Wagtail - en to be translation catalogue (48 entries)

en: Wagtail forms
be: Формы Wagtail

en: Date from
be: Дата ад

en: Date to
be: Дата да

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
be: Ужо ёсць іншае поле з пазнакай %(label_name)s, зменіце адно з іх.

en: Single line text
be: Аднастрочны тэкст

en: Multi-line text
be: Шматрадковы тэкст

en: Email
be: Адрас электроннай пошты

en: Number
be: Лік

en: Checkbox
be: Cцяжок

en: Checkboxes
be: Cцяжкі

en: Drop down
be: Выпадальны спіс

en: Multiple select
be: Множны выбар

en: Radio buttons
be: Радыё-кнопкі

en: Date
be: Дата

en: Date/time
be: Дата / час

en: Hidden field
be: Схаванае поле

en: submit time
be: Час дадання

en: form submission
be: Даданне формы

en: form submissions
be: Прадстаўлення формы

en: name
be: імя

en: label
be: Пазнака

en: The label of the form field
be: Пазнака палі формы

en: field type
be: тып поля

en: required
be: абавязкова

en: choices
be: выбар

en: default value
be: значэнне па змаўчанні

en: help text
be: тэкст падказкі

en: Submission date
be: Дата дадання

en: Form
be: Форма

en: Landing page
be: Мэтавая старонка

en: to address
be: Адрас прызначэння

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
be: Не абавязкова - запоўненыя формы будуць адпраўляцца на гэтыя паштовыя адрас. Падзяляйце адрасы коскамі.

en: from address
be: адрас адпраўніка

en: subject
be: тэма

en: %(model_name)s submissions
be: %(model_name)sпрадстаўлення

en: Delete form data %(title)s
be: Выдаліць дадзеныя формы %(title)s

en: Delete form data
be: Выдаліць дадзеныя формы

en: Delete
be: Выдаліць

en: Delete selected submissions
be: Выдаліць абраныя

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
be: Форма '%(title)s' яшчэ не запаўнялася.

en: Total submissions
be: Усяго даданняў

en: Latest submission
be: Апошняе даданне

en: Submissions of %(form_title)s
be: Запоўненыя %(form_title)s

en: Forms
be: Формы

en: Title
be: Загаловак

en: Origin
be: Паходжанне

en: Pages
be: Старонкі

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
be[0]: Даданне было выдалена.
be[1]: %(count)dдаданняў было выдаленае.
be[2]: %(count)dдаданняў было выдаленае.
be[3]: %(count)d даданняў было выдаленае.
