Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (42 entries)

en: Date from
sk_SK: Dátum od

en: Date to
sk_SK: Dátum do

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
sk_SK: Už existuje iné pole s popisom %(label_name)s, prosím zmeňte jedno z nich.

en: Single line text
sk_SK: Jednoriadkový text

en: Multi-line text
sk_SK: Viac riadkový text

en: Number
sk_SK: Číslo

en: URL
sk_SK: URL adresa

en: Checkbox
sk_SK: Políčko na zaškrtnutie

en: Checkboxes
sk_SK: Políčka na zaškrtnutie

en: Drop down
sk_SK: Preniesť a pustiť sem

en: Multiple select
sk_SK: Výber viacerých položiek

en: Radio buttons
sk_SK: Prepínače

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date/time
sk_SK: Dátum/čas

en: submit time
sk_SK: čas odoslania

en: form submission
sk_SK: odoslanie formulára

en: name
sk_SK: názov

en: label
sk_SK: štítok

en: The label of the form field
sk_SK: Štítok poľa formuláru

en: field type
sk_SK: typ poľa

en: required
sk_SK: povinné

en: choices
sk_SK: voľby

en: default value
sk_SK: predvolená hodnota

en: help text
sk_SK: pomocný text

en: Submission date
sk_SK: Dátum odoslania

en: to address
sk_SK: na adresu

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
sk_SK: Voliteľné - výsledky tohto formulára budú zasielané na tieto adresy. Jednotlivé adresy oddeľte čiarkou.

en: from address
sk_SK: z adresy

en: subject
sk_SK: predmet

en: Delete form data %(title)s
sk_SK: Vymazať formulárové dáta %(title)s

en: Delete form data
sk_SK: Vymazať formulárové dáta

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Delete selected submissions
sk_SK: Zmazať vybrané odoslania

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
sk_SK: Neexistujú žiadne odoslania '%(title)s' formulára.

en: Total submissions
sk_SK: Odoslania celkovo

en: Latest submission
sk_SK: Posledné odoslanie

en: Submissions of %(form_title)s
sk_SK: Odoslania %(form_title)s

en: Forms
sk_SK: Formuláre

en: Title
sk_SK: Titulok

en: Origin
sk_SK: Pôvod

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
sk_SK[0]: Jedno odoslanie bolo vymazané.
sk_SK[1]: %(count)d odoslania boli vymazané.
sk_SK[2]: %(count)d odoslaní bolo vymazaných.
sk_SK[3]: %(count)d odoslaní bolo vymazaných.
