Wagtail - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
be: Блакаванне табліцы Wagtail

en: Row header
be: Загаловак радка

en: Column header
be: Загаловак слупка

en: Table caption
be: Апісанне табліцы

en: Table
be: Табліца
