Wagtail - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Edit
bg: Редакция

en: Choose
bg: Избери

en: Yes, delete
bg: Да, изтрий го

en: Latest documents
bg: Последни документи

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
bg: Няма съвпадение на документи с <em>"%(search_query)s"</em>

en: Change document:
bg: Промени документ:

en: Add a document
bg: Добави документ

en: Add document
bg: Добави документ

en: Upload
bg: Качване

en: Editing %(title)s
bg: Редакция на %(title)s

en: Editing
bg: Редактиране

en: Save
bg: Запази

en: Delete document
bg: Изтрий документ

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
bg: Няма съвпадение на документи с <em>"%(query_string)s"</em>

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
bg: Не сте качили никакви документи. Защо не <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">качите един сега</a>?

en: Tags
bg: Тагове

en: Delete
bg: Изтрий

en: File
bg: Файл

en: Choose a document
bg: Изберете документ

en: Choose another document
bg: Избери друг документ

en: Documents
bg: Документи

en: Title
bg: Заглавие

en: Document '%(document_title)s' added.
bg: Документ '%(document_title)s' добавен.

en: The document could not be saved due to errors.
bg: Документа не бе запазен поради грешки.

en: Document '%(document_title)s' updated
bg: Документа '%(document_title)s' е обновен.

en: Document '%(document_title)s' deleted.
bg: Документа '%(document_title)s' е изтрит.
