Wagtail - en to mn translation catalogue (57 entries)

en: Wagtail documents
mn: Файлууд

en: Collection
mn: Цуглуулга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add/edit documents you own
mn: Өөрийн файлуудыг нэмэх/засах

en: Edit
mn: Засах

en: Edit any document
mn: Ямар ч файлыг засах

en: Choose
mn: Сонгох

en: title
mn: гарчиг

en: file
mn: файл

en: created at
mn: үүссэн

en: uploaded by user
mn: хэрэглэгчийн хуулсан

en: tags
mn: шошго

en: document
mn: файл

en: documents
mn: файлууд

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
mn[0]: %(usage_count)s удаа ашиглагдсан байна
mn[1]: %(usage_count)s удаа ашиглагдсан байна

en: Yes, delete
mn: Тийм, устга

en: No, don't delete
mn: Үгүй, устгахгүй

en: Latest documents
mn: Сүүлийн файлууд

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
mn: Энэ цуглуулгад ямар нэг файл нэмээгүй байна.

en: You haven't uploaded any documents.
mn: Та ямар нэг файл хуулаагүй байна.

en: Change document:
mn: Файлыг солих

en: Add a document
mn: Файл нэмэх

en: Add document
mn: Файл нэмэх

en: Uploading…
mn: Хуулж байна...

en: Upload
mn: Хуулах

en: Editing %(title)s
mn: %(title)sзасч байна

en: Editing
mn: Засч байна

en: Save
mn: Хадгалах

en: Delete document
mn: Файл устгах

en: Filesize
mn: Файлын хэмжээ

en: File not found
mn: Файл олдсонгүй

en: Usage
mn: Хэрэглээ

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
mn: "<em>%(query_string)s</em>" утгад тохирох хайлтын илэрц олдсонгүй

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
mn: Та ямар ч файл оруулаагүй байна. <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">Шинийг</a> оруулж яагаад болохгүй гэж?

en: Add multiple documents
mn: Олон файл нэмэх

en: Add documents
mn: Файл нэмэх

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
mn: Энэ хэсэгт файлуудаа чирж оруулж сайт руу хуулна уу.

en: Or choose from your computer
mn: Эсвэл өөрийн компьютерээс сонгох

en: Add to collection:
mn: Цуглуулга руу нэмэх

en: Sorry, upload failed.
mn: Уучлаарай, хуулахад алдаа гарлаа.

en: You need a password to access this document.
mn: Энэ файлыг үзэхийн тулд нууц үгийг нь оруулах хэрэгтэй.

en: Document permissions
mn: Файлын хандалтын эрхүүд

en: Add a document permission
mn: Файлын хандалтын эрх нэмэх

en: Tags
mn: Шошго

en: Delete
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: Choose a document
mn: Файл сонгох

en: Choose another document
mn: Өөр файл сонгох

en: Edit this document
mn: Файлыг засах

en: Documents
mn: Файлууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Document '%(document_title)s' added.
mn: '%(document_title)s' файл нэмэгдлээ.

en: The document could not be saved due to errors.
mn: Алдаанаас шалтгаалж файл хадгалагдсангүй.

en: Document '%(document_title)s' updated
mn: '%(document_title)s' файл шинэчлэгдлээ

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
mn: Файл олдсонгүй. Эх файлыг солих эсвэл устгана уу

en: Document '%(document_title)s' deleted.
mn: '%(document_title)s' файл устлаа.

en: Document
mn: Файл
