ezt a munkafolyamatot fogják használni. A munkafolyamat alá tartozó <a href="%(workflow_pages_url)s">oldalak listáját itt megtekinthei</a>.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
hu: Biztosan közzéteszi a(z) %(model_name)s tartalmat?

en: Would you still like to publish this page?
hu: Biztosan közzéteszi ezt az oldalt?

en: Yes
hu: Igen

en: Yes, convert it
hu: Igen, konvertálom

en: Yes, delete
hu: Törlés megerősítése

en: Yes, delete it
hu: Igen, törlöm

en: Yes, disable
hu: Igen, kikapcsolom

en: Yes, move these pages
hu: Igen, átmozgatom az oldalakat

en: Yes, move this page
hu: Igen, átmozgatom

en: Yes, publish
hu: Igen, közzéteszem

en: Yes, unpublish
hu: Igen, visszavonom

en: Yes, unpublish it
hu: Igen, visszavonom

en: Yes, unschedule
hu: Igen, visszavonom

en: You are viewing a previous version of this %(model_name)s from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
hu: A(z) %(model_name)s egy korábbi verzióját látja, amelyet %(user)s készített ekkor: <b>%(created_at)s</b>

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
hu: Az oldal egy korábbi verzióját látja, amelyet %(user)s készített ekkor: <b>%(created_at)s</b>

en: You can edit the %(model_name)s here:
hu: Ezt a(z) %(model_name)s tartalmat itt szerkesztheti:

en: You can edit the page here:
hu: Az oldalt itt szerkesztheti:

en: You can edit the privacy settings on:
hu: A láthatósági beállításokat itt szerkesztheti:

en: You can preview the %(model_name)s here:
hu: A(z) %(model_name)s előnézete megtekinthető itt:

en: You can preview the page here:
hu: Az oldal előnézetét itt tekintheti meg:

en: You can view the page here:
hu: Az oldalt itt tekintheti meg:

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
hu: Ezt a munkafolyamatot nem lehet többször hozzárendelni ugyanahhoz az oldalhoz.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
hu: Aloldalak másolásakor nem lehet egy oldalt saját magára másolni

en: You cannot edit another user's comment.
hu: Másik felhasználó megjegyzését nem lehet szerkeszteni.

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
hu: Nem lehet több engedély bejegyzés ugyanahhoz az oldalhoz.

en: You do not have permission to access the admin
hu: Nincs megfelelő engedélye, hogy hozzáférjen az adminisztrációs felülethez.

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
hu: Nincs engedélye a következő oldal másolásához: "%(page_title)s".

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
hu[0]: Nincs jogosultsági törölni ezt az oldalt
hu[1]: Nincs jogosultsága törölni ezeket az oldalakat

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
hu[0]: Nincs jogosultsága átmozgatni ezt az oldalt
hu[1]: Nincs jogosultsága átmozgatni ezeket az oldalakat

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
hu[0]: Nincs jogosultsága közzétenni ezt az oldalt
hu[1]: Nincs jogosultsága közzétenni ezeket az oldalakat

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
hu[0]: Nincs jogosultsága visszavonni ezt az oldalt
hu[1]: Nincs jogosultsága visszavonni ezeket az oldalakat

en: You have <span>unsaved comments</span>
hu: Az oldalon <span>mentetlen megjegyzések</span> vannak

en: You have <span>unsaved edits</span>
hu: Az oldalon<span>mentetlen változtatások</span> vannak

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
hu: Az oldalon <span>mentetlen változtatások</span> és <span>kommentek</span> vannak

en: You have been successfully logged out.
hu: A kijelentkezés sikeres volt.

en: You haven't created any tasks.
hu: Még nem hozott létre feladatot.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
hu: A %(username_field)s felhasználónévhez tartozó jelszó nem megfelelő. Próbálja újra.

en: Your account settings have been changed successfully!
hu: A fiók beállításainak mentése sikeres volt!

en: Your locked pages
hu: Zárolt oldalai

en: Your most recent edits
hu: A legutóbbi szerkesztések

en: Your pages and snippets in a workflow
hu: Munkafolyamatban lévő oldalak és elemek

en: Your username (in case you've forgotten):
hu: Felhasználónév (ha elfelejtette):

en: at %(time)s
hu: ekkor: %(time)s

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
hu: %(user_display_name)s ekkor: %(time)s

en: by %(user)s
hu: létrehozó: %(user)s

en: just now
hu: épp most

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
hu: "%(object)s" %(revision_id)s verziója

en: with comment:
hu: ezzel a megjegyzéssel:
