Wagtail - en to uk translation catalogue (603 entries)

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
uk[0]: %(count)s сторінку, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати її копїю?
uk[1]: %(count)s сторінок, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати їх копїю?
uk[2]: %(count)s сторінок, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати їх копїю?
uk[3]: %(count)s сторінок, що ви копіюєте, вже опубліковано. Хочете опублїкувати їх копїю?

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
uk: %(editor)s оновив коментарі до "%(title)s"

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
uk: %(editor)s оновив коментарі до "%(title)s".

en: %(label)s and Publish
uk: %(label)s і Опублікувати

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
uk: %(model_name)s '%(object)s' створено.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
uk: %(model_name)s '%(object)s' видалено.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
uk: %(model_name)s '%(object)s' оновлено.

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
uk[0]: %(num_pages)d сторінка була перенесена
uk[1]: %(num_pages)d сторінок було перенесено
uk[2]: %(num_pages)d сторінок було перенесено
uk[3]: %(num_pages)d сторінок було перенесено

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been deleted | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
uk[0]: Видалено %(num_parent_objects)d сторінку і %(num_child_objects)d дочірню сторінку
uk[1]: Видалено %(num_parent_objects)d сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[2]: Видалено %(num_parent_objects)d сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[3]: Видалено %(num_parent_objects)d сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been published | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been published
uk[0]: Опубліковано %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірня сторінка
uk[1]: Опубліковано %(num_parent_objects)d сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[2]: Опубліковано %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[3]: Опубліковано %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок

en: %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child page have been unpublished | %(num_parent_objects)d pages and %(num_child_objects)d child pages have been unpublished
uk[0]: Знято з публікації %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірня сторінка
uk[1]: Знято з публікації %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[2]: Знято з публікації %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[3]: Знято з публікації %(num_parent_objects)d сторінок і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок

en: %(num_parent_objects)d pages have been deleted
uk: %(num_parent_objects)d сторінок було видалено

en: %(num_parent_objects)d pages have been published
uk: %(num_parent_objects)d сторінок було знято з публікації

en: %(num_parent_objects)d pages have been unpublished
uk: %(num_parent_objects)d сторінок було знято з публікації

en: %(objects)s documents selected
uk: Обрано %(objects)s документів

en: %(objects)s images selected
uk: Обрано %(objects)s зображень

en: %(objects)s items selected
uk: Обрано %(objects)s об'єктів

en: %(objects)s pages selected
uk: Обрано %(objects)s сторінок

en: %(objects)s users selected
uk: Обрано %(objects)s користувачів

en: %(time_period)s ago
uk: %(time_period)s тому

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
uk: %(time_period)s тому користувачем %(user_display_name)s

en: '%(object)s' unpublished.
uk: '%(object)s' знято з публікації

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
uk[0]: +%(counter)s більше
uk[1]: +%(counter)s більше
uk[2]: +%(counter)s більше
uk[3]: +%(counter)s більше

en: 0 minutes
uk: 0 хвилин

en: 1 document selected
uk: Обрано 1 документ

en: 1 image selected
uk: Обрано 1 зображення

en: 1 item selected
uk: Обрано 1 об'єкт

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been deleted | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been deleted
uk[0]: Видалено 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірню сторінку
uk[1]: Видалено 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[2]: Видалено 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[3]: Видалено 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been published | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been published
uk[0]: Опубліковано 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірню сторінку
uk[1]: Опубліковано 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[2]: Опубліковано 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[3]: Опубліковано 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок

en: 1 page and %(num_child_objects)d child page have been unpublished | 1 page and %(num_child_objects)d child pages have been unpublished
uk[0]: Знято з публікації 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірню сторінку
uk[1]: Знято з публікації 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[2]: Знято з публікації 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок
uk[3]: Знято з публікації 1 сторінку і %(num_child_objects)d дочірніх сторінок

en: 1 page has been deleted
uk: 1 сторінка було видалено

en: 1 page has been published
uk: 1 сторінку було опубліковано

en: 1 page has been unpublished
uk: 1 сторінку було знято з публікації

en: 1 page selected
uk: Обрано 1 сторінку

en: 1 snippet selected
uk: вибрано 1 сніпет

en: 1 user selected
uk: Обрано 1 користувача

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
uk: Посилання на скидання паролю було відправлено вам на електронну пошту, якщо для цієї адреси було заведено аккаунт.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Action
uk: Дія

en: Action type
uk: Тип дії

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: Додати

en: Add %(label)s
uk: Додати %(label)s

en: Add a child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Add a child page to '%(title)s'
uk: Додати дочірню сторінку для'%(title)s'

en: Add a collection
uk: Додати колекцію

en: Add a collection permission
uk: Додати дозвіл для колекції

en: Add a phone link
uk: Додати посилання на телефон

en: Add a workflow
uk: Додати робочий процес

en: Add an anchor link
uk: Добавити якір посилання

en: Add an email link
uk: Додати посилання на email

en: Add an external link
uk: Вставити зовнішнє посилання

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Add collection
uk: Додати колекцію

en: Add collections
uk: Додати колекції

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Add tasks to your workflow
uk: Додати завдання до робочого процесу

en: Alias
uk: Пов'язана копія

en: All
uk: Усі

en: All %(objects)s documents on this screen selected
uk: Обрано всі %(objects)s документів на цьому екрані

en: All %(objects)s images on this screen selected
uk: Обрано всі %(objects)s зображень на цьому екрані

en: All %(objects)s items on this screen selected
uk: Обрано всі %(objects)s об'єктів на цьому екрані

en: All %(objects)s pages on this screen selected
uk: Обрано всі %(objects)s сторінок на цьому екрані

en: All %(objects)s users on this screen selected
uk: Обрано всі %(objects)s користувачів на цьому екрані

en: All collections
uk: Усі колекції

en: All documents in listing selected
uk: Обрано всі документи у списку

en: All images in listing selected
uk: Обрано всі зображення у списку

en: All items in listing selected
uk: Обрано всі об'єкти у списку

en: All pages in listing selected
uk: Обрано всі сторінки у списку

en: All types
uk: Усі типи

en: All users in listing selected
uk: Обрано всіх користувачів у списку

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
uk: У якості альтернативи ви можете <a href="%(unpublish_url)s">зняти з публікації сторінку</a>. Цим самим ви видалите сторінку з публічного доступу і зможете відредагувати чи опублікувати її потім знову.

en: Anchor link
uk: Якір посилання

en: Anyone can edit this %(model_name)s
uk: Всі можуть редагувати цю %(model_name)s

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
uk: Всі можуть редагувати цю %(model_name)s – заблокуйте її щоб інші не могли редагувати

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Approved by %(approved_by)s
uk: Затверджено %(approved_by)s

en: Approved task
uk: Схвалене завдання

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
uk: Ви впевненні, що хочете конвертувати цей псевдонім в звичайну сторінку?

en: Are you sure you want to delete these pages?
uk: Ви впевнені, що ви бажаєте видалити ці сторінки?

en: Are you sure you want to delete this collection?
uk: Ви впевнені, що хочете видалили цю колекцію?

en: Are you sure you want to delete this page?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю сторінку?

en: Are you sure you want to disable this task?
uk: Ви впевнені, що хочете вимкнути це завдання?

en: Are you sure you want to disable this workflow?
uk: Ви впевнені, що хочете вимкнути цей робочий процес?

en: Are you sure you want to move these pages?
uk: Ви впевнені, що ви бажаєте перемістити ці сторінки?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
uk: Ви впевнені, що хочете перемістити цю сторінку разом з її дочірніми до  '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
uk: Ви впевнені, що хочете перемістити цю сторінку до '%(title)s'?

en: Are you sure you want to publish these pages?
uk: Ви впевнені, що хочете опублікувати ці сторінки?

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
uk: Ви впевнені, що хочете зняти з публікації ці сторінки?

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
uk: Ви впевнені, що хочете зняти з публікації цей %(model_name)s?

en: Are you sure you want to unpublish this page?
uk: Ви впевнені, що хочете зняти з публікації цю сторінку?

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
uk: Ви впевнені,  що хочете зняти з розкладу цю ревізію?

en: Assign to another page
uk: Призначити іншу сторінку

en: Assign your workflow to pages
uk: Призначте ваш робочий процес сторінкам

en: Assigned pages
uk: Призначені сторінки

en: Awaiting
uk: В очікуванні

en: Awaiting my review
uk: В очікуванні огляду

en: Awaiting your review
uk: В очікуванні огляду

en: Back
uk: Назад

en: Blockquote
uk: Цитата

en: Bold
uk: Жирний

en: Breadcrumb
uk: Ланцюжок навігації

en: Bulk actions
uk: Групові дії

en: Bulleted list
uk: Маркований список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel scheduled publish
uk: Скасувати заплановану публікацію

en: Cancel workflow
uk: Скасувати робочий процес

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
uk: Змінити порядок дочірніх сторінок у '%(title)s'

en: Changes
uk: Зміни

en: Changes requested
uk: Вимагаються зміни

en: Changes requested at
uk: Вимагаються зміни

en: Changes requested by %(requested_by)s
uk: Зміни за вимогою %(requested_by)s

en: Check your email
uk: Перевірте Вашу пошту

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose a different task type
uk: Оберіть інший тип завдання

en: Choose a page
uk: Оберіть сторінку

en: Choose a task
uk: Оберіть завдання

en: Choose an item
uk: Оберіть елемент

en: Choose another item
uk: Оберіть інший елемент

en: Choose another page
uk: Оберіть іншу сторінку

en: Choose another task
uk: Оберіть інше завдання

en: Choose when this page should go live and/or expire
uk: Встановіть час автоматичної публікації / чи зняття з публікації

en: Choose which type of page you'd like to create.
uk: Оберіть тип сторінки, яку ви б хотіли створити.

en: Choose which type of task you'd like to create.
uk: Оберіть тип завдання, якого ви б хотіли створити.

en: Clear choice
uk: Очистити вибір

en: Close
uk: Закрити

en: Code
uk: Код

en: Collection
uk: Колекція

en: Collection '%(object)s' created.
uk: Колекцію '%(object)s' створено.

en: Collection '%(object)s' deleted.
uk: Колекцію '%(object)s' видалено.

en: Collection '%(object)s' updated.
uk: Колекцію '%(object)s' оновлено.

en: Collection management permissions
uk: Дозволи на керування колекцією

en: Collections
uk: Колекції

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment notifications
uk: Сповіщення про коментарі

en: Comments
uk: Коментарі

en: Compare with current version
uk: Порівняти з поточною версією

en: Compare with live version
uk: Порівняти із версією наживо

en: Compare with previous version
uk: Порівняти з попередньою версією

en: Comparing
uk: Порівняння

en: Comparing %(title)s
uk: Порівняння %(title)s

en: Completed at
uk: Завершено в

en: Configure a site now.
uk: Сконфігурувати сайт зараз.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm selection
uk: Підтвердити вибір

en: Content
uk: Контент

en: Continue
uk: Продовжити

en: Convert alias
uk: Конвертувати псевдонім

en: Convert alias %(title)s
uk: Конвертувати псевдонім %(title)s

en: Convert this alias into an ordinary page
uk: Конвертувати цей псевдонім в звичайну сторінку

en: Convert to internal link
uk: Конвертувати у внутрішнє посилання

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy %(title)s
uk: Копіювати%(title)s

en: Copy page '%(title)s'
uk: Копіювати сторінку '%(title)s'

en: Copy subpages
uk: Скопіюваті підсторінки

en: Copy this page
uk: Копіювати цю сторінку

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
uk: Виправте помилки валідації, щоб користуватись попереднім переглядом (збереження сторінки підсвітить помилки)

en: Create
uk: Створити

en: Create a page in
uk: Створити сторінку в

en: Create a page in %(title)s
uk: Створити сторінку в %(title)s

en: Creating…
uk: Створення...

en: Current draft
uk: Поточна чернетка

en: Current page status:
uk: Поточний статус сторінки:

en: Current time zone
uk: Поточний часовий пояс

en: Dashboard
uk: Панель

en: Date
uk: Дата

en: Date / Time
uk: Дата / Час

en: Date from
uk: Дата початку

en: Date to
uk: Дата кінця

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete %(title)s
uk: Видалити %(title)s

en: Delete '%(title)s'
uk: Видалити '%(title)s'

en: Delete collection
uk: Видалили колекцію

en: Delete collections
uk: Видалити колекції

en: Delete page '%(title)s'
uk: Видалити сторінку '%(title)s'

en: Delete selected pages
uk: Видалити обрані сторінки

en: Deleted comments
uk: Видалені коментарі

en: Deleted comments:
uk: Видалені коментарі:

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable ordering of child pages
uk: Вимкнути впорядковування дочірніх сторінок

en: Disable task
uk: Вимкнути завдання

en: Disable workflow
uk: Вимкнути робочий процес

en: Download CSV
uk: Завантажити CSV

en: Download XLSX
uk: Завантажити XLSX

en: Draft
uk: Чернетка

en: Drag
uk: Перетягнути

en: Earliest
uk: Найбільш раннє

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit '%(title)s'
uk: Редагувати '%(title)s'

en: Edit / Review
uk: Редагувати / Перевірити

en: Edit collections
uk: Редагувати колекції

en: Edit original page
uk: Редагувати оригінальну сторінку

en: Edit this %(object)s
uk: Редагувати %(object)s

en: Edit this item
uk: Редагувати цей елемент

en: Edit this page
uk: Редагувати цю сторінку

en: Edit this task
uk: Редагувати це завдання

en: Edit your notification preferences here:
uk: Змінюйте вподобання ваших сповіщень тут:

en: Edited
uk: Відредаговано

en: Editing
uk: Редагування

en: Editing %(page_type)s
uk: Редагування %(page_type)s

en: Editing %(task_type)s
uk: Редагування %(task_type)s

en: Editing workflow
uk: Редагування робочого процесу

en: Editing workflow task
uk: Редагування завдання робочого процесу

en: Email link
uk: Посилання на email

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable ordering of child pages
uk: Увімкнути впорядковування дочірніх сторінок

en: Enter a search term above
uk: Введіть пошукову фразу

en: Enter password
uk: Введіть пароль

en: Enter your %(username_field_name)s
uk: Введіть ваш %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
uk: Введіть вашу е-мейл адресу для скидання паролю

en: Error 404
uk: Помилка 404

en: Error 404: Page not found
uk: Помилка 404: сторінку не знайдено

en: Existing
uk: Існуючі

en: Expiry date/time must be in the future
uk: Дата/час закінчення має бути у майбутньому

en: Explore
uk: Переглянути

en: Explore child pages of '%(title)s'
uk: Переглянути дочірні сторінки для '%(title)s'

en: Explore subpages of '%(title)s'
uk: Переглянути вкладені сторінки для '%(title)s'

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: Fields
uk: Поля

en: Filter
uk: Фільтр

en: First Name
uk: Ім'я

en: First published
uk: Вперше опубліковано

en: For search engines
uk: Для пошукових систем

en: For site menus
uk: Для меню сайту

en: Forgotten password?
uk: Забули пароль?

