Wagtail - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
cs: Wagtail jednotná úprava vzhledu

en: Save
cs: Uložit

en: Delete image
cs: Smazat obrázek

en: Styleguide
cs: Jednotná úprava vzhledu

en: Success message
cs: Úspěch

en: View live
cs: Zobrazit publikovanou verzi

en: Edit
cs: Upravit

en: Warning message
cs: Varování

en: Error message
cs: Chyba
