Wagtail - en to dv translation catalogue (12 entries)

en: Wagtail table block
dv: ވެގްޓޭލް ޓޭބަލް ބްލޮކް

en: Row header
dv: ސަފުގެ ހެޑަރ

en: Table headers
dv: ތާވަލުގެ ހެޑަރ

en: Display the first row as a header
dv: ފުރަތަމަ ސަފު ހެޑަރެއްގެ ގޮތުގައި ދައްކާ

en: Display the first column as a header
dv: ފުރަތަމަ ކޮލަމް ހެޑަރެއްގެ ގޮތުގައި ދައްކާ

en: Column header
dv: ކޮލަމް ހެޑަރ

en: Display the first row AND first column as headers
dv: ފުރަތަމަ ސަފު އަދި ފުރަތަމަ ކޮލަމް ހެޑަރެއްގެ ގޮތުގައި ދައްކާ

en: No headers
dv: އެއްވެސް ހެޑަރ އެއް ނެތް

en: Which cells should be displayed as headers?
dv: ހެޑަރެއްގެ ގޮތުގައި ދައްކަންވާނީ ކޮން ސެލްތަކެއް

en: Table caption
dv: ތާވަލް ކެޕްޝަން

en: A heading that identifies the overall topic of the table, and is useful for screen reader users.
dv: ތާވަލުގެ ޖުމްލަ މައުޟޫޢު ދެނެގަނެ، އަދި ސްކްރީން ރީޑަރ ބޭނުންކުރާ ފަރާތްތަކަށް ބޭނުންތެރި ސުރުޚީއެއް

en: Table
dv: ތާވަލު