en: Give your workflow a name
uk: Дайте назву робочому процесу

en: Go back
uk: Повернутися назад

en: Go live date/time must be before expiry date/time
uk: Дата/час наживо має знаходитись перед датою/часом закінчення

en: Go to Wagtail admin
uk: Перехід до адмінпанелі

en: Go-live:
uk: Буде опубліковано:

en: Heading %(level)d
uk: Заголовок %(level)d

en: Hello %(username)s,
uk: Привіт %(username)s,

en: Help
uk: Допомога

en: History
uk: Історія змін

en: Home
uk: Головна

en: Incomplete task
uk: Незавершене завдання

en: Initial Revision
uk: Початкова Ревізія

en: Insert anchor
uk: Вставити якір

en: Insert link
uk: Вставити посилання

en: Inspect
uk: Переглянути

en: Inspecting
uk: Перегляд

en: Internal link
uk: Внутрішнє посилання

en: Invalid password reset link
uk: Неправильне посилання для скидання паролю

en: Italic
uk: Курсив

en: Keep the new pages updated with future changes
uk: Копія буде автоматично оновлюватись, при зміні оригінальної сторінки

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Latest
uk: Останнє

en: Link
uk: Посилання

en: Live
uk: Наживо

en: Live version
uk: Версія наживо

en: Locale
uk: Локаль

en: Lock
uk: Блокувати

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Locked at
uk: Заблоковано в

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
uk: Заблоковано <b>вами</b> о <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked pages
uk: Заблоковані сторінки

en: Locking status
uk: Статус блокування

en: Log out
uk: Вийти

en: Login
uk: Вхід

en: More
uk: Більше

en: More actions
uk: Більше дій

en: More options for '%(title)s'
uk: Більше опцій для '%(title)s'

en: Move
uk: Перемістити

en: Move %(title)s
uk: Перемістити %(title)s

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
uk[0]: Перемістити 1 сторінку
uk[1]: Перемістити %(counter)s сторінок
uk[2]: Перемістити %(counter)s сторінок
uk[3]: Перемістити %(counter)s сторінок

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move page '%(title)s'
uk: Перемістити сторінку '%(title)s'

en: Move selected pages
uk: Перенести обрані сторінки

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
uk[0]: Переміщено вниз на 1 місце.
uk[1]: Переміщено вниз на %(counter)s місця.
uk[2]: Переміщено вниз на %(counter)s місць.
uk[3]: Переміщено вниз на %(counter)s місць.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
uk[0]: Переміщено вгору на 1 місце.
uk[1]: Переміщено вгору на %(counter)s місця.
uk[2]: Переміщено вгору на %(counter)s місць.
uk[3]: Переміщено вгору на %(counter)s місць.

en: Name
uk: Ім'я

en: Name and Email
uk: Ім'я та електронна адреса

en: New
uk: Створити

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: New comments:
uk: Нові коментарі:

en: New parent page
uk: Нова батьківська сторінка

en: New replies
uk: Нові відповіді

en: New replies to:
uk: Нові відповіді на:

en: New replies:
uk: Нові відповіді:

en: New slug
uk: Нова коротка назва для URL

en: New title
uk: Новий заголовок

en: New workflow
uk: Новий робочий процес

en: New workflow task
uk: Нове завдання робочого процесу

en: Next
uk: Наступна

en: No
uk: Ні

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
uk: Жодної колекції не створено. Чому б не <a href="%(add_collection_url)s">створити одну</a>?

en: No locked pages found.
uk: Заблокованих сторінок немає.

en: No log entries found.
uk: Записи в журналі не знайдені.

en: No pages found.
uk: Сторінок не знайдено.

en: No pages match this report's criteria.
uk: Жодна сторінка не відповідає критеріям цього звіту.

en: No pages use
uk: Не використовується жодна сторінка

en: No publishing schedule set
uk: Графік публікації відсутній

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
uk: Жодного завдання не створено. Чому б не <a href="%(add_url)s">додати одне</a>?

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
uk: Жодного робочого процесу не створено. Чому б не <a href="%(add_url)s">додати один</a>?

en: No, don't delete
uk: Ні, не видаляти

en: No, don't delete it
uk: Ні, не видаляти

en: No, don't move
uk: Ні, не переміщувати

en: No, don't publish
uk: Ні, не опубліковувати

en: No, don't unpublish
uk: Ні, не знімати з публікації

en: No, don't unschedule
uk: Ні, не знімати з розкладу

en: No, leave it as an alias
uk: Ні, залишити як псевдонім

en: None
uk: Нічого

en: Not started
uk: Не запущено

en: Not used
uk: Не використовується

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Numbered list
uk: Пронумерований список

en: Other searches
uk: Інші пошуки

en: Page
uk: Сторінка

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
uk: Сторінка %(page_num)s з %(total_pages)s.

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
uk: Сторінка %(page_number)s з %(num_pages)s.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
uk: Сторінка '%(page_title)s' і %(subpages_count)s вкладені сторінки скопійовано.

en: Page '%(page_title)s' copied.
uk: Сторінку '%(page_title)s' скопійовано.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
uk: Сторінку '%(page_title)s' створено і опубліковано.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
uk: Сторінку '%(page_title)s' створено і заплановано до публікації.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
uk: Сторінку '%(page_title)s' створено і направлено на модерацію.

en: Page '%(page_title)s' created.
uk: Сторінку '%(page_title)s' створено.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
uk: Сторінку '%(page_title)s' видалено.

