Wagtail - en to nl translation catalogue (83 entries)

en: Wagtail documents
nl: Wagtail documenten

en: Collection
nl: Collectie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add/edit documents you own
nl: Eigen documenten toevoegen/wijzigen

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit any document
nl: Alle documenten wijzigen

en: Choose
nl: Kies

en: Select documents in choosers
nl: Selecteer documenten in keuzelijsten

en: title
nl: titel

en: file
nl: bestand

en: created at
nl: gemaakt op

en: uploaded by user
nl: geupload door gebruiker

en: documents
nl: documenten

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
nl[0]: Voeg tags toe aan 1 document
nl[1]: Voeg tags toe aan %(counter)s documenten

en: Add tags to documents
nl: Voeg tags toe aan documenten

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
nl[0]: Weet je zeker dat je deze tag wilt toevoegen aan dit document?
nl[1]: Weet je zeker dat je deze tag wilt toevoegen aan deze documenten?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om tags toe te voegen aan dit document
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om tags toe te voegen aan deze documenten

en: Yes, add
nl: Ja, voeg toe

en: No, don't add
nl: Nee, niet toevoegen

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
nl[0]: Voeg 1 document to aan nieuwe collectie
nl[1]: Voeg %(counter)s documenten toe aan nieuwe collectie

en: Add documents to collection
nl: Voeg documenten toe aan collectie

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
nl[0]: Weet je zeker dat je dit document wilt toevoegen aan de geselecteerde collectie?
nl[1]: Weet je zeker dat je deze documenten wilt toevoegen aan de geselecteerde collectie?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om dit document aan een collectie toe te voegen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze documenten aan een collectie toe te voegen

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
nl[0]: Verwijder 1 document
nl[1]: Verwijder %(counter)s documenten

en: Delete documents
nl: Verwijder documenten

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
nl[0]: Weet je zeker dat je dit document wilt verwijderen?
nl[1]: Weet je zeker dat je deze documenten wilt verwijderen?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
nl[0]: %(usage_count)s keer gebruikt
nl[1]: %(usage_count)s keer gebruikt

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om dit document te verwijderen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze documenten te verwijderen

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijder

en: No, don't delete
nl: Nee, niet verwijderen

en: Latest documents
nl: Nieuwste documenten

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
nl: Sorry, geen documenten komen overeen met de zoekterm "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
nl: Je hebt nog geen documenten aan deze collectie toegevoegd.

en: You haven't uploaded any documents.
nl: Je hebt nog geen documenten geüpload.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
nl: <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>Upload er nu eentje!</a>

en: Change document:
nl: Wijzig document:

en: Add a document
nl: Voeg een document toe

en: Add document
nl: Voeg document toe

en: Uploading…
nl: Bezig met uploaden…

en: Upload
nl: Uploaden

en: Editing %(title)s
nl: Wijzigen %(title)s

en: Editing
nl: Wijzigen

en: Save
nl: Opslaan

en: Delete document
nl: Verwijder document

en: Filesize
nl: Bestandsgrootte

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Usage
nl: Gebruik

en: Select all documents in listing
nl: Selecteer alle documenten in lijst

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
nl: Sorry, geen documenten komen overeen met de zoekterm "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
nl: Er zijn nog geen documenten aan deze collectie toegevoegd. Waarom <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">voeg je er niet een toe</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
nl: Er zijn nog geen documenten toegevoegd. Waarom <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">voeg je er niet een toe</a>?

en: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
nl[0]: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">aangemaakt in %(site_name)s</span>
nl[1]: <span>%(total)s</span> Documenten <span class="w-sr-only">aangemaakt in %(site_name)s</span>

en: Add multiple documents
nl: Voeg meerdere documenten toe

en: Add documents
nl: Voeg documenten toe

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
nl: Sleep documenten naar dit gebied om ze direct te uploaden.

en: Or choose from your computer
nl: Of kies vanaf je computer

en: Add to collection:
nl: Voeg toe aan collectie:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
nl: Upload is gelukt. Je kunt indien nodig het document van een duidelijkere titel voorzien. Je kunt ook het document weer verwijderen.

en: Sorry, upload failed.
nl: Sorry, het uploaden is misgegaan.

en: Document updated.
nl: Document is bijgewerkt.

en: You need a password to access this document.
nl: Je hebt een wachtwoord nodig om dit document te bekijken.

en: Document permissions
nl: Documentmachtigingen

en: Add a document permission
nl: Voeg een documentmachtiging toe

en: Add tags to the selected documents
nl: Voeg tags toe aan geselecteerde documenten

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
nl[0]: Nieuwe tags zijn toegevoegd aan %(num_parent_objects)d document
nl[1]: Nieuwe tags zijn toegevoegd aan %(num_parent_objects)d documenten

en: Add to collection
nl: Voeg toe aan collectie

en: Add selected documents to collection
nl: Voeg geselecteerde documenten toe aan collectie

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
nl[0]: %(num_parent_objects)d document is toegevoegd aan %(collection)s
nl[1]: %(num_parent_objects)d documenten zijn toegevoegd aan %(collection)s

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete selected documents
nl: Verwijder geselecteerde documenten

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
nl[0]: %(num_parent_objects)d document is verwijderd
nl[1]: %(num_parent_objects)d documenten zijn verwijderd

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Choose a document
nl: Kies een document

en: Choose another document
nl: Kies een ander document

en: Edit this document
nl: Wijzig document

en: Documents
nl: Documenten

en: Title
nl: Titel

en: Document '%(document_title)s' added.
nl: Document '%(document_title)s' toegevoegd.

en: The document could not be saved due to errors.
nl: Het document kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: Document '%(document_title)s' updated
nl: Document '%(document_title)s' is bijgewerkt

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
nl: Het bestand kon niet worden gevonden. Kies een ander bronbestand of verwijder het document.

en: Document '%(document_title)s' deleted.
nl: Document '%(document_title)s' verwijderd.

en: %(count)s document | %(count)s documents
nl[0]: %(count)s document
nl[1]: %(count)s documenten
