Wagtail - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: default
hu: alapértelmezett

en: %(site_setting)s for %(site)s
hu: %(site_setting)s ehhez: %(site)s

en: Site
hu: Weboldal

en: Saving…
hu: Mentés folyamatban…

en: Save
hu: Mentés

en: Settings
hu: Beállítások

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
hu: Ez a beállítás nem nyitható meg, mert nincs webhely definiálva.

en: The setting could not be saved due to errors.
hu: A beállításokat nem lehetett elmenteni.

en: %(setting_type)s updated.
hu: %(setting_type)s frissítve.