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
uk: Сторінку '%(page_title)s' було конвертовано в звичайну сторінку.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
uk: Сторінку '%(page_title)s' опубліковано.

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
uk: Сторінку '%(page_title)s' було замінено версією від %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
uk: Сторінку '%(page_title)s' заплановано до публікації.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
uk: Сторінку '%(page_title)s' надіслано на модерацію.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
uk: Сторінку '%(page_title)s' оновлено.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
uk: Сторінка '%(page_title)s' у режимі наживо і цю версію було заплановано до публікації.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
uk: Сторінку '%(page_title)s' розблоковано.

en: Page '%(page_title)s' moved.
uk: Сторінку '%(page_title)s' переміщено.

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
uk: Сторінку '%(page_title)s' знято з публікації.

en: Page history
uk: Історія змін

en: Page locked
uk: Сторінку заблоковано

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page types
uk: Типи сторінок

en: Page/Snippet
uk: Сторінка/Сніпет

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages that use workflow
uk: Сторінки, які використовують робочий процес

en: Pages that use workflow '%(name)s'
uk: Сторінки, які використовують робочий процес '%(name)s'

en: Pages using
uk: Сторінки використовують

en: Pages using %(page_type)s
uk: Сторінка типу '%(page_type)s'

en: Pagination
uk: Пагінація

en: Parent
uk: Предок

en: Parent page
uk: Батьківська сторінка

en: Password
uk: Пароль

en: Password change successful
uk: Пароль вдало змінений

en: Password reset
uk: Скидання паролю

en: Phone link
uk: Посилання на телефон

en: Please follow the link below to reset your password:
uk: Слідуйте за посиланням щоб скинути пароль

en: Please select another parent
uk: Будь ласка, виберіть іншого предка

en: Please select at least one group.
uk: Будь ласка, виберіть як мінімум одну групу

en: Preferred language
uk: Бажана мова

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
uk: Попередній перегляд неможливий через помилки валідації. <br /> Натисніть зберегти щоб підсвітити відповідні поля

en: Preview draft version of '%(title)s'
uk: Попередньо переглянути чернетку для '%(title)s'

en: Preview is out of date
uk: Попередній перегляд застарів

en: Preview not available
uk: Попередній перегляд недоступний

en: Previous
uk: Попередня

en: Privacy
uk: Приватність

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
uk: Зміни приватності також будуть застосовані до усіх дочірніх сторінок цієї сторінки.

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
uk: Налаштування приватності визначають, хто зможе переглядати документи у цій колекції.

en: Private
uk: Приватний

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile picture
uk: Зображення профілю користувача

en: Promote
uk: Просування

en: Public
uk: Публічний

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Publish %(model_name)s
uk: Опублікувати %(model_name)s

en: Publish copied page
uk: Опублікуваті скопійовані сторінки

en: Publish copies
uk: Опублїкувати копії

en: Publish page
uk: Опублікувати сторінку

en: Publish selected pages
uk: Опублікувати обрані сторінки

en: Publish this version
uk: Опублікувати цю версію

en: Published
uk: Опубліковано

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
uk: Публікація цієї сторінки скасує поточний робочий процес.

en: Publishing…
uk: Опубліковується...

en: Redo
uk: Повторити

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
uk[0]: Використано %(count)s раз
uk[1]: Використано %(count)s рази
uk[2]: Використано %(count)s разів
uk[3]: Використано %(count)s разів

en: Remember me
uk: Запам'ятати мене

en: Replace current draft
uk: Замінити поточну чернетку

en: Reports
uk: Звіти

en: Request a new password reset
uk: Зробити запит для нового скидання паролю

en: Requested By
uk: За вимогою

en: Requested by
uk: За вимогою

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
uk: За вимогою <b>%(modified_by)s</b>

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Reset to default
uk: Скинути значення за умовчанням

en: Reset your password
uk: Скинути Ваш пароль

en: Resolved comments
uk: Вирішені коментарі

en: Resolved comments:
uk: Вирішені коментарі:

en: Restart workflow
uk: Перезапустити робочий процес

en: Resubmit to %(task_name)s
uk: Оновити %(task_name)s

en: Review this version
uk: Переглянути цю версію

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Draft
uk: Зберегти чернентку

en: Save account details
uk: Зберегти дані облікового запису

en: Save draft
uk: Зберегти чернетку

en: Save schedule
uk: Зберегти графік

en: Save the page before leaving
uk: Збережіть сторінку перед виходом

en: Saving…
uk: Йде збереження...

en: Search
uk: Пошук

en: Search term
uk: Пошуковий термін

en: Search the whole site
uk: Шукати по всьому сайту

en: See full history
uk: Переглянути повну історію

en: Select %(title)s
uk: Вибрати %(title)s

en: Select a new parent for this page.
uk: Виберіть нову батьківську сторінку для цієї сторінки

en: Select a new parent page
uk: Обрати нову батьківську сторінку

en: Select all
uk: Обрати все

en: Select all pages in listing
uk: Обрати всі сторінки у списку

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
uk: Виберіть положення в ієрархії. Примітка: колекція не може стати дочірнім елементом самої себе або одного зі своїх нащадків.

