Wagtail - en to mn translation catalogue (323 entries)

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Submit for moderation
mn: Хянуулахаар илгээсэн

en: Resubmit to %(task_name)s
mn: %(task_name)s -д дахин бүртгүүлэх

en: Submit to %(workflow_name)s
mn: %(workflow_name)s -д бүртгүүлэх

en: Restart workflow
mn: Ажлын урсгалыг дахин эхлүүлэх

en: Cancel workflow
mn: Ажлын урсгалыг цуцлах

en: Unpublish
mn: Нийтлэхгүй байх

en: Save Draft
mn: Ноорог хадгалах

en: Page locked
mn: Хуудас түгжигдсэн

en: %(label)s and Publish
mn: %(label)s , нийтлэх

en: Wagtail admin
mn: Админ панел

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
mn: Танд энэ хэсэгт хандах эрх алга.

en: You do not have permission to access the admin
mn: Та админ панел руу нэвтрэх эрхгүй

en: None
mn: Хоосон

en: Date from
mn: Эхлэх огноо

en: Date to
mn: Дуусах огноо

en: All
mn: Бүгд

en: Collection
mn: Цуглуулга

en: Preferred language
mn: Сонгосон хэл

en: Current time zone
mn: Одоогийн цагийн бүс

en: First Name
mn: Нэр

en: Last Name
mn: Овог

en: Email
mn: Имейл

en: Upload a profile picture
mn: Профайл зураг оруулах

en: Enter password
mn: Нууц үг оруулна уу

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
mn: Таны %(username_field)s болон нууц үг тохирохгүй байна. Дахин оролдоно уу.

en: Enter your %(username_field_name)s
mn: Өөрийн%(username_field_name)s оруулна уу

en: Enter your email address to reset your password
mn: Нууц үгээ шинээр сэргээхийн тулд имейл хаягаа оруулна уу

en: URL
mn: URL хаяг

en: Search term
mn: Хайлтын утга

en: Search
mn: Хайлт

en: All collections
mn: Цуглуулга нэмэх

en: Parent
mn: Эцэг

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
mn: Байршлын дарааллыг сонгох. Жич: колекцыг хүү эсвэл удамшуулах боломжгүй.

en: Please select another parent
mn: Өөр эцэг төрслийг сонгоно уу

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
mn: Нэг цуглуулганд олон хандалтын эрхийн бичлэг тохируулах боломжгүй.

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add collections
mn: Колекц нэмэх

en: Edit
mn: Засах

en: Edit collections
mn: Колекц засах

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete collections
mn: Колекц устгах

en: You cannot edit another user's comment.
mn: Та өөр хэрэглэгчийн сэтгэгдлийг засах боломжгүй.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
mn: Нийтлэх өдөр/цаг нь хаагдах цаг/өдрөөсөө өмнө байх ёстой

en: Expiry date/time must be in the future
mn: Хаагдах өдөр/цаг нь ирээдүй цагт байх ёстой

en: New title
mn: Шинэ гарчиг

en: New slug
mn: Шинэ слаг

en: New parent page
mn: Шинэ эцэг хуудас

en: This copy will be a child of this given parent page.
mn: Энэ хуулбар нь өгөгдсөн эцэг хуудсын дэд хуудас болно.

en: Copy subpages
mn: Дэд хуудсуудыг хуулах

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
mn[0]: Ингэснээр %(count)s дэд хуудсыг хуулах болно.
mn[1]: This will copy %(count)s subpages.

en: Publish copied page
mn: Хуулсан хуудсыг нийтлэх

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
mn: Энэ хуудас нийтлэгдсэн. Хуулбарыг нь хэвлэхдээ итгэлтэй байна уу?

en: Publish copies
mn: Хуулбаруудыг нийтлэх

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
mn[0]: %(count)s хуулагдаж буй хуудас нийтлэгдсэн байна. Хуулбарыг нь нийтлэхдээ итгэлтэй байна уу?
mn[1]: %(count)s хуулагдаж буй хуудас нийтлэгдсэн байна. Хуулбарыг нь нийтлэхдээ итгэлтэй байна уу?

en: Alias
mn: Орлуулах зохиомол нэр

en: Keep the new pages updated with future changes
mn: Хуудсыг ирээдүйд шинэчлэгдэж байхаар хадгалах

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
mn: Танд "%(page_title)s" хуудас руу хуулах эрх алга.

