Wagtail - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
vi: Bảng của Wagtail

en: Row header
vi: Đầu trang theo dòng

en: Column header
vi: Đầu trang theo cột

en: Table caption
vi: Tên của bảng

en: Table
vi: Bảnh
