Wagtail - en to dv translation catalogue (9 entries)

en: default
dv: ޑީފޯލްޓް

en: %(site_setting)s for %(site)s
dv: %(site_setting)s އަށް %(site)s

en: Site
dv: ސައިޓް

en: Saving…
dv: ސޭވްކުރަނީ

en: Save
dv: ސޭވްކުރޭ

en: Settings
dv: ސެޓިންގް

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
dv: ސައިޓް ޑިފައިން ވެފަ ނެތީމަ ސެޓިން ހުޅުވޭކަށް ނެތް!

en: The setting could not be saved due to errors.
dv: މައްސަލަތަކެއް އެބައުޅޭ، ސެޓިން ސޭވް ވާކަށް ނެތް!

en: %(setting_type)s updated.
dv: %(setting_type)s އިސްދާރުކުރެވިއްޖެ.