en: Select row
uk: Вибрати рядок

en: Set collection privacy. Current status: Private
uk: Встановити конфіденційність колекції. Поточний статус: Приватний

en: Set collection privacy. Current status: Public
uk: Встановити конфіденційність колекції. Поточний статус: Public

en: Set publishing schedule
uk: Задати графік публікації

en: Set schedule
uk: Задати графік

en: Set your new password
uk: Встановіть новий пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show
uk: Показати

en: Show in Explorer
uk: Показати у переглядачі

en: Sign in
uk: Увійти

en: Sign in to Wagtail
uk: Увійдіть до Wagtail

en: Signing in…
uk: Здійснюється вхід...

en: Site
uk: Сайт

en: Site history
uk: Історія сайту

en: Site summary
uk: Резюме сайту

en: Sites menu
uk: Меню сайтів

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
uk: Вибачте, жодна сторінка не відповідає <em>%(query_string)s</em>

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
uk: Вибачте, жодне завдання не відповідає "<em>%(query_string)s</em>"

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
uk: Вибачте, немає співпадінь для "<em>%(search_query)s</em>"

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
uk: Вибачте, ви не маєте дозволів для доступу у цей розділ.

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort menu order
uk: Сортувати порядок меню

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
uk: Сортувати порядок дочірніх сторінок в межах '%(parent)s' за '%(label)s' у порядку більшення.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
uk: Сортувати порядок дочірніх сторінок в межах '%(parent)s' за '%(label)s' у порядку зменшення.

en: Started at
uk: Запущено о

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
uk: Розпочато о <b>%(started_at)s</b>

en: Status
uk: Статус

en: Step %(step_number)s
uk: Крок %(step_number)s

en: Strikethrough
uk: Перекреслення

en: Submit for moderation
uk: Надіслати на модерацію

en: Submit to %(workflow_name)s
uk: Надіслати в %(workflow_name)s

en: Submitted
uk: Застосовано

en: Subscript
uk: Нижній індекс

en: Superscript
uk: Верхній індекс

en: Tag
uk: Тег

en: Task
uk: Завдання

en: Task '%(object)s' created.
uk: Завдання '%(object)s' створено.

en: Task '%(object)s' disabled.
uk: Завдання '%(object)s' вимкнено.

en: Task '%(object)s' updated.
uk: Завдання '%(object)s' оновлено.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
uk: Завдання "%(task_name)s" увімкнено.

en: Task started
uk: Завдання запущене

en: Task type
uk: Тип завдання

en: Tasks
uk: Завдання

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
uk: %(model_name)s не може бути збережено через блокування

en: The collection could not be saved due to errors.
uk: Ця колекція не може бути збережена через помилки

en: The following comment was left: "%(comment)s"
uk: Залишено наступний коментар: "%(comment)s"

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
uk[0]: Наступна сторінка не може бути переміщена через дублікат коротких назв
uk[1]: Наступні сторінки не можуть бути переміщені через дублікат коротких назв
uk[2]: Наступні сторінки не можуть бути переміщені через дублікат коротких назв
uk[3]: Наступні сторінки не можуть бути переміщені через дублікат коротких назв

en: The page "%(title)s" has been approved
uk: Сторінку "%(title)s" схвалено

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було затверджено в "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було затверджено в "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
uk: Сторінку "%(title)s"  було затверджено на етапі модерації "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було затверджено в робочому процесі "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved.
uk: Сторінку "%(title)s" схвалено.

en: The page "%(title)s" has been rejected
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено під час "%(task)s" в робочому процесі "%(workflow)s" користувачем %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено під час "%(task)s" в робочому процесі "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено впродовж "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено під час "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено на етапі модерації "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected.
uk: Сторінку "%(title)s" було відхилено.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було передано на затвердження на етапі модерації "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було передано на затвердження до етапу модерації "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
uk: Сторінку "%(title)s" було відправлено на модерацію в робочий процес "%(workflow)s" користувачем %(requester)s.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
uk: Сторінку "%(title)s" було передано на модерацію до робочого процесу "%(workflow)s".

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
uk: Сторінка '%(page_title)s' не перебуває в очікуванні модерації в завданні '%(task_name)s'.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
uk: Сторінка '%(page_title)s' не перебуває в очікуванні модерації.

en: The page could not be created due to validation errors
uk: Цю сторінку не можна створити через помилки валідації

en: The page could not be saved as it is locked
uk: Сторінку не можна зберегти, бо вона заблокована

en: The page could not be saved due to validation errors
uk: Сторінку не можна зберегти через помилки валідації

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
uk: Посилання для скидання паролю недійсне, можливо через те, що воно вже було використане.

en: The requested page could not be found.
uk: Сторінку, яку ви просите, неможливо знайти

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
uk: Коротка назва '%(page_slug)s' вже використовується у обраних батьківських сторінках. Переконайтеся, що коротка назва унікальна і спробуйте ще раз.

en: Theme preferences
uk: Налаштування теми

en: There are no differences between these two versions
uk: Немає ніяких відмінностей між цими двома версіями