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
mn: "%(parent_page_title)s" эцэг хуудсанд ийм замтай мэдээ өмнө нь хадгалагдсан байна.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
mn: Дэд хуудсуудтай хуулж байгаа үед өөрийн дэд хуудас руу хуулах боломжгүй

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
mn: %(page_slug)s ийм нэртэй холбоос эцэг хуудсанд ашиглагдаж байна.

en: Select a new parent for this page.
mn: Энэ хуудасны эцгийг шинээр сонгох

en: Parent page
mn: Эцэг хуудас

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
mn: Таг нь %(max_tag_length)d тэмдэгтийн урттай байхаас %(value_too_long)s байна.

en: Visibility
mn: Харагдац

en: This field is required.
mn: Энэ талбарыг заавал бөглөх шаардлагатай.

en: Please select at least one group.
mn: Ядаж нэг бүлэг сонгоно уу.

en: All types
mn: Бүх төрөл

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
mn: Энэ хуудсанд '%(workflow_name)s' ажлын урсгал оноосон байна.

en: Give your workflow a name
mn: Ажлын урсгалдаа нэр өгөх

en: Add tasks to your workflow
mn: Ажлын урсгалдаа даалгавар нэмэх

en: Task
mn: Даалгавар

en: 1 page selected
mn: Сонгосон 1 хуудас

en: %(objects)s pages selected
mn: Сонгогдсон хуудас %(objects)s

en: All pages in listing selected
mn: Жагсаалтаас сонгосон бүх хуудас

en: 1 document selected
mn: 1 документ сонгогдсон

en: %(objects)s documents selected
mn: %(objects)sдокумент сонгогдсон

en: All %(objects)s documents on this screen selected
mn: Дэлгэц дээрх бүх %(objects)s документыг сонгосон

en: Content
mn: Контент

en: Promote
mn: Бусад тохиргоо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Title
mn: Гарчиг

en: Page title
mn: Хуудасны гарчиг

en: Error 404: Page not found
mn: Алдаа 404: Хуудас олдсонгүй

en: Error 404
mn: Алдаа 404

en: The requested page could not be found.
mn: Хандахыг хүссэн хуудас олдсонгүй.

en: Go to Wagtail admin
mn: Админ панел руу очих

en: Account
mn: Хэрэглэгчийн эрх

en: Save account details
mn: Аккаунтын дэлгэрэнгүйг хадгалах

en: Reset password
mn: Нууц үгээ сэргээх

en: Password change successful
mn: Нууц үг амжилттай солигдлоо

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Set your new password
mn: Шинэ нууц үг тохируулах

en: Invalid password reset link
mn: Нууц үг сэргээх холбоос алдаатай байна

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
mn: Нууц үг сэргээх холбоос алдаатай байна, өмнө нь ашигласан байж магадгүй.

en: Request a new password reset
mn: Нууц үг сэргээх хүсэлт үүсгэх

en: Check your email
mn: Имейл хаягаа шалгана уу

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
mn: Ийм имейл хаягтай хэрэглэгч бүртгэлтэй бол энэ хаяг руу нууц үг сэргээх холбоос илгээгдлээ.

en: Please follow the link below to reset your password:
mn: Доорх холбоосыг дарж нууц үгээ сэргээнэ үү:

en: Your username (in case you've forgotten):
mn: Хэрэглэгчийн нэр (Та хэрэглэгчийн нэрээ мартсан бол):

en: Password reset
mn: Нууц үг сэргээх

en: Reset your password
mn: Нууц үгээ сэргээх

en: Reset to default
mn: Дахин өгөгдмөл болгох

en: Upload a profile picture:
mn: Профайл зураг оруулах:

en: Sidebar
mn: Сайдбар

en: Go back
mn: Буцах

en: Select row
mn: Багана сонгох

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Internal link
mn: Дотоод холбоос

en: External link
mn: Гадаад холбоос

en: Email link
mn: Имейл хаяг

en: Anchor link
mn: Анкер линк

en: Add an anchor link
mn: Анкер линк нэмэх

en: Insert anchor
mn: Анкер оруулах

en: Choose
mn: Сонгох

en: Choose a page
mn: Хуудас сонгох

en: Convert to internal link
mn: Дотоод линк рүү хөрвүүлэх

en: Use external link
mn: Гадаад линк ашиглах

en: Add an email link
mn: Имейлийн линк нэмэх

en: Insert link
mn: Холбоос оруулах

en: Add an external link
mn: Гадаад холбоос оруулах

en: You can edit the privacy settings on:
mn: Нууцлалын тохиргоог өөрчлөх боломжтой:

