Wagtail - en to sl translation catalogue (89 entries)

en: Wagtail documents
sl: Wagtail dokumenti

en: Collection
sl: Zbirka

en: Add
sl: Dodaj

en: Add/edit documents you own
sl: Dodaj/uredi dokument v vaši lasti

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit any document
sl: Uredi katerikoli dokument

en: Choose
sl: Izberite

en: Select documents in choosers
sl: Izberite dokumente v izbirnikih

en: title
sl: naziv

en: file
sl: datoteka

en: created at
sl: ustvarjeno

en: uploaded by user
sl: naložil uporabnik

en: tags
sl: oznaka

en: document
sl: dokument

en: documents
sl: dokumenti

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
sl[0]: Dodajte oznake v 1 dokument
sl[1]: Dodajte oznake %(counter)s dokumentom
sl[2]: Dodajte oznake %(counter)s dokumentom
sl[3]: Dodajte oznake %(counter)s dokumentom

en: Add tags to documents
sl: Dodajte oznake dokumentom

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednji dokument?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednja dokumenta?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednje dokumente?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite označiti naslednje dokumente?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
sl[0]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak v ta dokument
sl[1]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tema dokumentoma
sl[2]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tem dokumentom
sl[3]: Nimate dovoljenja za dodajanje oznak tem dokumentom

en: Yes, add
sl: Da, dodaj

en: No, don't add
sl: Ne, ne dodaj

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
sl[0]: Dodajte 1 dokument v novo zbirko
sl[1]: Dodajte %(counter)s dokumenta v novo zbirko
sl[2]: Dodajte %(counter)s dokumentov v novo zbirko
sl[3]: Dodajte %(counter)s dokumentov v novo zbirko

en: Add documents to collection
sl: Dodajte dokumente v zbirko

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednji dokument v izbrano zbirko?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednja dokumenta v izbrano zbirko?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednje dokumente v izbrano zbirko?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite dodati naslednje dokumente v izbrano zbirko?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
sl[0]: Nimate dovoljenja za dodajanje tega dokumenta v zbirko
sl[1]: Nimate dovoljenja za dodajanje teh dokumentov v zbirko
sl[2]: Nimate dovoljenja za dodajanje teh dokumentov v zbirko
sl[3]: Nimate dovoljenja za dodajanje teh dokumentov v zbirko

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
sl[0]: Izbrišite 1 dokument
sl[1]: Izbrišite %(counter)s dokumenta
sl[2]: Izbrišite %(counter)s dokumente
sl[3]: Izbrišite %(counter)s dokumente

en: Delete documents
sl: Izbrišite dokumente

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta dokument?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta dva dokument?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta dokument?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta dokument?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
sl[0]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[1]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[2]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[3]: Uporabljeno %(usage_count)s krat

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
sl[0]: Nimate dovoljenja za brisanje tega dokumenta
sl[1]: Nimate dovoljenja za brisanje teh dveh dokumentov
sl[2]: Nimate dovoljenja za brisanje teh dokumentov
sl[3]: Nimate dovoljenja za brisanje teh dokumentov

en: Yes, delete
sl: Da, izbriši

en: No, don't delete
sl: Ne, ne izbriši

en: Latest documents
sl: Zadnji dokumenti

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
sl: Žal se noben dokument ne ujema na "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
sl: V to zbirko niste naložili nobenega dokumenta.

en: You haven't uploaded any documents.
sl: Naložili niste nobenega dokumenta.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
sl: Zakaj ne bi <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>enega naložili zdaj</a>?

en: Change document:
sl: Spremeni dokument:

en: Add a document
sl: Dodaj dokument

en: Add document
sl: Dodaj dokument

en: Uploading…
sl: Nalagam...

en: Upload
sl: Prenos

en: Editing %(title)s
sl: Urejanje %(title)s

en: Editing
sl: Urejanje

en: Save
sl: Shrani

en: Delete document
sl: Izbriši dokument

en: Filesize
sl: Velikost

en: File not found
sl: Datoteka ne obstaja

en: Usage
sl: Uporaba

en: Select all documents in listing
sl: Izberite vse dokumente na seznamu

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
sl: Žal ni dokumenta, ki bi ustrezal nizu "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
sl: V tej zbirki še ni dokumentov. Zakaj ga ne bi <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">naložili</a> sedaj?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
sl: Naložen ni še noben dokument. Zakaj ga ne bi <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">naložili</a> sedaj?

