Wagtail - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
lt: Wagtail lentelės blokas

en: Row header
lt: Eilutės antraštė

en: Column header
lt: Stulpelio antraštė

en: Table caption
lt: Lentelės pavadinimas

en: Table
lt: Lentelė
