Wagtail - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
pl: Style guide Wagtail

en: Minimap
pl: Mini strona

en: Save
pl: Zapisz

en: Delete image
pl: Usuń obraz

en: Success message
pl: Komunikat sukcesu

en: View live
pl: Pokaż na żywo

en: Edit
pl: Edytuj

en: Warning message
pl: Komunikat ostrzegawczy

en: Error message
pl: Komunikat błędu
