Wagtail - en to tet translation catalogue (233 entries)

en: Publish
tet: Publika

en: Submit for moderation
tet: Submete ba moderasaun

en: Unpublish
tet: Halo la publika

en: Save Draft
tet: Rai hanesan ezbosu

en: Page locked
tet: Pajina xave ona

en: Wagtail admin
tet: Administrasaun Wagtail

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
tet: Deskulpa, ita boot laiha permisaun atu assesu ba area ida nee.

en: You do not have permission to access the admin
tet: It boot laiha permisaun atu assesu ba administrasaun

en: None
tet: Mamuk

en: Date from
tet: Data husi

en: Date to
tet: Data to'o

en: Collection
tet: Kolleksaun

en: Preferred language
tet: Prefere lian

en: Current time zone
tet: Zona tempu agora dadaun

en: First Name
tet: Naran Dahuluk

en: Last Name
tet: Naran Ikus

en: Upload a profile picture
tet: Upload imajen profile

en: Enter password
tet: Hatama seña

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
tet: Ita boot nia%(username_field)s ka seña laloos. Favor ida koko fali.

en: Enter your %(username_field_name)s
tet: Hatama ita nia 1%(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
tet: Hatama ita boot nia enderessu email hodi defini fali ita boot nia seña

en: Search term
tet: Loron buka

en: Search
tet: Buka

en: All collections
tet: Koleksaun hotu-hotu

en: Parent
tet: Inan-aman

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
tet: Ita labele hatama permisaun rua ba koleksaun ida

en: Add
tet: Hatama

en: Edit
tet: Hadia

en: Delete
tet: Hamoos

en: Go live date/time must be before expiry date/time
tet: Ita tenki hatama tempu no loron publika molok tempu no loron expirasuan

en: Expiry date/time must be in the future
tet: Ita boot tenki hatama tempu no loron expirasuan iha futuru

en: New title
tet: Titlu foun

en: New slug
tet: Slug foun

en: New parent page
tet: Pajina inan-aman foun

en: This copy will be a child of this given parent page.
tet: Kopia ida nee sei sai hanesan pajina oan hodi fo ba pajina inan-aman.

en: Copy subpages
tet: Kopia pajina labarik sira

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
tet[0]: Sei kopia pajina oan sira %(count)s

en: Publish copied page
tet: Halo pajina kopia publika

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
tet: Pagina nee publika ona. Ita boot hakarek hola kopia publica mos ka?

en: Publish copies
tet: Halo kopia sira publica

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
tet[0]: Ita boot kopia %(count)s pajina publika. Mos halo kopi publika ka?

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
tet: Ita boot laiha permisaun atu kopia pajina "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
tet: Slug nee uza tiha ona iha laran kontextu ninia pajina inan-aman "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
tet: Ita boot labele kopia pajina iha rasik laran bainhira kopia pajina oan sira

en: Parent page
tet: inan-aman

en: Visibility
tet: Visibilidade

en: This field is required.
tet: Ita boot prezia hatama informasaun nee

en: Please select at least one group.
tet: Favor ida hili grupu ida ka tan

en: Content
tet: Konteudu

en: Promote
tet: Promove

en: Settings
tet: Konfigurasaun

en: Title
tet: Titlu

en: Error 404: Page not found
tet: Erru 404: Pajina la hetan

en: Error 404
tet: Erru 404

en: The requested page could not be found.
tet: Deskulpa! Ita boot husu ba pajina, maibee ami la hetan.

en: Go to Wagtail admin
tet: Ba administrasaun Wagtail

en: Account
tet: Konta

en: Reset password
tet: Inisiu troka seña

en: Password change successful
tet: Seña troka diak

en: Login
tet: Tama

en: Set your new password
tet: Hatama ita nia seña foun

en: Invalid password reset link
tet: Link hafoun Seña la loos

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
tet: Troka seña ligasaun ne'e la valido ona, mak ne'e ka tamba ida ne'e usa ona.

en: Request a new password reset
tet: Husu seña muda foun

en: Check your email
tet: Revista ita-nia email

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
tet: Link hodi reset ita nian seña email tiha ona ba ita, karik konta existe ho enderessu nee.

en: Please follow the link below to reset your password:
tet: Favor ida tuir link iha kraik nee hodi reset ita nian seña.

