Wagtail - en to gl translation catalogue (89 entries)

en: Wagtail documents
gl: Documentos de Wagtail

en: Collection
gl: Colección

en: Add
gl: Engadir

en: Add/edit documents you own
gl: Engadir/editar documentos que posúes

en: Edit
gl: Editar

en: Edit any document
gl: Editar calquera documento

en: Choose
gl: Seleccionar

en: Select documents in choosers
gl: Escoller documentos nos selectores

en: title
gl: título

en: file
gl: arquivo

en: created at
gl: creado en

en: uploaded by user
gl: subido por usuario

en: tags
gl: etiquetas

en: document
gl: documento

en: documents
gl: documentos

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
gl[0]: Engadir etiquetas a 1 documento
gl[1]: Engadir etiquetas a %(counter)s documentos

en: Add tags to documents
gl: Engadir etiquetas a documentos

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
gl[0]: Seguro que queres etiquetar o seguinte documento?
gl[1]: Seguro que queres etiquetar os seguintes documentos?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
gl[0]: Non tes permiso para engadirlle etiquetas a este documento
gl[1]: Non tes permiso para engadirlle etiquetas a estes documentos

en: Yes, add
gl: Sí, engadir

en: No, don't add
gl: Non, non engadir

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
gl[0]: Engadir 1 documento a nova colección
gl[1]: Engadir %(counter)s documentos a nova colección

en: Add documents to collection
gl: Engadir documentos a colección

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
gl[0]: Seguro que queres engadir o seguinte documento á colección seleccionada?
gl[1]: Seguro que queres engadir os seguintes documentos á colección seleccionada?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
gl[0]: Non tes permiso para engadir este documento a unha colección
gl[1]: Non tes permiso para engadir estes documentos a unha colección

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
gl[0]: Eliminar 1 documento
gl[1]: Eliminar %(counter)s documentos

en: Delete documents
gl: Eliminar documentos

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
gl[0]: Seguro que queres eliminar este documento?
gl[1]: Seguro que queres eliminar estes documentos?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
gl[0]: Usado %(usage_count)s vez
gl[1]: Usado %(usage_count)s veces

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
gl[0]: Non tes permiso para eliminar este documento
gl[1]: Non tes permiso para eliminar estes documentos

en: Yes, delete
gl: Si, eliminar

en: No, don't delete
gl: Non, non eliminar.

en: Latest documents
gl: Últimos documentos

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
gl: Sentímolo, ningún documento contén "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
gl: Non subiches ningún documento nesta colección.

en: You haven't uploaded any documents.
gl: Non subiches ningún documento.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
gl: Por qué non <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>subir un agora</a>?

en: Change document:
gl: Cambiar documento:

en: Add a document
gl: Engadir un documento

en: Add document
gl: Engadir documento

en: Uploading…
gl: Subindo…

en: Upload
gl: Subir

en: Editing %(title)s
gl: Editando %(title)s

en: Editing
gl: Editando

en: Save
gl: Gardar

en: Delete document
gl: Eliminar documento

en: Filesize
gl: Tamaño do arquivo

en: File not found
gl: Arquivo non atopado

en: Usage
gl: Uso

en: Select all documents in listing
gl: Seleccionar tódolos documentos no listado

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
gl: Sentímolo, ningún documento contén "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
gl: Non subiches ningún documento nesta colección. ¿Por que non <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">subir un agora</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
gl: Non subiches documentos. ¿Por qué non <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">subir un agora</a>?

en: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
gl[0]: <span>%(total)s</span> Documento <span class="w-sr-only">creado en %(site_name)s</span>
gl[1]: <span>%(total)s</span> Documentos <span class="w-sr-only">creados en %(site_name)s</span>

en: Add multiple documents
gl: Engadir múltiples documentos

en: Add documents
gl: Engadir documentos

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
gl: Arrastrar e soltar documentos nesta área para subir inmediatamente

en: Or choose from your computer
gl: Ou selecciona dende o teu ordenador

en: Add to collection:
gl: Engadir á colección:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
gl: Subido correctamente. Por favor, actualiza estes documentos con un título máis axeitado si fai falta. Tamén podes eliminar o documento por completo se non facía falta subilo.

en: Sorry, upload failed.
gl: Síntoo, a subida fallou.

en: Document updated.
gl: Documento actualizado.

en: You need a password to access this document.
gl: Necesitas un contrasinal para acceder a este documento.

en: Document permissions
gl: Permisos do documento

en: Add a document permission
gl: Engadir un permiso ao documento

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Add tags to the selected documents
gl: Engadir etiquetas ós documentos seleccionados

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
gl[0]: Engadíronse etiquetas a %(num_parent_objects)d documento
gl[1]: Engadíronse etiquetas a %(num_parent_objects)d documentos

en: Add to collection
gl: Engadir a colección

en: Add selected documents to collection
gl: Engadir documentos seleccionados a colección

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
gl[0]: Engadíuse %(num_parent_objects)d documento a %(collection)s
gl[1]: Engadíronse %(num_parent_objects)d documentos a %(collection)s

en: Delete
gl: Eliminar

en: Delete selected documents
gl: Eliminar os documentos seleccionados

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
gl[0]: Eliminouse %(num_parent_objects)d documento
gl[1]: Elimináronse %(num_parent_objects)d documentos

en: File
gl: Arquivo

en: Created
gl: Creado

en: Choose a document
gl: Seleccionar un documento

en: Choose another document
gl: Elixir outro documento

en: Edit this document
gl: Editar este documento

en: Documents
gl: Documentos

en: Title
gl: Título

en: Document '%(document_title)s' added.
gl: Documento '%(document_title)s' engadido.

en: The document could not be saved due to errors.
gl: O documento non puido ser gardado debido a erros.

en: Document '%(document_title)s' updated
gl: Documento '%(document_title)s' actualizado

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
gl: O arquivo non puido ser atopado. Por favor, cambia a fonte ou elimina o documento.

en: Document '%(document_title)s' deleted.
gl: Documento '%(document_title)s' eliminado.

en: Document
gl: Documento

en: %(count)s document | %(count)s documents
gl[0]: %(count)s documento
gl[1]: %(count)s documentos