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
uk: Немає увімкнутих завдань. Чому б не <a href="%(add_url)s">додати одне</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
uk: Немає увімкнутих робочих процесів. Чому б не <a href="%(add_url)s">додати один</a>?

en: There are no results.
uk: Немає результатів

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
uk[0]: Знайдено %(counter)s співпадіння
uk[1]: Знайдено %(counter)s співпадінь
uk[2]: Знайдено %(counter)s співпадінь
uk[3]: Знайдено %(counter)s співпадінь

en: There is no valid destination page for these pages
uk: Немає правильної сторінки призначення для цих сторінок

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
uk[0]: Цей %(model_name)s використано %(usage_count)sраз
uk[1]: Цей %(model_name)s використано %(usage_count)s рази
uk[2]: Цей %(model_name)s використано %(usage_count)s разів
uk[3]: Цей %(model_name)s використано %(usage_count)s разів

en: This action cannot be undone.
uk: Ця дія не може бути скасована.

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
uk: Цю колекцію не можна видалити, тому що вона не є порожньою. Вона містить:

en: This collection has been made private by a parent collection.
uk: Батьківська колекція зробила цю колекцію приватною.

en: This copy will be a child of this given parent page.
uk: Ця копія буде спадковою для даної батьківської сторінки.

en: This field is required.
uk: Це поле необхідно заповнити

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
uk: Це панель, на якій буде показана корисна інформація про створений вами контент.

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
uk: Сторінка вже належить робочому процесу '%(workflow_name)s'.

en: This page has been made private by a parent page.
uk: Батьківська сторінка зробила цю сторінку приватною.

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
uk[0]: Ця сторінка має одну дочірню сторінку зняту з публікації
uk[1]: Ця сторінка має %(counter)s дочірніх сторінки знятих з публікації
uk[2]: Ця сторінка має %(counter)s дочірніх сторінок знятих з публікації
uk[3]: Ця сторінка має %(counter)s дочірніх сторінок знятих з публікації

en: This page has unsaved changes.
uk: Ця сторінка має незбережені зміни

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
uk: Цю сторінку ще не надіслано на модерацію

en: This page is an alias of another page.
uk: Ця сторінка псевдонім іншої сторінки.

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
uk: Ця сторінка відображається на сайті, хочете також опублікувати її копію?

en: This page is locked to further editing
uk: Сторінку заблоковано для майбутнього редагування

en: This page is locked, by you, to further editing
uk: Сторінку заблоковано вами для майбутнього редагування

en: This page is protected from public view
uk: Ця сторінка захищена від публічного перегляду

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
uk: Графік публікації почне працювати лише після того, як ви натиснете кнопку "Опублікувати"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
uk: Ця коротка назва вже використана в контексті батьківської сторінки "%(parent_page_title)s"

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
uk[0]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінку.
uk[1]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінок.
uk[2]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінок.
uk[3]: Ця дія скопіює %(count)s підсторінок.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
uk: Цей робочий процес вимкнуто, він не може бути використаний.

en: Timeline
uk: Хронологія

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Undo
uk: Відмінити

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Unpublish
uk: Зняти з публікації

en: Unpublish %(title)s
uk: Зняти з публікації %(title)s

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
uk[0]: Зняти з публікації 1 сторінку
uk[1]: Зняти з публікації %(counter)s сторінки
uk[2]: Зняти з публікації %(counter)s сторінок
uk[3]: Зняти з публікації %(counter)s сторінок

en: Unpublish page '%(title)s'
uk: Зняти з публікації сторінку '%(title)s'

en: Unpublish selected pages
uk: Зняти з публікації обрані сторінки

en: Unschedule
uk: Зняти з розкладу

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
uk: Знято з розкладу ревізію %(revision.id)s для «%(title)s»

en: Update
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Upload a profile picture
uk: Завантажити зображення для профілю

en: Upload a profile picture:
uk: Завантажити зображення для профілю:

en: Usage
uk: Використання

en: Use external link
uk: Використовувати зовнішнє посилання

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
uk[0]: Використано %(usage_count)s раз
uk[1]: Використано %(usage_count)s рази
uk[2]: Використано %(usage_count)s разів
uk[3]: Використано %(usage_count)s разів

en: Used by
uk: Використовується

en: Used on
uk: Використовується на

en: Used on the following active workflows
uk: Використовується в наведених нижче активних робочих процесах

en: User
uk: Користувач

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
uk: Версію від %(datetime)s сторінки '%(page_title)s' опубліковано.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
uk: Версія від %(previous_revision_datetime)s сторінки '%(page_title)s' було заплановано на публікацію.

en: View Wagtail quick actions
uk: Переглянути швидкі дії Wagtail

en: View draft
uk: Переглянути чернетку

en: View history
uk: Переглянути історію

en: View live
uk: Побачити наживо

en: View live version of '%(title)s'
uk: Переглянути живу версію для '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
uk: Переглянути історію змін для '%(title)s'

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visit the live page
uk: Відвідати сторінку

en: Wagtail admin
uk: Адміністрування Wagtail

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
uk: Ласкаво просимо до %(site_name)s Wagtail CMS

en: Workflow
uk: Робочий процес

en: Workflow '%(object)s' created.
uk: Робочий процес '%(object)s' створено.