en: Save
mn: Хадгалах

en: Change privacy
mn: Нууцлалыг өөрлчөх

en: Privacy
mn: Нууцлал

en: Public
mn: Нийтэд нээлттэй

en: Private
mn: Хувийн

en: Yes, delete
mn: Тийм, устга

en: No, don't delete
mn: Үгүй, устгахгүй

en: Unpublish %(title)s
mn: %(title)s нийтлэхийг болиулах

en: Yes, unpublish it
mn: Тийм, Нийтлэхгүй болго

en: No, don't unpublish
mn: Үгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Comparing %(title)s
mn: %(title)s-г харьцуулж байна

en: Comparing
mn: Харьцуулж байна

en: Fields
mn: Талбарууд

en: Changes
mn: Өөрчлөлтүүд

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
mn: "%(site_name)s Wagtail CMS"-д тавтай морил

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
mn: Энэ хянах самбар дээр таны үүсгэсэн контентын талаар хэрэгцээт мэдээлэл харагдана.

en: Your locked pages
mn: Түгжигдсэн хуудсууд

en: Locked at
mn: Түгжигдсэн

en: Edit this page
mn: Энэ хуудсыг засах

en: Unlock
mn: Түгжээг тайлах

en: Draft
mn: Ноорог

en: Live
mn: Нийтлэгдсэн

en: Your most recent edits
mn: Таны сүүлийн засварууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Date
mn: Огноо

en: Site summary
mn: Сайтын хураангуй

en: Changes requested at
mn: Өөрчлөлт хүссэн

en: Awaiting
mn: Хүлээгдэж байгаа

en: Close
mn: Хаах

en: Awaiting your review
mn: Таны хүсэлт хүлээгдэж байна

en: Tasks
mn: Үүрэг даалгавар

en: Task submitted by
mn: Үүрэг даалгавар бүртгэсэн

en: Preview
mn: Урдчилж харах

en: Compare with live version
mn: Нийтлэгдсэн хувилбартай харьцуулах

en: Sign in
mn: Нэвтрэх

en: Sign in to Wagtail
mn: Нэвтрэх

en: Forgotten password?
mn: Нууц үг марсан уу?

en: Remember me
mn: Сануулах

en: Signing in…
mn: Нэвтэрч байна...

en: The page "%(title)s" has been approved.
mn: "%(title)s" хуудас зөвшөөрөгдлөө.

en: You can view the page here:
mn: Хуудсыг эндээс харах боломжтой:

en: The page "%(title)s" has been approved
mn: "%(title)s" хуудас зөвшөөрөгдлөө.

en: Hello %(username)s,
mn: Сайн байна уу %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
mn: Мэдэгдлийн тохиргоогоо энд засна уу:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
mn: "%(title)s" хуудсыг нийтлэхээс татгалзлаа.

en: You can edit the page here:
mn: Хуудсыг энд засах боломжтой:

en: The page "%(title)s" has been rejected
mn: "%(title)s" хуудсыг нийтлэхээс татгалзлаа.

en: You can preview the page here:
mn: Хуудсыг энд урдчилж харах боломжтой:

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэл

en: Resolved comments
mn: Өөрчилсөн сэтгэгдэл

en: Deleted comments
mn: Устгасан сэтгэгдэл

en: New replies
mn: Шинээр хариулах

en: New comments:
mn: Шинэ сэтгэгдэл:

en: Deleted comments:
mn: Устгасан сэтгэгдэл:

en: New replies:
mn: Шинэ хариулт:

en: This page has been made private by a parent page.
mn: Эцэг хуудас нь "хувийн" тохиргоотой болсон тул энэ хуудас "хувийн" тохиргоотой болсон.

en: Save the page before leaving
mn: Гарахаасаа өмнө хадгална уу

en: Publishing…
mn: Нийтэлж байна...

en: Publish this version
mn: Энэ хувилбарыг нийтлэх

en: Saving…
mn: Хадгалж байна...

en: Replace current draft
mn: Одоогийн нооргийг дарж хуулах

en: Save draft
mn: Ноорог хадгалах

en: Create a page in %(title)s
mn: %(title)s-д хуудас үүсгэх

en: Create a page in
mn: хуудас үүсгэх

en: Choose which type of page you'd like to create.
mn: Үүсгэх хуудасныхаа төрлийг сонгоно уу.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
mn: Уучлаарай, энэ хэсэгт та хуудас үүсгэх боломжгүй

en: Pages using %(page_type)s
mn: %(page_type)s-г ашиглаж буй хуудсууд

en: Move
mn: Зөөх

en: Yes, move these pages
mn: Тийм, хуудсыг зөөх

en: No, don't move
mn: Үгүй, зөөхгүй

en: Are you sure you want to publish these pages?
mn: Үүнийг нийтлэхдээ итгэлтэй байна уу?

