Wagtail - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Wagtail table block
gl: Bloques de táboa de Wagtail

en: Row header
gl: Cabeceira da fila

en: Table headers
gl: Encabezados da táboa

en: Display the first row as a header
gl: Mostrar a primeira fila como unha cabeceira

en: Display the first column as a header
gl: Mostrar a primeira columna como unha cabeceira

en: Column header
gl: Cabeceira da columna

en: Display the first row AND first column as headers
gl: Mostrar a primeira fila E a primeira columna como cabeceiras

en: No headers
gl: Sen cabeceiras

en: Which cells should be displayed as headers?
gl: Qué celdas deberían mostrarse como encabezados?

en: Table caption
gl: Pe de táboa

en: A heading that identifies the overall topic of the table, and is useful for screen reader users.
gl: Un encabezado que identifica o contido xeral da táboa, e é útil para os usuarios con lectores de pantalla.

en: Table
gl: Táboa
