Wagtail - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
tr: Wagtail stil kılavuzu

en: Save
tr: Kaydet

en: Delete image
tr: Resmi sil

en: Styleguide
tr: Stil kılavuzu

en: Success message
tr: Başarı mesajı

en: View live
tr: Canlı gör

en: Edit
tr: Düzenle

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Error message
tr: Hata mesajı
