Wagtail - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Wagtail documents
lt: Wagtail dokumentai

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Add
lt: Pridėti

en: Add/edit documents you own
lt: Pridėti/redaguoti dokumentus, kurie jums priklauso

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit any document
lt: Redaguoti bet kurį dokumentą

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Select documents in choosers
lt: Leisti pasirinkti dokumentus iš šios kolekcijos pasirinkimo lange.

en: title
lt: pavadinimas

en: file
lt: byla

en: created at
lt: sukurta

en: uploaded by user
lt: įkelta vartotojo

en: tags
lt: žymenos

en: document
lt: dokumentas

en: documents
lt: dokumentai

en: Yes, add
lt: Taip, pridėti

en: No, don't add
lt: Ne, nepridėti

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
lt[0]: Panaudota %(usage_count)s kartą
lt[1]: Panaudota %(usage_count)s kartus
lt[2]: Panaudota %(usage_count)s kartų
lt[3]: Panaudota %(usage_count)s kartų

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: No, don't delete
lt: Ne, neištrinti

en: Latest documents
lt: Paskutiniai dokumentai

en: Change document:
lt: Keisti dokumentą:

en: Add a document
lt: Pridėti dokumentą

en: Add document
lt: Pridėti dokumentą

en: Uploading…
lt: Įkeliama...

en: Upload
lt: Įkelti

en: Editing %(title)s
lt: Redaguojama %(title)s

en: Editing
lt: Redaguojama

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Delete document
lt: Ištrinti dokumentą

en: Filesize
lt: Bylos dydis

en: File not found
lt: Byla nerasta

en: Usage
lt: Panaudojimas

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
lt: Atsiprašome, joks dokumentas neatitinka "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
lt: Nėra įkeltas joks dokumentas į šią kolekciją. Kodėl gi <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">neįkėlus vieno</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
lt: Nėra įkeltas joks dokumentas. Kodėl gi <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">neįkėlus vieno</a>?

en: Add multiple documents
lt: Pridėti daug dokumentų

en: Add documents
lt: Pridėti dokumentus

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
lt: Tempkite ir meskite dokumentus į šią zoną, kad iškart juos įkeltumėte.

en: Or choose from your computer
lt: Arba rinkitės iš savo kompiuterio

en: Add to collection:
lt: Pridėti į kolekciją:

en: Sorry, upload failed.
lt: Atsiprašome, įkelti nepavyko.

en: You need a password to access this document.
lt: Jums reikia slaptažodžio kad galėtumėte pasiekti šį dokumentą.

en: Document permissions
lt: Dokumento leidimai

en: Add a document permission
lt: Pridėti dokumentų leidimą

en: Add to collection
lt: Pridėti į kolekciją

en: Delete
lt: Ištrinti

en: File
lt: Byla

en: Created
lt: Sukurtas

en: Choose a document
lt: Pasirinkti dokumentą

en: Choose another document
lt: Pasirinkti kitą dokumentą

en: Edit this document
lt: Redaguoti šį dokumentą

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Document '%(document_title)s' added.
lt: Dokumentas '%(document_title)s' pridėtas.

en: The document could not be saved due to errors.
lt: Dokumentas negali būti išsaugotas dėl klaidų.

en: Document '%(document_title)s' updated
lt: Dokumentas '%(document_title)s' atnaujintas

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
lt: Byla nebuvo rasta. Prašome pakeisti šaltinį arba ištrinti dokumentą

en: Document '%(document_title)s' deleted.
lt: Dokumentas '%(document_title)s' ištrintas.

en: Document
lt: Dokumentas

en: %(count)s document | %(count)s documents
lt[0]: %(count)s dokumentas
lt[1]: %(count)s dokumentai
lt[2]: %(count)s dokumentų
lt[3]: %(count)s dokumentų
