Wagtail - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Wagtail documents
hu: Dokumentumok

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add/edit documents you own
hu: Saját dokumentumok hozzáadása/szerkesztése

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit any document
hu: Bármelyik dokumentum szerkesztése

en: Choose
hu: Kiválasztás

en: Select documents in choosers
hu: Kiválaszthat dokumentumokat tallózáskor

en: title
hu: cím

en: file
hu: fájl

en: created at
hu: létrehozás ideje

en: uploaded by user
hu: feltöltő

en: tags
hu: címkék

en: document
hu: dokumentum

en: documents
hu: dokumentumok

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
hu[0]: Címkék hozzáadva 1 dokumentumhoz
hu[1]: Címkék hozzáadva %(counter)s dokumentumhoz.

en: Add tags to documents
hu: Dokumentumok címkézése

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
hu[0]: Biztosan címkézni szeretné a következő dokumentumot?
hu[1]: Biztosan címkézni szeretné a következő dokumentumokat?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
hu[0]: Nincs jogosultsága címkézni ezt a dokumentumot
hu[1]: Nincs jogosultsága címkézni ezeket a dokumentumokat

en: Yes, add
hu: Igen, hozzáadom

en: No, don't add
hu: Nem, mégsem

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
hu[0]: 1 dokumentum hozzáadás új gyűjteményhez
hu[1]: %(counter)s dokumentum hozzáadása új gyűjteményhez

en: Add documents to collection
hu: Dokumentumok mozgatása gyűjteménybe

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
hu[0]: Biztosan hozzá szeretné adni az alábbi dokumentumot a kiválasztott gyűjteményhez?
hu[1]: Biztosan hozzá szeretné adni az alábbi dokumentumokat a kiválasztott gyűjteményhez?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
hu[0]: Nincs jogosultsága hozzáadni a dokumentumot a gyűjteményhez
hu[1]: Nincs jogosultsága hozzáadni ezeket a dokumentumokat a gyűjteményhez

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
hu[0]: 1 dokumentum törlése
hu[1]: %(counter)s dokumentum törlése

en: Delete documents
hu: Dokumentumok törlése

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
hu[0]: Biztosan törölni szeretné ezt a dokumentumot?
hu[1]: Biztosan törölni szeretné ezeket a dokumentumokat?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
hu[0]: %(usage_count)s alkalommal használva
hu[1]: %(usage_count)s alkalommal használva

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
hu[0]: Nincs jogosultsága törölni ezt a dokumentumot
hu[1]: Nincs jogosultsága törölni ezeket a dokumentumokat

en: Yes, delete
hu: Igen, törlés

en: No, don't delete
hu: Nem, ne töröljük

en: Latest documents
hu: Legutóbbi dokumentumok

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
hu: Sajnáljuk, de egyetlen dokumentum sem felel meg a következő feltételeknek: "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
hu: Ebbe a gyűjteménybe még nincs dokumentum feltöltve.

en: You haven't uploaded any documents.
hu: Még nem töltött fel dokumentumot.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
hu: Miért nem <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>tölt fel egyet most</a>?

en: Change document:
hu: Dokumentum módosítása

en: Add a document
hu: Dokumentum hozzáadása

en: Add document
hu: Dokumentum hozzáadása

en: Uploading…
hu: Feltöltés folyamatban…

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Editing %(title)s
hu: Szerkesztés: %(title)s

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Delete document
hu: Dokumentum törlése

en: Filesize
hu: Fájlméret

en: File not found
hu: Fájl nem található

en: Usage
hu: Használat

en: Select all documents in listing
hu: Összes dokumentum kiválasztása a listában

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
hu: Sajnos nincs találat a "<em>%(query_string)s</em>" kifejezésre

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
hu: Még nem töltött fel dokumentumot ebbe a gyűjteménybe. Miért nem <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">tölt fel egyet most</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
hu: Még nem töltött fel dokumentumot. Nem szeretne <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">feltölteni egyet</a>?

en: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
hu[0]: <span>%(total)s</span> dokumentum létrehozva ezen az oldalon: <span class="w-sr-only">%(site_name)s</span>
hu[1]: <span>%(total)s</span> dokumentum létrehozva ezen az oldalon: <span class="w-sr-only">%(site_name)s</span>

en: Add multiple documents
hu: Több dokumentum hozzáadása

en: Add documents
hu: Dokumentumok hozzáadása

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
hu: Egérrel dobja ide a dokumentumokat az azonnali feltöltéshez.

en: Or choose from your computer
hu: Vagy válassza ki őket számítógépéről

en: Add to collection:
hu: Hozzadás gyűjteményhez:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
hu: A feltöltés sikeres volt. Amennyiben szükséges, kérjük adjon érhetőbb nevet a dokumentumnak. Amennyiben a feltöltés felesleges volt, a dokumentomot törölheti is.

en: Sorry, upload failed.
hu: Sajnáljuk, de a feltöltés sikertelen volt.

en: Document updated.
hu: Dokumentum frissítve.

en: You need a password to access this document.
hu: A dokumentum eléréshez jelszó szükséges.

en: Document permissions
hu: Dokumentum engedélyek

en: Add a document permission
hu: Dokumentum engedély hozzáadása

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címkézés

en: Add tags to the selected documents
hu: Címke hozzáadása a kiválasztott dokumentumokhoz

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
hu[0]: Új címkék hozzáadva %(num_parent_objects)d dokumentumhoz
hu[1]: Új címkék hozzáadva %(num_parent_objects)d dokumentumhoz

en: Add to collection
hu: Hozzáadás gyűjteményhez

en: Add selected documents to collection
hu: Kiválasztott dokumentumok hozzáadása gyűjteményhez

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
hu[0]: %(collection)s gyűjteményhez %(num_parent_objects)d dokumentum hozzáadva
hu[1]: %(collection)s gyűjteményhez %(num_parent_objects)d dokumentum hozzáadva

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete selected documents
hu: Kiválasztott dokumentumok törlése

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
hu[0]: %(num_parent_objects)d dokumentum törölve
hu[1]: %(num_parent_objects)d dokumentum törölve

en: File
hu: Fájl

en: Created
hu: Létrehozva

en: Choose a document
hu: dokumentum kiválasztása

en: Choose another document
hu: Válasszon másik dokumentumot

en: Edit this document
hu: Dokumentum szerkesztése

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Title
hu: Cím

en: Document '%(document_title)s' added.
hu: A '%(document_title)s' indexű dokumentum hozzáadva.

en: The document could not be saved due to errors.
hu: A dokumentumot nem lehetett elmenteni.

en: Document '%(document_title)s' updated
hu: A '%(document_title)s' indexű dokumentum frissítésre került.

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
hu: A fájl nem található. Kérjük adjon meg új forrásfájlt, vagy törölje a dokumentumot

en: Document '%(document_title)s' deleted.
hu: '%(document_title)s' dokumentum törölve.

en: Document
hu: Dokumentum

en: %(count)s document | %(count)s documents
hu[0]: %(count)s dokumentum
hu[1]: %(count)s dokumentum