en: Workflow '%(object)s' disabled.
uk: Робочий процес '%(object)s' вимнуто.

en: Workflow '%(object)s' updated.
uk: Робочий процес '%(object)s' оновлено.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
uk: Робочий процес '%(workflow_name)s' увімкнено.

en: Workflow completed
uk: Робочий процес завершений

en: Workflow history
uk: Історія робочого процесу

en: Workflow history for
uk: Історія робочого процесу для

en: Workflow history for %(title)s
uk: Історія робочого процесу для %(title)s

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
uk: Робочий процес на сторінці '%(page_title)s' було скасовано.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
uk: Робочий процес на сторінці '%(page_title)s' перезапущений.

en: Workflow progress
uk: Прогрес робочого процесу

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
uk: Робочий процес знятий з сторінки '%(page_title)s'.

en: Workflow started
uk: Робочий процес запущений

en: Workflow tasks
uk: Завдання робочого процесу

en: Workflows
uk: Робочі процеси

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
uk: Робочі процеси також застосовуються до дочірніх сторінок. Якщо тут вибрати батьківську сторінку, її дочірні сторінки також використовуватимуть цей робочий процес. Перегляньте <a href="%(workflow_pages_url)s">список сторінок</a>, в яких використовується ваш робочий процес.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
uk: Ви все ще хочете опублікувати цю %(model_name)s?

en: Would you still like to publish this page?
uk: Ви все одно хочете опублікувати сторінку?

en: Yes
uk: Так

en: Yes, convert it
uk: Так, конвертувати

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: Yes, delete it
uk: Так, видалити

en: Yes, disable
uk: Так, вимкнути

en: Yes, move these pages
uk: Так, перемістити цю сторінку

en: Yes, move this page
uk: Так, перемістити цю сторінку

en: Yes, publish
uk: Так, опублікувати

en: Yes, unpublish
uk: Так, зняти з публікації

en: Yes, unpublish it
uk: Так, зняти з публікації

en: Yes, unschedule
uk: Так, зняти з розкладу

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
uk: Ви переглядаєте колишню версію цієї сторінки від <b>%(created_at)s</b> створену %(user)s

en: You can edit the page here:
uk: Ви можете редагувати сторінку тут:

en: You can edit the privacy settings on:
uk: Ви можете редагувати налаштування приватності для:

en: You can preview the page here:
uk: Ви можете попередньо передивитись сторінку тут:

en: You can view the page here:
uk: Ви можете переглянути сторінку тут:

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
uk: Робочий процес не може бути багаторазово присвоєно одній і тій же сторінці.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
uk: Не можливо скопіювати сторінку в саму себе, коли копіюєте підсторінки

en: You cannot edit another user's comment.
uk: Ви не можете проредагувати коментар іншого користувача.

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
uk: Ви не можете мати декілька записів дозволів для однієї і тієї ж колекції.

en: You do not have permission to access the admin
uk: У Вас не вистачає прав для доступу до адмінпанелі

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
uk: Ви не маєте прав на копіювання до сторінок "%(page_title)s"

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
uk[0]: Вам не дозволено видаляти цю сторінку
uk[1]: Вам не дозволено видаляти ці сторінки
uk[2]: Вам не дозволено видаляти ці сторінки
uk[3]: Вам не дозволено видаляти ці сторінки

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
uk[0]: Вам не дозволено переміщувати цю сторінку
uk[1]: Вам не дозволено переміщувати ці сторінки
uk[2]: Вам не дозволено переміщувати ці сторінки
uk[3]: Вам не дозволено переміщувати ці сторінки

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
uk[0]: Вам не дозволено публікувати цю сторінку
uk[1]: Вам не дозволено публікувати ці сторінки
uk[2]: Вам не дозволено публікувати ці сторінки
uk[3]: Вам не дозволено публікувати ці сторінки

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
uk[0]: Вам не дозволено знімати з публікації цю сторінку
uk[1]: Вам не дозволено знімати з публікації ці сторінки
uk[2]: Вам не дозволено знімати з публікації ці сторінки
uk[3]: Вам не дозволено знімати з публікації ці сторінки

en: You have <span>unsaved comments</span>
uk: У вас є <span>незбережені коментарі</span>

en: You have <span>unsaved edits</span>
uk: У вас є <span>незбережені зміни</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
uk: У вас є <span>незбережені зміни</span> і <span>коментарі</span>

en: You have been successfully logged out.
uk: Ви успішно вийшли.

en: You haven't created any tasks.
uk: Ви не створили жодних завдань.

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
uk: Ваші %(username_field)s та пароль не відповідають один одному. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Your account settings have been changed successfully!
uk: Ваші налаштування облікового запису успішно змінено!

en: Your locked pages
uk: Ваші заблоковані сторінки

en: Your most recent edits
uk: Останні зміни, зроблені вами

en: Your username (in case you've forgotten):
uk: Ваше ім'я користувача (якщо забули):

en: by %(user)s
uk: користувачем %(user)s

en: just now
uk: щойно

en: with comment:
uk: з коментарем:
