Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
hr_HR: Wagtail stilske smjernice

en: Minimap
hr_HR: Prozor za prelistavanje

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Delete image
hr_HR: Izbriši sliku

en: Styleguide
hr_HR: Stilske smjernice

en: Success message
hr_HR: Poruka uspjeha

en: View live
hr_HR: Pogledaj uživo

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Warning message
hr_HR: Poruka upozorenja

en: Error message
hr_HR: Poruka greške
