Wagtail - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Wagtail forms
my: ဝဂ်တေးဖောင်များ

en: Date from
my: နေ့စွဲမှ

en: Date to
my: နေ့စွဲသို့

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
my: %(label_name)sတံဆိပ်နှင့် အခြားအကွက်ရှိသည်၊ တစ်ခုကို ကျေးဇူးပြု၍ ပြောင်းပါ။

en: Single line text
my: တစ်လိုင်းတည်းစာသား

en: Multi-line text
my: တစ်လိုင်းထက်ပိုသောစာသား

en: Email
my: အီးမေးလ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Checkbox
my: အမှန်ခြစ်အကွက်

en: Checkboxes
my: အမှန်ခြစ်အကွက်များ

en: Drop down
my: ဆွဲချ

en: Multiple select
my: ရွေးချယ်မှုအများအပြား

en: Radio buttons
my: ရေဒီယိုခလုတ်များ

en: Date
my: နေ့စွဲ

en: Date/time
my: နေ့စွဲ/အချိန်

en: Hidden field
my: ဝှက်ထားသောအကွက်

en: submit time
my: တင်ပြသောအချိန်

en: form submission
my: ဖောင်တင်ခြင်း

en: label
my: တံဆိပ်

en: The label of the form field
my: ဖောင်အကွက်ရဲ့တံဆိပ်

en: field type
my: အကွက်အမျိုးအစား

en: required
my: လိုအပ်သည်

en: choices
my: ရွေးချယ်ခွင့်များ

en: default value
my: မူလတန်ဖိုး

en: help text
my: အကူအညီစာသား

en: Submission date
my: တင်ပြချက်နေ့စွဲ

en: to address
my: လိပ်စာသို့

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
my: ချန်ထားနိုင်သည် - ဖောင်တင်ပြချက်များကို ဤလိပ်စာများသို့ အီးမေးလ်ပို့ပါမည်။ လိပ်စာများကို ကော်မာနှင့် ခွဲခြားပါ။

en: from address
my: လိပ်စာမှ

en: subject
my: အကြောင်းအရာ

en: %(model_name)s submissions
my: %(model_name)sတင်ပြချက်များ

en: Delete form data %(title)s
my: %(title)sဖောင်ဒေတာများကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Delete form data
my: ဖောင်ဒေတာကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Delete
my: ဖျက်သိမ်းပါ

en: Delete selected submissions
my: ရွေးချယ်ထားသောတင်ပြချက်များကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
my: '%(title)s'ဖောင် တင်ပြချက်မျိုး မရှိပါ။

en: Total submissions
my: တင်ပြချက်စုစုပေါင်း

en: Latest submission
my: နောက်ဆုံးတင်ပြချက်

en: Submissions of %(form_title)s
my: %(form_title)s၏တင်ပြချက်များ

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Title
my: ခေါင်းစဥ်

en: Origin
my: ဇာစ်မြစ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
my[0]: တင်ပြချက် %(count)d ခုကို ဖျက်သိမ်းပြီးပါပြီ။
