Wagtail - en to ug translation catalogue (54 entries)

en: Wagtail forms
ug: Wagtail كۆزنەك

en: Date from
ug: مۇددەت باشلىنىشى

en: Date to
ug: مۇددەت پۈتۈشى

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
ug: يەنە بىر %(label_name)s بۆلەك بار، ئۇلارنىڭ بىرىنى ئۆزگەرتىڭ.

en: Single line text
ug: يەككە قۇرلۇق تېكىست

en: Multi-line text
ug: كۆپ قۇرلۇق تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Number
ug: سان

en: URL
ug: تور ئادرېسى

en: Checkbox
ug: تاللاش قۇتىسى

en: Checkboxes
ug: تاللاش قۇتىسى

en: Drop down
ug: تارتما تىزىم

en: Multiple select
ug: كۆپ تاللاش

en: Radio buttons
ug: تاق تاللاش توپچە

en: Date
ug: چېسلا

en: Date/time
ug: چېسلا/ۋاقىت

en: Hidden field
ug: يوشۇرۇن بۆلەك

en: submit time
ug: تاپشۇرۇش ۋاقتى

en: form submission
ug: كۆزنەك تاپشۇرۇش

en: form submissions
ug: كۆزنەك تاپشۇرۇش

en: name
ug: ئاتى

en: Safe name of the form field, the label converted to ascii_snake_case
ug: كۆزنەك بۆلىكىنىڭ بىخەتەر ئىسمى، بەلگە ascii_snake_case غا ئۆزگەرتىلدى

en: label
ug: بەلگە

en: The label of the form field
ug: كۆزنەك بۆلىكىنىڭ بەلگىسى

en: field type
ug: بۆلەك تىپى

en: required
ug: زۆرۈر

en: choices
ug: تاللاش

en: Comma or new line separated list of choices. Only applicable in checkboxes, radio and dropdown.
ug: پەش ياكى يېڭى قۇردا ئايرىلغان تاللاش تىزىملىكى. پەقەت كۆپ تاللاش، تاق تاللاش ۋە تارتما تىزىملىك ئىشلىتىلىدۇ.

en: default value
ug: كۆڭۈلدىكى قىممەت

en: Default value. Comma or new line separated values supported for checkboxes.
ug: كۆڭۈلدىكى قىممەت. كۆپ تاللاش پەش ياكى يېڭى قۇر بىلەن ئايرىلغان قىممەتنى قوللايدۇ.

en: help text
ug: ياردەم تېكىستى

en: Submission date
ug: تاپشۇرۇش ۋاقتى

en: Form
ug: كۆزنەك

en: Landing page
ug: قونۇش بېتى

en: to address
ug: تاپشۇرۇۋالغۇچى ئادرېسى

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
ug: ئىختىيارىي - كۆزنەك يوللاش بۇ ئادرېسقا ئېلخەت ئارقىلىق ئەۋەتىلىدۇ. كۆپ ئادرېس پەش ئارقىلىق ئايرىلىدۇ.

en: from address
ug: ئەۋەتكۈچى ئادرېسى

en: subject
ug: ماۋزۇ

en: %(model_name)s submissions
ug: %(model_name)s يوللاش

en: Delete form data %(title)s
ug: كۆزنەك سانلىق مەلۇمات %(title)s نى ئۆچۈر

en: Delete form data
ug: جەدۋەل سانلىق مەلۇماتىنى ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete this form submission? | Are you sure you want to delete these form submissions?
ug[0]: راستتىنلا بۇ كۆزنەك يوللانمىنى ئۆچۈرەمسىز؟
ug[1]: راستتىنلا بۇ كۆزنەك يوللانمىنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Delete selected submissions
ug: تاللانغان يوللانمىنى ئۆچۈر

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
ug: «%(title)s» كۆزنەكنىڭ ھېچقانداق يوللانمىسى يوق.

en: Total submissions
ug: ئومۇمىي يوللانما

en: Latest submission
ug: ئاخىرقى يوللانما

en: Submissions of %(form_title)s
ug: %(form_title)s نىڭ يوللانمىسى

en: Forms
ug: كۆزنەك

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Origin
ug: ئەسلى

en: Pages
ug: بەت

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
ug[0]: بىر يوللانما ئۆچۈرۈلدى.
ug[1]: %(count)d يوللانما ئۆچۈرۈلدى.

en: Form data
ug: جەدۋەل سانلىق مەلۇماتى
