Wagtail - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Wagtail search promotions
cs: Wagtail upřednostněné hledání

en: Search term(s)/phrase
cs: Hledat výraz(y)/fráze

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
cs: Zadejte řetězec tak, aby odpovídal hledanému výrazu. Je vyžadována přesná shoda pro zobrazení Vašich propagovaných výsledků, zástupné znaky nejsou povoleny.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
cs: Definujte prosím alespoň jedno doporučení pro hledaný výraz.

en: Query Daily Hits
cs: Denní vyhledávané výrazy

en: page
cs: stránka

en: description
cs: popis

en: search promotion
cs: upřednostňování hledání

en: Add search promotion
cs: Přidat upřednostněné hledání

en: Add search pick
cs: Přidat volbu hledání

en: Save
cs: Uložit

en: Delete %(query)s
cs: Smazat %(query)s

en: Delete
cs: Smazat

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
cs: Opravdu chcete smazat všechny upřednostněné výsledky pro tento hledaný výraz?

en: Yes, delete
cs: Ano, smazat

en: Editing %(query)s
cs: Úprava %(query)s

en: Editing
cs: Úprava

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Promoted search results
cs: Upřednostněné výsledky hledání

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
cs: Bohužel, výrazu "<em>%(query_string)s</em>" neodpovídají žádné upřednostněné výsledky

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
cs: Nebyly nalezeny žádné upřednostněné výsledky. Nové upřednostněné vyhledávání můžete přidat <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">zde</a>?

en: Popular search terms
cs: Oblíbené hledané výrazy

en: Search
cs: Hledat

en: Terms
cs: Výrazy

en: Views (past week)
cs: Zobrazení (poslední týden)

en: No results found
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: Choose from popular search terms
cs: Vybrat z nejčastěji hledaných výrazů

en: External link
cs: Externí odkaz

en: None
cs: Nic

en: Search Terms
cs: Hledat výrazy

en: Add new promoted result
cs: Přidat nový upřednostněný výsledek

en: Search term(s)
cs: Hledaný výraz(y)

en: Promoted results
cs: Upřednostněné výsledky

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
cs: Editorův výběr pro '%(query)s' byl vytvořen.

en: Edit
cs: Upravit

en: Recommendations have not been created due to errors
cs: Doporučení nelze vytvořit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
cs: Editorův výběr pro '%(query)s' byl upraven.

en: Recommendations have not been saved due to errors
cs: Doporučení nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Editor's picks deleted.
cs: Editorův výběr byl smazán.