en: Your username (in case you've forgotten):
tet: Ita nia Uzuario (iha kazu ne'e, ita haluhan ona)

en: Password reset
tet: Seña muda

en: Reset your password
tet: Muda ita nia Seña

en: Internal link
tet: Ligasaun interna

en: External link
tet: Ligasaun externa

en: Email link
tet: Ligasaun email

en: Phone link
tet: Ligasaun telefone

en: Anchor link
tet: Ligasaun

en: Add an anchor link
tet: Aumenta ligasaun

en: Insert anchor
tet: Hatama ligasaun

en: Choose
tet: Hili

en: Choose a page
tet: Hili pajina ida

en: Add an email link
tet: Aumenta ligasaun email ida

en: Insert link
tet: Insere ligasaun

en: Add an external link
tet: Aumenta ligasaun externa ida

en: Add a phone link
tet: Aumenta ligasaun telefone

en: Explore subpages of '%(title)s'
tet: Esplora pajina iha  '%(title)s' nia okos

en: Explore
tet: Esplora

en: This collection has been made private by a parent collection.
tet: Koleksaun nee halo privadu ona husi koleksaun inan-aman

en: You can edit the privacy settings on:
tet: Ita boot bele troka konfigurasaun privado iha:

en: Save
tet: Rai

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
tet: Konfigurasaun privado determina se mak bele haree dokumentu sira iha koleksaun nee.

en: Privacy
tet: Privasidade

en: Set collection privacy. Current status: Public
tet: Troka koleksaun privadu. Status agora: Publiku

en: Public
tet: Públiku

en: Set collection privacy. Current status: Private
tet: Troka koleksaun privadu. Status agora: Privadu

en: Private
tet: Privadu

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
tet: Koleksaun nee labele hamoos tanba laos mamuk. Iha laran:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
tet: Koleksaun sira seidauk kria. Karik <a href="%(add_collection_url)s">hatama ida</a>?

en: Yes, delete
tet: Sin, hamoos

en: No, don't delete
tet: Lae, Labele hamoos

en: Unpublish %(title)s
tet: La publika %(title)s

en: Yes, unpublish it
tet: Sin, subar

en: No, don't unpublish
tet: Lae, la subar

en: Actions
tet: Asaun sira

en: Update
tet: Troka

en: Comparing %(title)s
tet: Comparasaun %(title)s

en: Comparing
tet: Comparasaun

en: Fields
tet: Attributu sira

en: Changes
tet: Troka sira

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
tet: Benvindu ba %(site_name)s Wagtail CMS

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
tet: Nee ita boot nia pajina analisa no informasaun konaba pjaina nia conteudu.

en: Edit this page
tet: Hadia pájina ida ne'e

en: Draft
tet: Esbosu

en: Live
tet: Ativu

en: Your most recent edits
tet: Ita boot nia troka sira

en: Status
tet: Estadu

en: Date
tet: Data

en: Site summary
tet: Sumariu Situs

en: Close
tet: Taka

en: Preview
tet: Haree

en: Sign in
tet: Tama

en: Sign in to Wagtail
tet: Tama ba Wagtail

en: Signing in…
tet: Tama hela...

en: The page "%(title)s" has been approved.
tet: Pájina %(title)s" aprova tiha ona.

en: You can view the page here:
tet: Ita-boot bele hare pájina ne'e:

en: The page "%(title)s" has been approved
tet: Pájina "%(title)s" aprova tiha ona

en: Hello %(username)s,
tet: Hello 1 %(username)s

en: Edit your notification preferences here:
tet: Hadia ita-nia notifikasaun preferénsia iha ne'e:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
tet: Pájina %(title)s" rejeita tiha ona

en: You can edit the page here:
tet: Ita-boot bele hadia pájina neʼe:

en: The page "%(title)s" has been rejected
tet: Pájina "%(title)s" rejeita ona

en: You can preview the page here:
tet: Ita-boot bele prevee pájina neʼe:

en: This page has been made private by a parent page.
tet: Pájina ida ne'e, sai privadu husi pájina hun ida.

en: Publishing…
tet: Publika hela...

en: Saving…
tet: Rai hela...

en: Replace current draft
tet: Troka rakunnu ida neebe agora

en: Save draft
tet: Salva hanesan esbosu

en: Create a page in %(title)s
tet: Kria pájina ida iha %(title)s

en: Create a page in
tet: Kria pájina ida iha

en: Choose which type of page you'd like to create.
tet: Hili tipu pajina ita boot hakarek kria.

en: Pages using %(page_type)s
tet: Pajina uza%(page_type)s

en: Move
tet: Muda

en: Delete %(title)s
tet: Hamoos %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
tet: Ita serteza duni katak ita hakarak hamoos pájina ida-neʼe?

en: Yes, delete it
tet: Sim, hamoos.

en: No, don't delete it
tet: Lae, la hamoos

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
tet: Ita boot mos bele <a href="%(unpublish_url)s">subar pajina </a>. Nee subar pajina husi publika, no ita boot bele troka ka halo publika tarde liu.

en: Move %(title)s
tet: Muda %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
tet: ita boot hakarak muda pajina ida nee too  '%(title)s' nia laran?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
tet: Ita boot hakarak muda pajina ida nee, no oan hotu-hotu to'o '%(title)s' nia laran?

