Wagtail - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
ug: Wagtail ئۇسلۇب قوللانمىسى

en: Minimap
ug: كىچىك خەرىتە

en: Save
ug: ساقلا

en: Delete image
ug: سۈرەت ئۆچۈر

en: Styleguide
ug: ئۇسلۇب قوللانمىسى

en: Success message
ug: مۇۋەپپەقىيەت ئۇچۇرى

en: View live
ug: شۇئان كۆرسەت

en: Edit
ug: تەھرىر

en: Warning message
ug: ئاگاھلاندۇرۇش ئۇچۇرى

en: Error message
ug: خاتالىق ئۇچۇرى
