Wagtail - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
ro: Bloc tabel Wagtail

en: Row header
ro: Antent rând

en: Column header
ro: Antet coloană

en: Table caption
ro: Legendă tabel

en: Table
ro: Tabel
