Wagtail - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
el: Μπλοκ πίνακα Wagtail

en: Row header
el: Επικεφαλίδα γραμμής

en: Column header
el: Επικεφαλίδα στήλης

en: Table caption
el: Λεζάντα πίνακα

en: Table
el: Πίνακας