en: Yes, publish
mn: Тийм, нийтлэх

en: No, don't publish
mn: Үгүй, нийтлэхгүй

en: Yes, unpublish
mn: Тийм, нийтлэхгүй

en: Yes, convert it
mn: Тийм, хөрвүүлэх

en: Delete %(title)s
mn: %(title)s-г устгах

en: Are you sure you want to delete this page?
mn: Энэ хуудсыг үнэхээр устгах уу?

en: Yes, delete it
mn: Тийм, үүнийг устга

en: No, don't delete it
mn: Үгүй, устгахгүй

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
mn: Та <a href="%(unpublish_url)s">нийтлэхгүй болгох</a> боломжтой. Ингэвэл тухайн хуудсанд бусад хүн хандах боломжгүй болох бөгөөд дараа нь засаж, нийтлэх боломжтой.

en: Move %(title)s
mn: %(title)s-г зөөх

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
mn: Энэ хуудсыг үнэхээр '%(title)s'-руу зөөх үү?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
mn: Энэ хуудас болон дэд хуудсуудыг '%(title)s' -руу үнэхээр зөөх үү?

en: Yes, move this page
mn: Тийм, энэ хуудсыг зөө

en: Are you sure you want to unpublish this page?
mn: Энэ хуудсыг үнэхээр хандах боломжгүй болгох уу?

en: Publish page
mn: Хуудас нийтлэх

en: Copy %(title)s
mn: %(title)s хуулах

en: Copy
mn: Хуулах

en: Copy this page
mn: Энэ хуудсыг хуулах

en: This page has unsaved changes.
mn: Хуудсанд хадгалаагүй өөрчлөлт байна.

en: Configure a site now.
mn: Сайтаа тохируулна уу.

en: This page is locked to further editing
mn: Энэ хуудсыг дахин засахаас сэргийлж түгжсэн байна

en: Explore child pages of '%(title)s'
mn: '%(title)s'-ын дэд хуудсуудыг харах

en: Add a child page to '%(title)s'
mn: '%(title)s'-д дэд хуудас нэмэх

en: Drag
mn: Чирэх

en: Disable ordering of child pages
mn: Дэд хуудсуудын эрэмбийг болиулах

en: Enable ordering of child pages
mn: Дэд хуудсуудыг эрэмбэлэх

en: Sites menu
mn: Сайтын цэс

en: Pagination
mn: Хуудаслах

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараагийнх

en: This page is protected from public view
mn: Энэ хуудас олон нийтэд харагдахгүй хамгаалагдсан

en: Add child page
mn: Шинэ мэдээ нэмэх

en: Page types
mn: Хуудасны төрөл

en: Enter a search term above
mn: Хайлтын утгаа дээд хэсэгт оруулна уу

en: No pages use
mn: Хуудас хэрэглээгүй

en: Add %(label)s
mn: %(label)s нэмэх

en: Move up
mn: Дээш зөөх

en: Move down
mn: Доош зөөх

en: Type
mn: Төрөл

en: Updated
mn: Шинэчлэгдсэн

en: Pages
mn: Хуудсууд

en: Locked
mn: Түгжигдсэн

en: No locked pages found.
mn: Түгжигдсэн хуудас олдсонгүй.

en: Name
mn: Нэр

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit this item
mn: Энэ зүйлийг засах

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
mn: Нийт %(total_pages)s -с %(page_num)s -р хуудас

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Download XLSX
mn: XLSX-р татах

en: Download CSV
mn: CSV татах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: History
mn: Түүх

en: Unschedule
mn: Төлөвлөгөөг болиулах

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
mn: Энэ хувилбарын төлөвлөгөөг болиулахдаа итгэлтэй байна уу?

en: Yes, unschedule
mn: Тийм, төлөвлөгөөг болиул.

en: No, don't unschedule
mn: Үгүй, төлөвлөгөөг болиулахгүй

en: Other searches
mn: Бусад хайлтууд

en: Unlocked
mn: Түгжигдээгүй

en: Lock
mn: Түгжих

en: Usage
mn: Хэрэглээ

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
mn[0]: %(usage_count)s удаа ашиглагдсан байна
mn[1]: %(usage_count)s удаа ашиглагдсан байна

en: Edited
mn: Засагдсан

en: Add a child page
mn: Шинэ мэдээ нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: New
mn: Шинэ

