Wagtail - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Wagtail documents
ca: Documents de Wagtail

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Add
ca: Afegir

en: Add/edit documents you own
ca: Afegir/editar documents propis

en: Edit
ca: Editar

en: Edit any document
ca: Editar algun document

en: Choose
ca: Seleccionar

en: Select documents in choosers
ca: Seleccionar documents als selectors

en: title
ca: títol

en: file
ca: fitxer

en: created at
ca: creat el

en: uploaded by user
ca: pujat per l'usuari

en: tags
ca: etiquetes

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
ca[0]: Afegir etiquetes a 1 document
ca[1]: Afegir etiquetes a %(counter)s documents

en: Add tags to documents
ca: Afegir etiquetes als documents

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
ca[0]: N'esteu segur que voleu etiquetar el document següent?
ca[1]: N'esteu segur que voleu etiquetar els documents següents?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
ca[0]: No teniu permís per afegir etiquetes a aquest document
ca[1]: No teniu permí per afegir etiquetes a aquests documents

en: Yes, add
ca: Afegir

en: No, don't add
ca: No afegir

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
ca[0]: Afegir 1 document a la nova col·lecció
ca[1]: Afegir %(counter)s documents a la nova col·lecció

en: Add documents to collection
ca: Afegir documents a la col·lecció

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
ca[0]: N'esteu segur que voleu afegir el document següent a la col·lecció seleccionada?
ca[1]: N'esteu segur que voleu afegir els documents següents a la col·lecció seleccionada?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
ca[0]: No teniu permís per afegir aquest document a una col·lecció
ca[1]: No teniu permís per afegir aquests documents a una col·lecció

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
ca[0]: Esborrar 1 document
ca[1]: Esborrar %(counter)s documents

en: Delete documents
ca: Esborrar documents

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
ca[0]: Segur que voleu esborrar aquest document?
ca[1]: Segur que voleu esborrar aquests documents?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
ca[0]: S'ha utilitzat %(usage_count)s vegada
ca[1]: S'ha utilitzat %(usage_count)s vegades

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
ca[0]: No teniu permís per esborrar aquest document
ca[1]: No teniu permís per esborrar aquests documents

en: Yes, delete
ca: Si, esborra

en: No, don't delete
ca: No, no esborrar

en: Latest documents
ca: Últims documents

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
ca: Ho sentim, no s'han trobat documents que coincideixin amb "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
ca: No heu pujat cap document a aquest col·lecció.

en: You haven't uploaded any documents.
ca: No heu pujat cap document.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
ca: Per què no <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>pujar-ne un ara</a>?

en: Change document:
ca: Canvia el document:

en: Add a document
ca: Afegeix un document

en: Add document
ca: Afegeix el document

en: Uploading…
ca: Pujant…

en: Upload
ca: Pujar

en: Editing %(title)s
ca: Editant %(title)s

en: Editing
ca: Editant

en: Save
ca: Desar

en: Delete document
ca: Esborra el document

en: Filesize
ca: Mida del fitxer

en: File not found
ca: No s'ha trobat el fitxer

en: Usage
ca: Ús

en: Select all documents in listing
ca: Seleccionar tots els documents del llistat

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
ca: Ho sentim, cap document coincideix amb "<em>%(query_string)s</em"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
ca: No heu pujat cap document a aquesta col·lecció. Per què no en  <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">pugeu un ara</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
ca: No has pujat cap document. Per què no <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">pujes un ara</a>?

en: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
ca[0]: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">creat a %(site_name)s</span>
ca[1]: <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">creats a %(site_name)s</span>

en: Add multiple documents
ca: Afegir diversos documents

en: Add documents
ca: Afegir documents

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
ca: Arrossegueu i deixeu anar documents en aquesta àrea per pujar-los immediatament.

en: Or choose from your computer
ca: O trieu del vostre ordinador

en: Add to collection:
ca: Afegir a la col·lecció:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
ca: S'ha pujat correctament. Si cal, actualitzeu aquest document amb un títol més adient. També podeu esborrar completament el document si la càrrega no era necessària.

en: Sorry, upload failed.
ca: La pujada ha fallat.

en: Document updated.
ca: Document actualitzat.

en: You need a password to access this document.
ca: Necessiteu una contrasenya per accedir a aquest document.

en: Document permissions
ca: Permisos de document

en: Add a document permission
ca: Afegir un permís de document

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Add tags to the selected documents
ca: Afegir etiquetes als documents seleccionats

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
ca[0]: S'han afegit noves etiquetes a %(num_parent_objects)d document
ca[1]: S'han afegit noves etiquetes a %(num_parent_objects)d documents

en: Add to collection
ca: Afegir a col·lecció

en: Add selected documents to collection
ca: Afegir els documents seleccionats a la col·lecció

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
ca[0]: S'ha afegit %(num_parent_objects)d document a %(collection)s
ca[1]: S'han afegit %(num_parent_objects)d documents a %(collection)s

en: Delete
ca: Eliminar

en: Delete selected documents
ca: Esborrar els documents seleccionats

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
ca[0]: S'ha esborrat %(num_parent_objects)d document
ca[1]: S'han esborrat %(num_parent_objects)d documents

en: File
ca: Arxiu

en: Created
ca: Creada

en: Choose a document
ca: Escull un document

en: Choose another document
ca: Escull un altre document

en: Edit this document
ca: Editar aquest document

en: Title
ca: Títol

en: Document '%(document_title)s' added.
ca: Document '%(document_title)s' afegit.

en: The document could not be saved due to errors.
ca: El document no s'ha pogut desar.

en: Document '%(document_title)s' updated
ca: Document '%(document_title)s' actualitzat

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
ca: No s'ha trobat el fitxer. Canvieu l'origen o elimineu el document.

en: Document '%(document_title)s' deleted.
ca: Document '%(document_title)s' esborrat.
