Wagtail - en to mi translation catalogue (61 entries)

en: Wagtail documents
mi: Pukapuka-a-Wagtail

en: Collection
mi: Kohikohinga

en: Add
mi: Tāpiri

en: Add/edit documents you own
mi: Tāpiri/ whakarerekē ōu ake pukapuka

en: Edit
mi: Whakarerekē

en: Edit any document
mi: Whakarerekē ngā pukapuka

en: Choose
mi: Kōhiti

en: title
mi: taitara

en: file
mi: kōnae

en: created at
mi: I hangaia ki

en: uploaded by user
mi: Nō te kaiwhakamahi ī tukuatu

en: tags
mi: pinetohu

en: document
mi: pukapuka

en: documents
mi: Ngā pukapuka

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
mi[0]: I whakamahi %(usage_count)staima
mi[1]: I whakamahi %(usage_count)s taima

en: Yes, delete
mi: Ae, muku

en: No, don't delete
mi: Kao, kaua e muku

en: Latest documents
mi: Pukapuka hōu

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
mi: Ehara koe i tukuatu ētahi pukapuka ki tēnei kohikohinga.

en: You haven't uploaded any documents.
mi: Ehara koe i tukuatu ētahi pukapuka.

en: Change document:
mi: panoni pukapuka:

en: Add a document
mi: Tāpiri he pukapuka

en: Add document
mi: Tāpiri pukapuka

en: Uploading…
mi: Tukuna atu...

en: Upload
mi: Tukuatu

en: Editing %(title)s
mi: Whakarerekē %(title)s

en: Editing
mi: Whakarerekē

en: Save
mi: Puritia

en: Delete document
mi: Mukuhia pukapuka

en: Filesize
mi: Kōnae korahi

en: File not found
mi: Ehara i kimi te kōnae

en: Usage
mi: Whakamahi

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
mi: Aroha mai, karekau hē pukapuka e whakataurite ki "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
mi: Ehara koe i tukuatu ētahi pukapuka ki tēnei kohikohinga. He aha ai<a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">tukuatu i naianei</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
mi: Ehara koe i tukuatu ētahi pukapuka. He aha ai<a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">tukuatu i naianei</a>?

en: Add multiple documents
mi: Tāpiri ngā pukapuka taurea

en: Add documents
mi: Tāpiri ngā pukapuka

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
mi: Tōanga me ngakuru ngā pukapuka ki roto i tēnei wāhi kia tukuatu i nāianei.

en: Or choose from your computer
mi: Kōhiti nō tō rorohiko rānei

en: Add to collection:
mi: Tāpiri ki te kohikohinga:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
mi: Angitūtanga te tukuatu. Tērā pea me whakahou koa i tēnei pukapuka me he taitara he tika.

en: Sorry, upload failed.
mi: Aroha mai, kua rahua te tukuatu.

en: Document updated.
mi: Kua whakahou te pukapuka.

en: You need a password to access this document.
mi: E hiahia ana he kupu muna kia tomonga i tēnei pukapuka.

en: Document permissions
mi: Whakaae-a-pukapuka

en: Add a document permission
mi: Tāpiri he whakaae-a-pukapuka

en: Delete
mi: Muku

en: File
mi: Kōnae

en: Created
mi: Hangaia

en: Choose a document
mi: Kōhiti he pukapuka

en: Choose another document
mi: Kōhiti anō he pukapuka

en: Edit this document
mi: Whakarerekē i tēnei pukapuka

en: Documents
mi: Ngā pukapuka

en: Title
mi: Taitara

en: Document '%(document_title)s' added.
mi: Pukapuka '%(document_title)s' kua tāpiri.

en: The document could not be saved due to errors.
mi: Ehara ka taea te puritia kī te pukapuka nei, he raruraru

en: Document '%(document_title)s' updated
mi: Pukapuka '%(document_title)s' kua whakahou

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
mi: Ehara ka tāea te rapu te kōnae nei. Panoni koa te mātāpuna, mukuhia tē pukapuka rānei.

en: Document '%(document_title)s' deleted.
mi: Pukapuka '%(document_title)s' kua mukuhia.

en: Document
mi: Pukapuka

en: %(count)s document | %(count)s documents
mi[0]: %(count)s pukapuka
mi[1]: %(count)s pukapuka