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: %(time_period)s ago
mn: %(time_period)s-н өмнө

en: Log out
mn: Гарах

en: Undo
mn: Буцаах

en: Redo
mn: Давтах

en: Password
mn: Нууц үг

en: You have been successfully logged out.
mn: Та системээс гарлаа.

en: Collections
mn: Цуглуулгууд

en: Add a collection
mn: Цуглуулга нэмэх

en: Add collection
mn: Цуглуулга нэмэх

en: Collection '%(object)s' created.
mn: '%(object)s' цуглуулга үүслээ.

en: Collection '%(object)s' updated.
mn: '%(object)s' цуглуулга шинэчлэгдлээ.

en: The collection could not be saved due to errors.
mn: Алдаанаас шалтгаалж цуглуулга хадгалагдсангүй.

en: Delete collection
mn: Цуглуулгыг устгах

en: Collection '%(object)s' deleted.
mn: '%(object)s' цуглуулга устлаа.

en: Are you sure you want to delete this collection?
mn: Энэ цуглуулгыг үнэхээр устгах уу?

en: Home
mn: Нүүр хуудас

en: Live version
mn: Нийтлэгдсэн хувилбар

en: Current draft
mn: Одоогийн ноорог

en: Cancel scheduled publish
mn: Нийтлэлийн төлөвлөгөөг цуцлах

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
mn: %(model_name)s%(object)s шинэчлэгдлээ.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
mn: %(model_name)s%(object)s боллоо.

en: Edit '%(title)s'
mn: '%(title)s' засах

en: Inspect
mn: Шалгалт

en: Editing
mn: Засч байна

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
mn: %(model_name)s%(object)s устгагдлаа.

en: Inspecting
mn: Шалгаж байна

en: Earliest
mn: Хамгийн эхний

en: Latest
mn: Хамгийн сүүлийн

en: Edit this %(object)s
mn: %(object)s-г засах

en: Dashboard
mn: Хянах самбар

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
mn: Хуудас '%(page_title)s' болон %(subpages_count)s дэд хуудсууд хуулагдлаа.

en: Page '%(page_title)s' copied.
mn: '%(page_title)s' хуудас хуулагдлаа.

en: View draft
mn: Ноорог харах

en: View live
mn: Нийтлэгдсэн хувилбарыг үзэх

en: Page '%(page_title)s' created.
mn: '%(page_title)s' хуудас үүслээ.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
mn: '%(page_title)s' хуудас үүсч, нийтлэгдлээ.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
mn: '%(page_title)s' хуудас үүсч, хянуулахаар илгээгдлээ.

en: The page could not be created due to validation errors
mn: Баталгаажуулалтын алдаанаас болж хуудас үүсгэж чадсангүй

en: Page '%(page_title)s' deleted.
mn: '%(page_title)s' хуудас устлаа.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
mn: '%(page_title)s' хуудас шинэчлэгдлээ.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
mn: '%(page_title)s' хуудас нийтлэгдлээ.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
mn: '%(page_title)s' хуудас хянуулахаар илгээгдлээ.

en: The page could not be saved as it is locked
mn: Түгжигдсэн хуудсыг засах хадгалах боломжгүй

en: The page could not be saved due to validation errors
mn: Баталгаажуулалтын алдаанаас болж хуудас хадгалагдсангүй

en: Site
mn: Сайт

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
mn: '%(page_title)s' хуудасны түгжээ тайлагдлаа.

en: Page '%(page_title)s' moved.
mn: '%(page_title)s' хуудас зөөгдлөө.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
mn: '%(page_title)s' хуудсыг хаалаа.

en: Pages using
mn: Ашиглаж буй хуудсууд

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
mn: '%(page_title)s' хуудас хянуулахаар хүлээгдэж байна.

en: Move page '%(title)s'
mn: %(title)s хуудас руу шилжих

en: Copy page '%(title)s'
mn: %(title)s хуудсыг хуулах

en: Delete page '%(title)s'
mn: %(title)s хуудсыг устгах

en: Unpublish page '%(title)s'
mn: %(title)s хуудсыг нийтлээгүй

en: Bulleted list
mn: Сумтай жагсаалт

en: Numbered list
mn: Дугаарласан жагсаалт

en: Blockquote
mn: Эшлэл

en: Link
mn: Холбоос

en: Code
mn: Код

en: Choose an item
mn: Сонгох

en: Choose another item
mn: Өөр зүйл сонгох

en: Clear choice
mn: Сонголтыг цэвэрлэх

en: Choose another page
mn: Өөр хуудас сонгох
