Wagtail - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: default
nl: standaard

en: %(site_setting)s for %(site)s
nl: %(site_setting)s voor %(site)s

en: Saving…
nl: Bezig met opslaan…

en: Save
nl: Opslaan

en: Settings
nl: Instellingen

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
nl: Deze instelling kon niet worden geopend omdat er geen site is aangegeven.

en: The setting could not be saved due to errors.
nl: De instelling kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: %(setting_type)s updated.
nl: %(setting_type)s gewijzigd.
