Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
hr_HR: Wagtail tablični blok

en: Row header
hr_HR: Zaglavlje retka

en: Column header
hr_HR: Zaglavlje stupca

en: Table caption
hr_HR: Naziv tablice

en: Table
hr_HR: Tablica
