Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (52 entries)

en: Wagtail forms
hr_HR: Wagtail formulari

en: Date from
hr_HR: Datum od

en: Date to
hr_HR: Datum do

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
hr_HR: Već postoji polje sa oznakom %(label_name)s, molimo promijenite jedno od njih.

en: Single line text
hr_HR: Jedna linija teksta

en: Multi-line text
hr_HR: Više linija teksta

en: Number
hr_HR: Broj

en: Checkbox
hr_HR: Potvrdni okvir

en: Checkboxes
hr_HR: Potvrdni okviri

en: Drop down
hr_HR: Padajući popis

en: Multiple select
hr_HR: Višestruki izbor

en: Radio buttons
hr_HR: Izborni gumb

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date/time
hr_HR: Datum/vrijeme

en: Hidden field
hr_HR: Sakriveno polje

en: submit time
hr_HR: vrijeme unosa

en: form submission
hr_HR: unos formulara

en: form submissions
hr_HR: unosi formulari

en: name
hr_HR: naziv

en: Safe name of the form field, the label converted to ascii_snake_case
hr_HR: Sigurna oznaka polja formulara, oznaka je pretvorena u ascii_snake_case.

en: label
hr_HR: oznaka

en: The label of the form field
hr_HR: Oznaka polja

en: field type
hr_HR: tip polja

en: required
hr_HR: obavezno

en: choices
hr_HR: odabiri

en: Comma or new line separated list of choices. Only applicable in checkboxes, radio and dropdown.
hr_HR: Popis mogućih odabira odvojenih zarezom ili novim retkom. Vrijedi samo za potvrdne okvire, radijske gumbe i popisne okvire.

en: default value
hr_HR: zadana vrijednost

en: Default value. Comma or new line separated values supported for checkboxes.
hr_HR: Zadana vrijednost. Vrijednosti odvojene zarezom ili novim retkom su podržane u kontrolnim okvirima.

en: help text
hr_HR: pomoćni tekst

en: Submission date
hr_HR: Datum unosa

en: Form
hr_HR: Formular

en: Landing page
hr_HR: Odredišna stranica

en: to address
hr_HR: adresa primatelja

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
hr_HR: Neobavezno - ispunjeni formulari će biti poslani na ove email adrese. Odvojite više adresa zarezom.

en: from address
hr_HR: adresa pošiljatelja

en: subject
hr_HR: predmet

en: %(model_name)s submissions
hr_HR: %(model_name)s unosa

en: Delete form data %(title)s
hr_HR: Izbriši podatke formulara %(title)s

en: Delete form data
hr_HR: Izbriši podatke formulara

en: Are you sure you want to delete this form submission? | Are you sure you want to delete these form submissions?
hr_HR[0]: Jeste li sigurni da želite izbrisati podneseni obrazac?
hr_HR[1]: Jeste li sigurni da želite izbrisati ove podnesene obrasce?
hr_HR[2]: Jeste li sigurni da želite izbrisati ove podnesene obrasce?

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete selected submissions
hr_HR: Izbriši odabrane unose

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
hr_HR: Nema ispunjenih formulara %(title)s.

en: Total submissions
hr_HR: Ukupno unosa

en: Latest submission
hr_HR: Najnoviji unosi

en: Submissions of %(form_title)s
hr_HR: Unosi formulara %(form_title)s

en: Forms
hr_HR: Formulari

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Origin
hr_HR: Ishodište

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
hr_HR[0]: Jedan unos je izbrisan.
hr_HR[1]: %(count)d unosa je izbrisano.
hr_HR[2]: %(count)d unosa je izbrisano.

en: Form data
hr_HR: Podatci formulara
