Wagtail - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: default
fr: défaut

en: %(site_setting)s for %(site)s
fr: %(site_setting)s pour %(site)s

en: Saving…
fr: Enregistrement…

en: Save
fr: Enregistrer

en: Settings
fr: Paramètres

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
fr: Ce paramètre ne peut être ouvert car aucun site n’est défini.

en: The setting could not be saved due to errors.
fr: Ce paramètre ne peut être enregistré du fait d’erreurs.

en: %(setting_type)s updated.
fr: %(setting_type)s mis à jour.
