Wagtail - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
et: Wagtail stiili juhend

en: Save
et: Salvesta

en: Delete image
et: Kustuta pilt

en: Styleguide
et: Stiili juhend

en: Success message
et:  Edusõnum

en: View live
et: Vaata elavat versiooni

en: Edit
et: Muuda

en: Warning message
et: Hoiatusteade

en: Error message
et: Veateade
