Wagtail - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: default
tr: varsayılan

en: %(site_setting)s for %(site)s
tr: %(site)s için %(site_setting)s

en: Saving…
tr: Kaydediliyor…

en: Save
tr: Kaydet

en: Settings
tr: Ayarlar

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
tr: Tanımlı site olmadığı için ayar açılamadı

en: The setting could not be saved due to errors.
tr: Hata nedeniyle ayar kaydedilemedi.

en: %(setting_type)s updated.
tr: %(setting_type)s güncellendi.
