Wagtail - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Search term(s)/phrase
ht: Chèche tèm/fraz

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
ht: Antre tèks ou vle pareye a o konplè. Yon parèy egzak nesesè pou Rezilta Ankouraje ou yo afiche, djokèr PA aksepte.

en: Query Daily Hits
ht: Chèche Hit Kotidyen

en: Save
ht: Anrejistre

en: Editing
ht: Modifikasyon

en: Popular search terms
ht: Tèm rechèch ki popilè

en: Search
ht: Chèche

en: Terms
ht: Tèm

en: Views (past week)
ht: Vi (semèn pase)

en: No results found
ht: Okenn rezilta pa twouve

en: Choose from popular search terms
ht: Chwazi pami tèm rechèch ki popilè yo

en: Edit
ht: Modifye
