Wagtail - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
my: ဝဂ်တေးစတိုင်လမ်းညွှန်

en: Save
my: သိမ်းဆည်းပါ

en: Delete image
my: ပုံဖျက်သိမ်းပါ

en: Styleguide
my: စတိုင်လမ်းညွှန်

en: Success message
my: အောင်မြင်ကြောင်းပြစာ

en: View live
my: တိုက်ရိုက်ကြည့်ပါ

en: Edit
my: ပြင်ဆင်ပါ

en: Warning message
my: သတိပေးစာ

en: Error message
my: မှားယွင်းကြောင်းပြစာ
