Wagtail - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
gl: Libro de estilo de Wagtail

en: Minimap
gl: Minimapa

en: Save
gl: Gardar

en: Delete image
gl: Eliminar imaxe

en: Styleguide
gl: Guía de estilo

en: Success message
gl: Mensaxe exitoso

en: View live
gl: Ver en vivo

en: Edit
gl: Editar

en: Warning message
gl: Mensaxe de advertencia

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