en: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
sl[0]: <span>%(total)s</span> dokument <span class="w-sr-only"> ustvarjen v %(site_name)s</span>
sl[1]: <span>%(total)s</span> dokumenta <span class="w-sr-only">ustvarjena na %(site_name)s</span>
sl[2]: <span>%(total)s</span> dokumenti <span class="w-sr-only">ustvarjeni na %(site_name)s</span>
sl[3]: <span>%(total)s</span> dokumentov <span class="w-sr-only">narejenih v %(site_name)s</span>

en: Add multiple documents
sl: Dodaj več dokumentov

en: Add documents
sl: Dodaj dokumente

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
sl: Povlecite in spustite dokumente v tem delu za takojšnji prenos.

en: Or choose from your computer
sl: Ali izberite dokument iz vašega računalnika

en: Add to collection:
sl: Dodaj v zbirko:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
sl: Nalaganje uspešno. Po potrebi posodobite ta dokument z ustreznejšim naslovom. Dokument lahko tudi popolnoma izbrišete, če nalaganje ni bilo potrebno

en: Sorry, upload failed.
sl: Prenos žal ni uspel.

en: Document updated.
sl: Dokument posodobljen.

en: You need a password to access this document.
sl: Za dostop do tega dokumenta potrebujete geslo.

en: Document permissions
sl: Dovoljenja dokumenta

en: Add a document permission
sl: Dodaj dovoljenje dokumenta

en: Tags
sl: Oznake

en: Tag
sl: Oznaka

en: Add tags to the selected documents
sl: Dodajte oznake izbranim dokumentom

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
sl[0]: Dodane so bile nove oznake %(num_parent_objects)d k dokumentu
sl[1]: Dodane so bile nove oznake %(num_parent_objects)d k dokumentoma
sl[2]: Dodane so bile nove oznake %(num_parent_objects)d k dokumentom
sl[3]: Dodane so bile nove oznake %(num_parent_objects)d k dokumentom

en: Add to collection
sl: Dodaj v zbirko

en: Add selected documents to collection
sl: Dodajte izbrane dokumente v zbirko

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
sl[0]: V %(collection)s je bilo dodan %(num_parent_objects)d dokument
sl[1]: V %(collection)s sta bila dodana %(num_parent_objects)d dokumenta
sl[2]: V %(collection)s je bilo dodanih %(num_parent_objects)d dokumentov
sl[3]: V %(collection)s je bilo dodanih %(num_parent_objects)d dokumentov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete selected documents
sl: Izbriši izbrane dokumente

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
sl[0]: %(num_parent_objects)d dokument je bil izbrisan
sl[1]: %(num_parent_objects)d  dokumenta sta bila izbrisana
sl[2]: %(num_parent_objects)d dokumentov je bilo izbrisanih
sl[3]: %(num_parent_objects)d dokumentov je bilo izbrisanih

en: File
sl: Datoteka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Choose a document
sl: Izberite dokument

en: Choose another document
sl: Izberite drug dokument

en: Edit this document
sl: Uredi dokument

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Title
sl: Naziv

en: Document '%(document_title)s' added.
sl: Dokument '%(document_title)s' dodan.

en: The document could not be saved due to errors.
sl: Dokumenta, zaradi napak, ni bilo možno shraniti.

en: Document '%(document_title)s' updated
sl: Dokument '%(document_title)s' prenesen

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
sl: Datoteke ni bilo možno najti. Spremenite izvor datoteke, ali izbrišite dokument

en: Document '%(document_title)s' deleted.
sl: Dokument '%(document_title)s' izbrisan.

en: Document
sl: Dokument

en: %(count)s document | %(count)s documents
sl[0]: %(count)s dokument
sl[1]: %(count)s dokumenta
sl[2]: %(count)s dokumenti
sl[3]: %(count)s dokumentov
