Wagtail - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
mn: Хэв маягийн удирдамж

en: Save
mn: Хадгалах

en: Delete image
mn: Зураг устгах

en: Styleguide
mn: Хэв маягийн удирдамж

en: Success message
mn: Амжилттай мессеж

en: View live
mn: Нийтлэгдсэнийг харах

en: Edit
mn: Засах

en: Warning message
mn: Анхааруулга мессеж

en: Error message
mn: Алдааны мессеж