en: Yes, move this page
tet: Sin, muda pájina ida-ne'e

en: Are you sure you want to unpublish this page?
tet: Ita iha serteza katak ita hakarak la publika pájina neʼe?

en: Copy %(title)s
tet: Kópia %(title)s

en: Copy
tet: Kópia

en: Copy this page
tet: Kópia pájina ne'e

en: This page has unsaved changes.
tet: Pajina ne'e iha sasan troka la salva ona.

en: Configure a site now.
tet: Konfigura situs ida agora

en: This page is locked to further editing
tet: Pajina nee xavi, labele troka

en: Explore child pages of '%(title)s'
tet: Esplora pajina iha '%(title)s' nia okos

en: Add a child page to '%(title)s'
tet: Aumenta pajina iha '%(title)s' okos

en: Drag
tet: Rasta

en: Disable ordering of child pages
tet: Xavi orden pajina

en: Sort
tet: Orden

en: Enable ordering of child pages
tet: Loke pajina orden

en: Sites menu
tet: Munu situs

en: Pagination
tet: Pajinasaun

en: Previous
tet: Antes

en: Next
tet: Tuir mai

en: This page is protected from public view
tet: Pajina nee la publiku

en: Add child page
tet: Aumenta pajina iha okos

en: Page types
tet: Tipu pajina sira

en: Enter a search term above
tet: Hatama termu buka iha leten

en: No pages use
tet: Laiha pajina nebee uza

en: Add %(label)s
tet:  Hatama %(label)s

en: Move up
tet: Muda ba leten

en: Move down
tet: Muda ba kraik

en: Type
tet: Tipu

en: Updated
tet: Atualiza ona

en: Pages
tet: Pajina sira

en: Locked
tet: Xavi tiha ona

en: Name
tet: Naran

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
tet: Pajina %(page_num)s husi %(total_pages)s

en: Breadcrumb
tet: Hatudu dalan korta

en: Continue
tet: Kontinua

en: Filter
tet: Filtru

en: Current page status:
tet: Status pajina dadaun

en: Visit the live page
tet: Vizita pajina publiku

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
tet: Hamoos orariu revizaun %(revision.id)s ba %(title)s

en: Unschedule
tet: Hamoos orariu

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
tet: Ita serteza hakarak hamoos orariu revizaun nee?

en: Yes, unschedule
tet: Sim, hamoos orariu

en: No, don't unschedule
tet: Lae, la hamoos

en: Other searches
tet: Buka seluk

en: Unlocked
tet: Loke tiha ona

en: Lock
tet: Xavi

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
tet: Pajina privasidade mos aplika ba pajina nee nia oan sira.

en: Usage
tet: Uza

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
tet[0]: Uza dala %(usage_count)s

en: Edited
tet: Hadia tiha ona

en: Add a child page
tet: Hatama pajina oan

en: Show in Explorer
tet: Hatudu iha Esplorador

en: Page
tet: Pajina

en: New
tet: Foun

en: %(time_period)s ago
tet: %(time_period)s liubá

en: Log out
tet: Sai

en: Undo
tet:  La halo

en: Redo
tet: Halo fila fali

en: Password
tet: Seña

en: You have been successfully logged out.
tet: Ita boot sai ona ho sussessu.

en: Collections
tet: Koleksaun

en: Add a collection
tet: Hatama Koleksaun

en: Add collection
tet: Hatama Koleksaun

en: Collection '%(object)s' created.
tet: Koleksaun '%(object)s' kria ona.

en: Collection '%(object)s' updated.
tet: Koleksaun '%(object)s' hadia ona.

en: The collection could not be saved due to errors.
tet: Koleksaun iha erru, labele rai

en: Delete collection
tet: Hamoos Koleksaun

en: Collection '%(object)s' deleted.
tet: Koleksaun '%(object)s' hamoos ona.

en: Are you sure you want to delete this collection?
tet: Ita boot serteza hamoos koleksaun nee?

en: Home
tet: Uma

en: Live version
tet: revisaun publiku

en: Current draft
tet: Esbosu agora dadaun

en: Cancel scheduled publish
tet: Kansela orariu publiku

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
tet: %(model_name)s '%(object)s' hadia ona.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
tet: %(model_name)s '%(object)s' kria ona

en: Inspect
tet: Inspeksaun

en: Editing
tet: Hadia hela

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
tet: %(model_name)s '%(object)s' hamoos ona.

en: Inspecting
tet: Inspeksaun tiha ona

en: Latest
tet:  Mak tardi liu

en: Edit this %(object)s
tet: hadia iha %(object)s

en: Dashboard
tet: Painel kontrolu

en: View live
tet: Haree iha situ

en: Page '%(page_title)s' deleted.
tet: Pajina '%(page_title)s' hammos ona.

en: Site
tet: situs

en: Pages using
tet: Pájina ne'ebé uza
